Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NateHuffman View Post
    Meni ovde fali malo vise od dva igraca. Tanki smo na 1, 2 i 4.
    Nama bi ostanak dange bio ogromno pojacanje. Ne mogu da verujem da nismo pojurili todorovica recimo. Da li ste sigurni da ako ode feldin mozemo dovesti boljeg igraca?
    Treba nam kec ali ne i dvojka ako imas Dobrica,Lazica i Barona,a moguce i Nenadica..cetiri ok, nadam se da nece cekati Mitrovica posto je dobio full pare iz Bamberga sad je bezbrizan...ali nisam Ja.

    U principu treba nam kec i back up kec...i ta cetvorka ali vise neki 3/4 ili 4/3..tromo bi delovali i sporo da dodje Mitrovic npr... da se ja pitam PG dobar, trojka tipa Simonovic/Dangubic i jedna atleska cetvorka,ali licno ne verujem u to...ali eto neka bude
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Kako komentarisete dolayak Nikolsa

      Comment


      • Komentarisaćemo kad dođe.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          Komentarisaćemo kad dođe.
          ahhahaahha bravo laki 😂😂😂😂

          Comment


          • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • A, pa bio je juce i otisao

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Gledam ove neke igrace sto se slomise za neki two way ali mrka kapa, gledam kakav bi play mogao biti dobar backup i kroz neke utakmice naletim na momka Chris Chiozza! Sjajan igrac, kontrolise napad, sjajan pregled, odlican u odbrani, uvijek na prstima da presjece napad ili ukrade loptu, voli asistirati ali nije operisan ni od ulaza ni od suta. Overall odlican bekup a ko zna mozda i po meni veci plafon od Gossa a evo gdje onaj zavrsi.

                Da se podsjetimo bisera do 200k koji pruza sigurnost, mozes da potpises kakvog hoces pleja uz njega, ovaj ce da pokrpi sta treba, na vise godina. Ako se proslavi, super, ako ne ni razlaz nece biti skup.

                Comment


                • Војсковођа из сенке - Андрија Гавриловић после 25 година поново у Црвеној звезди
                  http://www.zurnal.rs/kosarka/aba-lig...crvenoj-zvezdi
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Vidim pise se da Nesa Ilic nije vise u klubu. Zna li neko nesto o tome?

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      Vidim pise se da Nesa Ilic nije vise u klubu. Zna li neko nesto o tome?
                      U klubu je, samo nije vise sportski direktor.

                      Comment


                      • Ponovo tim menadžer?
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Ne znam kako ce mu se ovog puta zvati funkcija, posao mu se nece razlikovati od dosadasnjeg.

                          Comment


                          • На целом свету само Црвена звезда оооо..

                            Comment


                            • https://www.eurohoops.net/en/eurocup...box=1533323613

                              Comment


                              • Perperoglu za „Sferu“: Vidim sličnost ove Zvezde i onog Olimpijakosa
                                http://basketballsphere.com/perperog...-olimpijakosa/
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X