Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je ovo ključni deo

    Biće mnogo novih momaka i još želimo da dovedemo novih igrača
    Tako da ko god je licitirao sa dva imena maksimalno... reklo bi se da nije u pravu.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Nece vise o 2-3 nova igraca doci(tu ne racunam Nenadica).

      Comment


      • Da sačekamo ipak.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Ko su Dudini centri u Oliju bili?

          Hines, Dorsey i mladji Pero Antic u primeu.
          Ma znam, čak je pričao kako bi voleo tim sa igračima od 2m ...
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Tako je, da sacekamo, a ne da gledamo u kristalnu kuglu i tumacimo ko ce ostati i koliko ce ih doci na osnovu vradzbina/pogadjanja. Za sada deluje da ima mesta samo jos za 2 pleja, cetvorku i Nenadica, to je mnogo novih momaka.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Meni je zao nase kosarke. Sveli smo se na dva kluba, jedan menadzerski i jedan drugi tim Ova dva trpa drzava, vise niko i ne pita sta i kako, odakle idu pare bitno da je narod srecan. Marketing i to raspustis, ne treba ti..uzivas i zezas se..najbolji poslovi u Srbiji...

              Meni deluje kao da Coki ne zna sta ce, gde bije i kakvu ce pricu da isprica za ove njegove fanove sto su avanzovali tokom poslednjih godina...

              Ovo vam je sve hleba i igara, malo sam razocaran Tomicem i njegovom pricom, mislim ajde da vidimo sta moze..ali ova dovodjenja su cudna poprilicna, bice jasno kad se kompletira tim,

              Nema love, on kupuje beka zamenu, niti je centra uvaljao doveo tri itd...To radi iskljucivo amterski klub ili bar amaterska uprava... meni nije jasno da se zaboravila prosla sezona, da nije izasao A da kaze i da Vas opet vozi..

              Doslo je vreme, da niko vise ne polaze racune za nista, da se radi pro bono itd... od nekad jake opozicije do danas..do zadruga gledaoca 2.0
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Boriša pružio još jednu fantastičnu partiju na U20...
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Bas me je razocarao, koliko kosarkasa bi dupe dalo za takvu fiziku, on nista..imao je mec protiv Reala i od tada nista )) samo ode covek u suprotnom smeru...
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Boriša pružio još jednu fantastičnu partiju na U20...
                    Don' t worry Nenadić Is next big thing [emoji23][emoji23][emoji23]
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Bas me je razocarao, koliko kosarkasa bi dupe dalo za takvu fiziku, on nista..imao je mec protiv Reala i od tada nista )) samo ode covek u suprotnom smeru...
                      Jel si ga sutnuo sa rostera [emoji23][emoji23][emoji23]

                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                      Comment


                      • Borisa bas zabrinjavajuce...
                        Trabace na Simon i cetvorka.

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Jel si ga sutnuo sa rostera [emoji23][emoji23][emoji23]

                          Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                          Na tankom je ledu,stavio bih ga u 14 pa da vidimo,sta pokaze na pripremama, pa neka odluci Tomic jbga...fejlovao sam tu verovatno..kod njega se svi nadamo ali mrka kapa za sad..nadam se da ce nas demantovati...mada sanse su mu i kod mene sve manje...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Bas me je razocarao, koliko kosarkasa bi dupe dalo za takvu fiziku, on nista..imao je mec protiv Reala i od tada nista )) samo ode covek u suprotnom smeru...
                            Koji mec protiv Reala? Ono na 23:5 i 63:28? Razocaranje je jedino sto ljudi koji su upuceni u kosarku uzimaju taj mec kao reper, Real koji je mogao tada da ide na 55 razlike, spustio na samo 98:71. Filip Covic je na tom mecu mogao da da 20 poena i podeli 8 asistencija. Bukvalno revijalni mec.

                            Za nasu kosarku se slazem, a bice jos i gore. Nekada je bilo vise para za vise klubova, vise solidnih ABA igraca iz Srbije. Vojvodina je imala prvo mocan tim, pa solidan sa Pavkovicem, Pekovicem (Markom), Sutalom, strancima, Hemofarm je stalno dovlacio skupa imena, Radnicki jednu-dve godine (pa je pukao), FMP je desetak godina igrao sa igracima koji su imali najvise 23-24 godine.
                            Ako se vec nema para za klupsku kosarku, nek daju za taj jedan klub, a drugi neka gledaju da ga obore pa oni da dobiju milione od igranja u evroligi. Prosto, igras u evroligi - 6 miliona, igras u evrokupu - 2,5 miliona, igras samo u ABA - milion evra. Godinama su klubovi duzni i Bogu i narodu na kraju sezone i onda "nadju" pare pa jovo nanovo, naravno, ako su dovoljno "veliki", ako nisu, ko vas .ebe, gasite se.

                            Slicno je i u Hrvatskoj, samo su oni digli ruke od finansiranja, imaju Tedeskija da im finansira klub. Jedino Crnogorci pametno rade, imaju jedan klub koji ih predstavlja i za njega ima.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Dajte Simona,Grangera i Markovića pa da krećemo u pohod na sve 4 titule!

                              Comment


                              • Pa dobro, tad je bio u formi ON i Voja Kamenjar

                                http://www.eurocupbasketball.com/eur...JT14#!boxscore

                                http://www.euroleague.net/main/resul...F415#!boxscore

                                Vidis da nesto ne stima..a vamo Cate npr je igrao u Pratu druga liga, sad potpisao za Mursiju, dobar rumun Yusta, Dino i naravno Luka Doncic koji je pokorio Evropu, a kod nas nema niko...Jos se muce, jos igraju za mlade repke i tu ne rade nista, za prvi tim da ne pricam....o ovim manje primetnim niko ne zna da i postoje npr itd..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X