Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gotovo, ugovor na 3 godine.



    Last edited by Manda77; 13-07-18, 16:19.

    Comment


    • Imamo trenera

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Od prije pola sata i zvanicno, e pa ciganijo nek nam je sa srecom. Vjerujem da ce napraviti roster za napad na ABA jer bez borbe za titulu ne bi ni potpisivao. Dajmo podrsku novom treneru i momcima a oni neka je borbom opravdaju.

        Comment


        • Dobar potpis.
          Dobro dosao!
          Last edited by Guthrie; 13-07-18, 16:33.

          Comment


          • Lepo je što će Beograđanin biti trener. Neka je sa srećom i njemu i nama!
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • E pa Tomicu nadam se da si spreman za ovo tesko putovanje

              I nadam se da ces biti bolji covek u odnosu na tu davnu 2001. i kad nisi hteo da mi das dres

              Comment


              • Ispunila mi se želja...

                Čovek svojom karijerom, likom, delom i stavom savršeno pristaje uz Crvenu zvezdu.

                Comment


                • Originally posted by bounty hunter View Post
                  Ispunila mi se želja...

                  Čovek svojom karijerom, likom, delom i stavom savršeno pristaje uz Crvenu zvezdu.
                  Pojasni svoj post. Imaj u vidu i na kom si topicu i zasto ovo postujes.

                  Comment


                  • Originally posted by MannyCalavera View Post
                    Pojasni svoj post. Imaj u vidu i na kom si topicu i zasto ovo postujes.


                    Hoćeš dužu ili kraću verziju?

                    Ako hoćeš dužu moraćeš da sačekaš da pojedem lubenicu, a ako hoćeš kraću onda - Oly, crveno-beli, bratstvo, Čović, Bodiroga...

                    Comment


                    • Odlican potpis po meni ovde pise da je Milan trazio budzet i odredjene igrace dali to znaci da su mu zelje ispunjene.

                      Comment


                      • Originally posted by ajkisloba View Post
                        Odlican potpis po meni ovde pise da je Milan trazio budzet i odredjene igrace dali to znaci da su mu zelje ispunjene.
                        Pitanje koje su zelje,ja pre svega mislim na ostanak igrača!

                        Dobrodošao i da se vratimo u El što pre!

                        Imam dobar osećaj što se Tomića!

                        Comment


                        • Imam osećaj da Lesor i Ročesti ostaju . . .da će Omić i Feldin otići a da će Antic da odigra još jednu sezonu u našem dresu!

                          Comment


                          • Nek nam je sa srecom.. Nadam se da ovo za garancije nije samo patka

                            Comment


                            • Originally posted by Antona View Post
                              Nek nam je sa srecom.. Nadam se da ovo za garancije nije samo patka
                              Svakako zvuči kao patka. . .nadajmo se da nije

                              Comment


                              • Originally posted by bounty hunter View Post
                                Hoćeš dužu ili kraću verziju?

                                Ako hoćeš dužu moraćeš da sačekaš da pojedem lubenicu, a ako hoćeš kraću onda - Oly, crveno-beli, bratstvo, Čović, Bodiroga...
                                A da to ipak podeliš na profilu onog "novinara" ili gde god...samo ne ovde

                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X