Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Pada mi malo ego da niko nije otisao zbog mene kao sto su neki pisali da forum nije vise citljiv Elem, licno stvarno mislim i iskreno ono sto sam rekao za DA, da pojma sa zivotom nema i da je to najgora greska u zivotu, bar onaj kosarkaski deo NC....Ono sto su njih dvoje uradili prosle godine je zlocin protiv kosarke...Gubiti na onakav nacin od PG sa onakvim timom je za ono, ludilo bukvalno..naravno tu ne spada samo to vec i ostale stvari..Keselj, Antic..6 centara...onda dovodis Omica i pises ona saopstenja..kao nesto branis..znas vec kakvi su i kako ce proci...ako ne radis to zbog njih, sto je ok..ne radi zbog kluba..kakav mi imidz sada imamo u Evropi,da se ne vole takvi ljudi itd...tako ce skontati oni preko...posle nam djavo kriv kad nas kaznjavaju..i na sve to...TI DOVEDES ''DOBROG''momka filipa covica...Sarac rece ne racuna Tomic na njega, kad ono keks....

    Covicu nesto ozbiljno fali i to u nekom svom ludilu ne moze vise na dobro da izadje pa da dovede jos tri top igraca...dajem nam neke sanse, cak nisu problem igraci, trener, vec iskljucivo Covic..eto Fica na pripremama, bice tu jos neki kiks ne sumnjam u to..kad udjes u seriju gresaka, tesko se iz nje izlazi..

    Ja sam se samobanovao sa foruma dok god je FC na mestu playa u KKCZ, ostajem pri onome sto mi je preneto da na njega se ozbiljno ne racuna i da mu je to trener i saopstio ali da svako ima pravo da pokusa.
    FC nema ugovor sa klubom kao sto nema ni Nenadic, pa se i on pojavio na pripremama iako mu se ne garantuje mesto.

    Ovi sto spominju Browna, samo neka se dogovore ko ce 700 k da stvori za njegov ugovor ili se nadate da ce predobri Terzic da plasira malo para od LS u KKCZ

    Odoh u banovinu na svoju ruku.

    Comment


    • Originally posted by madafaka73 View Post
      Boldovana reč jasno opisuje moju potrebu za smislenijim odgovorom, ali ipak da odgovorim jer cenim energiju koju ulažeš i u ovaj forum i u košarku kao igru.
      Ovo za treninge je tačan info, naravno da stavljam ogradu kod one moje odrednice "na svakom treningu", moguće da je neki propustio. Možeš da veruješ ili ne veruješ, tvoja stvar.

      Što se tiče toga šta sam ja pisao o Alimpijeviću, mogu reći da se moj stav o njemu nije bitnije razlikovao od ostalih na forumu: početnik, ima potencijal, ima energiju, ima motiv i želju, ima muda, vodio FMP do čišćenja Partitan u polu-finalu domaćice sezonu pre toga... Isto tako, kao i većina forumaša, jasno sam naglašavao potencijalne probleme, posebno kod pitanja autoriteta i posebno u momentu kada smo videli da će u rosteru imati nekoliko igrača koji su po godinama i iskustvu stariji od njega. Tu sam, da ponovim, naglasio imperativ uključivanja Čovića kao zaštitnika trenera koji je njegov izbor, na sve načine i svim sredstvima. I ne samo bukvalno Čović, svojim prisustvom ili gestom, moglo se treneru pridodati neki iskusniji pomoćnik/savetnik, bilo ko ko bi mogao da pomogne u vođenju tima u najširem značenju te reči, da ne ulazim u sve detalje. To je izostalo i ispaštao je ceo klub, mogu reći i svaki pojedinac u njemu. Ja nikada, ni kao klinac, a posebno sada sa 45 godina, nisam bio naklonjen idolopoklonstvu i žmurenju na jedno oko zarad nečije klupske pripadnosti ili ličnog afiniteta prema nekoj osobi. Tako je bilo i sa Radonjićem, isto i sa Alimpijevićem.

      Igrom slučaja sam posle Nove Godine, pa sve do pred KRK bio blizu kluba, što kao posmatrač, što kao neko ko je mogao da čuje info iz prve ili druge ruke. To šta sam sve video i čuo o našem klubu i oko njega mi je zgadilo i košarku i forum, pa sam jednostavno prestao da čitam i pišem još u toku trajanja Kupa. U tom nekom periodu je situacija eskalirala do mere kada nema povratka, a da se ne preduzmu neke ekstremne mere. Ili prema nekoliko igrača, ili prema trerneru. To je izostalo, pa je finiš sezone samo pokazao da su slutnje bile opravdane. Čast Topu što je uspeo da uzme bar taj trofej u KLS.
      Odličan upis, ovako treba svaki pravi navijač Zvezde da razmišlja.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Ja sam se samobanovao sa foruma dok god je FC na mestu playa u KKCZ, ostajem pri onome sto mi je preneto da na njega se ozbiljno ne racuna i da mu je to trener i saopstio ali da svako ima pravo da pokusa.
        FC nema ugovor sa klubom kao sto nema ni Nenadic, pa se i on pojavio na pripremama iako mu se ne garantuje mesto.

        Ovi sto spominju Browna, samo neka se dogovore ko ce 700 k da stvori za njegov ugovor ili se nadate da ce predobri Terzic da plasira malo para od LS u KKCZ

        Odoh u banovinu na svoju ruku.
        Toliko si zeleo moju stranu da ces na kraju i doci na nju Apsolutno niko ne vodi igraca na pripreme na koga ne racuna bas nikako...bar ako se ''nametne'', tako da dobrodosao Sarac u klub knjizvnika sa mnom na celu

        Edit: napisao si da prelazis na moju stranu, nista o samobanovanju, tako da uzmi baklju u ruku i pridruzi se rulji
        Last edited by LosmiSK; 16-08-18, 23:59.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Odličan upis, ovako treba svaki pravi navijač Zvezde da razmišlja.
          Dobrodosao Dekkard
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Toliko si zeleo moju stranu da ces na kraju i doci na nju Apsolutno niko ne vodi igraca na pripreme na koga ne racuna bas nikako...bar ako se ''nametne'', tako da dobrodosao Sarac u klub knjizvnika sa mnom na celu

            Edit: napisao si da prelazis na moju stranu, nista o samobanovanju, tako da uzmi baklju u ruku i pridruzi se rulji
            Nije bas presedan da se na pripreme vode igraci na koje se ne racuna, desava se da neki bivsi igrac bez ugovora zatrazi da trenira sa ekipom, ili da neki uskoce za trening jer su prvotimci sa reprezentacijama... Pa Vuk Radivojevic i Keselj su 2015. bili na pripremama sa Fenerbahceom, cak su igrali onaj turnir u Zadru ako se ne varam... Ja se iskreno nadam da Filip eto trenira sa ekipom da bi bio u formi, a da mu se uporedo trazi neki inostrani angazman. Zelim da verujem u to, mada mi je strepnja dublja od nade...

            Comment


            • Originally posted by Nas View Post
              Nije bas presedan da se na pripreme vode igraci na koje se ne racuna, desava se da neki bivsi igrac bez ugovora zatrazi da trenira sa ekipom, ili da neki uskoce za trening jer su prvotimci sa reprezentacijama... Pa Vuk Radivojevic i Keselj su 2015. bili na pripremama sa Fenerbahceom, cak su igrali onaj turnir u Zadru ako se ne varam... Ja se iskreno nadam da Filip eto trenira sa ekipom da bi bio u formi, a da mu se uporedo trazi neki inostrani angazman. Zelim da verujem u to, mada mi je strepnja dublja od nade...
              Nemoj da kvaris zabavu Vidi, Fica se ceni sigurno oko 10k mesecno...mislim sam sebe. Realnost jeste da za 10k, eto i neki evro manje, mozes da uzmes crnog brata azdaju. Ziv nisam da vidim klub koji ce da uzme igraca sa daj boze 180cm i 70 kila bez atlecizma a da ne uzme nekog amera pa bio on iz NCAA2, to bi bilo bas interesantno. Sa tim da on zeli u CZ, i na to se moze zakljuciti da ne bi pristao na bilo sta bzvze....

              Ovde si mi pomrsio konce sa Sarcem, rasirenih ruku ga ocekujem u mom taboru..sacekacemo jos malo, ali sve je sredjeno da dobrodoslica bude topla
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Nešto razmišljam (izgleda neuspešno i bolno), šta ako je naš cenjeni predsednik aka gazda rešio da nema sezonskih i da (pošto je navikao na praznu FMP arenu) će škripa patika i Tomićeva tepanja sudijama i igračima biti jedini zvuk (osim sirene sa zapisničkog stola...) koji ćemo slušati na tv prijemnicima.
                Jer da je drugačije marketing bi izbacio sezonske: trbina, parter, loža i uz malo loženja privlačio neodlučne...
                QQ
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Nešto razmišljam (izgleda neuspešno i bolno), šta ako je naš cenjeni predsednik aka gazda rešio da nema sezonskih i da (pošto je navikao na praznu FMP arenu) će škripa patika i Tomićeva tepanja sudijama i igračima biti jedini zvuk (osim sirene sa zapisničkog stola...) koji ćemo slušati na tv prijemnicima.
                  Jer da je drugačije marketing bi izbacio sezonske: trbina, parter, loža i uz malo loženja privlačio neodlučne...
                  QQ
                  Jebote - i mene ubedaci sa ovakvim postom.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Pa ne slaže se nikako Filip Čović i sezonske, ne ide jedno s drugim, ko pekmez i senf otprilike.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Nešto razmišljam (izgleda neuspešno i bolno), šta ako je naš cenjeni predsednik aka gazda rešio da nema sezonskih i da (pošto je navikao na praznu FMP arenu) će škripa patika i Tomićeva tepanja sudijama i igračima biti jedini zvuk (osim sirene sa zapisničkog stola...) koji ćemo slušati na tv prijemnicima.
                      Jer da je drugačije marketing bi izbacio sezonske: trbina, parter, loža i uz malo loženja privlačio neodlučne...
                      QQ
                      Posle "basnoslovno" skupih sezonskih u komšiluku , stvarno ne znam kako će kkcz da odredi cene sezonskih

                      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Lep tim imamo, jeftin i iskusan. Par veterana i nekoliko neafirmisanih igraca uz Reglanda meni je ok, cetvrti smo favoriti aki plej of je ziva stvar. Elem ,Dzou treba rezervni plej. Volim Filipa ali bilo bi ok da stigne neki momak sa koledza npr.

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Posle "basnoslovno" skupih sezonskih u komšiluku , stvarno ne znam kako će kkcz da odredi cene sezonskih

                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Pa mora se biti pragmatičan a ne kao Čova ili ovaj Bokan, hoće da istresu zadnji dinar (evro) za sezonsku. To može da prođe jednu sezonu kod navijača Bud (na krilima euforije) evo pišu kao nešto sjajno da neka banka odobrava kreditiranje sezonske karte???
                          Čova je to radio suptilnije, svake godine je po malo pojačavao stisak (da se vlasi ne dosete) i na kraju zajebao stvar sa rostterom i neverovatnim cenama za sezonske neprimereno ekonomskoj situaciji i platežnoj moći prosečnog građanina koji je i navijač (čast izuzecima koji imaju kinte za sezonsku a da se ne oseti na budžet)..
                          Sada će sezonske opet biti reda veličine 5- 6 maks 10000 dinara...i ovako preti poluprazna hala.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Ako Fićko budr plej može slibodno i da ih poklanja, dolaziće rodbina i prijatelji.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Ima li ko od vas na racunaru a da ima instagram, da okaci slike sa priprema KK? Objavili su na stranici pa da preljepi ovde, da i ostali vide djelic, ja ne mogu sa tel.

                              Comment


                              • https://twitter.com/kkcrvenazvezda/s...214246913?s=19

                                Jedino ovako kao link za twitter

                                Comment

                                Working...
                                X