Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "A jbg čitaj malo bato"
    Citam , zato i kazem , deo o ocu potpuno prepisan iz maja , ostatak uopsten , bez konkretnih informacija i prakticno preuredjen iz prethodnog intervjua da bi se uklopio u kontekst , jedine informacije su u "pitanjima" , takvo je nazalost danasnje novinarstvo , a pritom je u pitanju blic , ali nebitno...

    Comment


    • Možda si u pravu, ali opet možda je ovo u Blicu probni balon, priprema zvezdaške javnosti pred obznanjivanje rostera sve sa Fićkom u istom.

      Comment


      • Evo u ,,Hot sportu,, tatin sin kaze da veruje da ce se izboriti za mesto u timu.

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Evo u ,,Hot sportu,, tatin sin kaze da veruje da ce se izboriti za mesto u timu.
          Problem je ako vec ima mesto u timu , ako samo pokusava da se izbori uzalud se brinemo , poenta je da li neko blizak klubu zna nesto o tome , oslanjati se na pisanje blica je besmisleno.

          Comment


          • Previse se prica i o Čovicu i o Jankoviću. . .to nisu bitni faktori za nas . . .

            Comment


            • http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...za-150000-evra

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                Pa sigurno da je ili narucen tekst ili Tegeltija namjerno posipa so na ranu (jer pise za bljic). Trece opcije nema, jer ko bi pored Reglanda, Barona ili Cirbesa trazio intervju sa FC.
                Ma boli me patka sta Tegeltija prica i koga lozi...On je svestan, mislim na Covica i to oba..sta to donosi...to je pitanje oce biti lozenja ili ce biti muke kao prosle godine sa onim nesretnikom alimpijevicem...a ima i vremena, cekamo da vidimo taj talenat..dacu im i 20godina za njega...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Sta je problem vise sa Filipom Covicem? Mislim da se ovako pise o njemu samo zato sto se preziva Covic??? Jel toliko los igracki da ne moze da igra u Zvezdi u Aba ligi Evro kupu???
                  Ponavljaju se ljudi konstatno, ne mozemo to promeniti, ako neko nece dolaziti na Utakmice zbog Filipa Covica postujem to, hvala na obavestenju...

                  Comment


                  • Problem je što da se ne preziva Čović mesto bi mu bilo u drugoj mađarskoj ligi.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Sta je problem? Covek nema sta da trazi u ekipi koja hoce ABA titulu, i dobar rezultat u EK. Ni kao rezerva.

                      Niti on cini igrace oko sebe boljim, niti je defanzivno neki faktor, niti je lider koji ce da digne svlacionicu i mlade igrace. Dakle nista od toga on nije. Koj ce nam onda kurac?

                      Bolje i da uzmemo klinca totalnog dunstera, koji bar ima negde da napreduje. I da u tih 10-12 minuta samo prenosi loptu i da ucestvuje u protoku. Ne mora ni da kreira. Opet ce nam vise znaciti kao ekipi, nego carinik lopte FC3...

                      Comment


                      • Ma suvisno je pricati o FC3 kao igracu..rekoh klasicni basketas...najbolje da nam on bude kreator..naravno da ne moze da igra Evro Kup, nikad ga nije ni igrao i moze ga igrati samo kod nas...ABA liga, pa nek ode u Igokeu, siguran sam da ga razmatrajuxDza 10k evra mesecno mozes zver dovesti...a ti bi FC3..mislim stvarno )
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • https://youtu.be/jwoWbghQKDs tesko ce tranzisn i hard difens sa jr Choxom ..

                          Comment


                          • Ako nista, ove godine je bar sigurno da je ABA prioritet )
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Sad imam malo vise vremena pa da napisem nesto vise...

                              Prelazni rok je uradjen solidno. Dobre stvari su cenatrska linija, Regland, generalno stranci su dobri, domaci solidni na nekom osrednjem nivou ali bolje ne moze trenutno..Meni malo smeta sto necemo da ulazemo u domace igrace, pa i te osrednje kao npr Simonovic, Jovic itd..pa ih lako prodajemo bez preke potrebe ako hocemo da budemo standardan evroligas...Zalgiris npr ima Jankunasa, Javtokasa pre, sad i ono krilo..vracaju Litvance koje mogu...Generalno litvanci vracaju domace igrace, to radi i Ritas ali i ostali a strance popunjavaju gde moraju..Sustina jeste da su stranci uglavnom bolji za te pare ali neke stvari ne mozes kupiti...kao odanost klubu i da je igrac svestan gde je dosao..

                              Lose jeste sto smo opet menjali sve, valjda drugi restart. Covic, Keselj su sramota za klub ako budu u rosteru. Kako za klub tako i za trenera. Sramota samo kluba je Jankovic, takve stvari su se trebale znati vezi njega, ne samo njega...ima tu jos dosta loseg skautinga ako gledamo unazad par godina..

                              Licno mislim da kad se gledamo sa Bud i Cedevitom, mislim da na kecu i dvojci nismo bolji od oba kluba, na trojci isto ali smo blize njihovom niovu..pa i na cetiri..razlika gde mozemo krpiti je ispod kosa gde smo mislim ako ne bolji, onda duzi..a verujem da je faktor x ove sezone Ojo, ako on bude dobar ili odlican mozda i imao sansu..Trenutno smo slabiji po meni od oba kluba sa kojim se borimo za titulu...pa i klupa..po meni smo underdogovi..za nesto vise fali jos dva igraca, kvalitetna mesto Keselja i Covica..

                              Znaci bez nekog cuda..da se nadate. Jedino sto bi mogli jeste da budemo prvi posle regularnog dela, to bi nam dalo prednost, ovako bas tesko...ovo ce biti proces ne samo za igrace, vec pre svega za Tomica, nije isto biti asistent, pa onda prvi trener..a bice pritiska kao i uvek ako ne krene kako treba.

                              Sve u svemu ovo je na tankom ledu, kazem na oko dobar tim, ali ako gledate pozicija po pozicija, nismo bolji od nikog tu...znaci morace se napraviti tim. To kazem ovako na oko, po igracima i svemu dostupnog..nesto vise ce se moci znati veoma brzo, verovatno do nove godine ce sve biti jasno, nekim prosle godine nije bilo jasno sve do Morace...ali ima i onih koji su sve videli odmah...

                              Takodje, jako bitno da izbegnemo Buducnost i Cedevitu u polufinalu, obe prepreke necemo preci u to sam vec sad siguran...mada i ne mora da znaci, ali kazem trenutno na nasoj strani nije nista..Buducnost ima hajp oko EL, dobre igrace, Cedevita odlicnog trenera i nemaju neki velik pritisak a imaju odlican roster..

                              NC je uradio sta moze, sto ne znaci da je dobro na long term, na short svakako moze biti...ovo je neka pozicija siromasnog pijanog rusa koji se razbacuje parama za koje nema pokrice...sve ono sto je pricao dolazi mu na naplatu, a put bez povratka je da mu sin igra treci put u CZ..zli jezici bi rekli da nikad nije ni odlazio...

                              Sto se tice EC, mislim da cemo doci do PO faze i to je to...titulu sam vec upisao Kubanu..
                              Last edited by LosmiSK; 27-08-18, 22:38.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • http://www.telegraf.rs/sport/kosarka...ankovicu-video

                                Podseca malo na Radonju sa "smislom za humor".

                                Comment

                                Working...
                                X