Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam zašto koristiš izraze "ako" i slično, pa Fićko lično je sam objasnio da je to pitanje rezrešeno.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Pa dao je vise intervjua pre pocetka sezone, nego svi stranci prosle cele sezone..od novina do novina..nije to sigurno eto tako....bilo kako bilo, ocigledno da racunaju na njega i ispitavaju teren...Tomic je ikebana ako pristane na to..ili jos gore, ako ga vidi stvarno kao prvog pleja..imas dva pleja od -180...ne znam dal u juniorima postoji tako nesto..
      Pa sigurno da je ili narucen tekst ili Tegeltija namjerno posipa so na ranu (jer pise za bljic). Trece opcije nema, jer ko bi pored Reglanda, Barona ili Cirbesa trazio intervju sa FC.

      Comment


      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
        Pa sigurno da je ili narucen tekst ili Tegeltija namjerno posipa so na ranu (jer pise za bljic). Trece opcije nema, jer ko bi pored Reglanda, Barona ili Cirbesa trazio intervju sa FC.
        Ima i toga, jer navijač Zvezde teško može realno i objektivno da sagleda situaciju...pa tako preemotivno i reagujemo.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Tatin sin pokazuje svu bahatost, izivljavanje u fazonu ,,moze mi se,,.
          Mnogi igraci nikada nisu dobili sansu ali zato ovaj moze da igra u Zvezdi kada mu se navije kurcu.
          Zato smo mi govna od drzave I drustva.
          Ja krociti u Pionir necu ako ova spodoba bude nosila Zvezdin dres.
          Jos jednom MARS IZ ZVEZDE U TRI LEPE

          Comment


          • Ovo je nova ekipa. Iz prošle sezone tu su samo Lazić, Davidovc i Dobrić. Dosta je novih igrača. Treba dosta raditi, biti strpljiv. Ove godine šanse će dobiti Radanov, Nenadić i Simanić. Zadovoljan sam ekipom i pojačanjima koje smo doveli. Potrebno je da vredno radimo, napravimo dobru hemiju i idemo od utakmice do utakmice. Poznate su ambicije Zvezde u svim takmičenjima - podsetio je Tomić.

            Comment


            • Pogledaj tvit korisnika @kkcrvenazvezda: https://twitter.com/kkcrvenazvezda/s...772936192?s=09

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Ako on bude tu zelim im sve najgore..a ja idem u Minken...evo imaju ovde ekipu koja se divi FC kao najboljem belom pleju Jadrana...Smece od kluba smo postali, kosarkaski sns...gade mi se..
                Da Bog barem dao da jesmo. Imali bismo tim za F4 EL...

                Comment


                • Imamo dobru ekipu, samo da se uigramo fino i da igraci naprave dobru hemiju, bice potrebna podrska navijaca samo takva ove sezone...

                  Comment


                  • Neka ostane Fića,ne marim,ali da se dovede rezervni plej ozbiljan. .

                    Comment


                    • Pa ne dolazi niko vise, imamo ceo tim na pripremama

                      Comment


                      • Originally posted by Stef View Post
                        Pa ne dolazi niko vise, imamo ceo tim na pripremama
                        Moze se pazariti i tokom sezone. . .smrducka mi na to da će Barona da guraju na 1

                        Comment


                        • Originally posted by darko pancev View Post
                          Neka ostane Fića,ne marim,ali da se dovede rezervni plej ozbiljan. .
                          Pa Filip je rezervni plej, kako to zamišljaš da se dovede još jedan, i to ozbiljan?
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Laki21 View Post
                            Pa Filip je rezervni plej, kako to zamišljaš da se dovede još jedan, i to ozbiljan?
                            Fića je neozbiljan rezervni plej. [emoji6]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • "Ovo je nova ekipa. Iz prošle sezone tu su samo Lazić, Davidovac i Dobrić."-danasnja izjava Tomica. Odakle uopste ideja da ce Covic igrati ove sezone? Je li to neka informacija iz kluba ili samo zakljucak na osnovu "intervjua"? Pod navodnicima jer je najverovatnije izmisljen da bi se popunio medijski prostor , s obzirom da je skoro od reci do reci isti takav intervju sa Covicem objavljen u maju , a zadnjih dana se iz kluba niko nije oglasavao pa zasto bi i Covic.

                              Comment


                              • Originally posted by Sir Oliver View Post
                                "Ovo je nova ekipa. Iz prošle sezone tu su samo Lazić, Davidovac i Dobrić."-danasnja izjava Tomica. Odakle uopste ideja da ce Covic igrati ove sezone? Je li to neka informacija iz kluba ili samo zakljucak na osnovu "intervjua"? Pod navodnicima jer je najverovatnije izmisljen da bi se popunio medijski prostor , s obzirom da je skoro od reci do reci isti takav intervju sa Covicem objavljen u maju , a zadnjih dana se iz kluba niko nije oglasavao pa zasto bi i Covic.
                                A jbg čitaj malo bato

                                http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1880846

                                Comment

                                Working...
                                X