Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problem je cinjenica da je Gasprom sponzor FK Zvezda.
    Mesjutim, uticaj Skundrica u Gaspromu je dosta bitan te ostaje da vidimo sta ce biti.

    Comment


    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      Inace samo od prodaje solja i ratluka sa nasim grbom zaradili smo 534 hiljade evra. To i jos donacije bivsih igracs i skupicemo milion za budzet.
      3 hiljade za gospodina.

      Comment


      • Jankovic oladio Ostoju, ne moze novac sve da kupi ipak, do kraja meseca trener i plan za dalje..Sto rece veliki filozof Spinoza, Zvezda je kao opruga .

        Comment


        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
          Jankovic oladio Ostoju, ne moze novac sve da kupi ipak, do kraja meseca trener i plan za dalje..Sto rece veliki filozof Spinoza, Zvezda je kao opruga .
          Taj plan bi trebalo da postoji odavno. Problem je sto mi nemamo ni ni priblizno siguran budzet. Isplatom dugova koje sada imamo bice jos teze.
          Milan Tomic je gotovo izvesno trener.

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Taj plan bi trebalo da postoji odavno. Problem je sto mi nemamo ni ni priblizno siguran budzet. Isplatom dugova koje sada imamo bice jos teze.
            Milan Tomic je gotovo izvesno trener.
            Tomicu treba dati priliku, sa mesta pomocnog dokazi kao glavni trener dakle nekim redom ipak, dolazi iz velikog kluba gde su njegov rad cenili. Vazno je ostati u tom skromnom budzetu i uz fmpove talente nesto skrpiti.

            Comment


            • Iskustvo treba da bude presudno u odabiru novog trenera, to nas je prošla sezona naučila. Nismo mi klub gde će bilo ko da uči posao prvog trenera.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Iskustvo treba da bude presudno u odabiru novog trenera, to nas je prošla sezona naučila. Nismo mi klub gde će bilo ko da uči posao prvog trenera.
                Ali nije ovo isto druze on nibe klinac koji sad uci Tomic vec dugo radi olus je imao solidnu karijeru i radio u velikom klubu.

                Comment


                • Pomoćni trener nije isto što i glavni. Preveliki je rizik staviti njega na klupu.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Tomic je bio i glavni trener Olimpijakosa posle odlaska Sakote.

                    Comment


                    • Taj period Olimpijakosa je označen kao period najveće krize, Šakota je otpušten zbog loših rezultata a Tomić je postavljen kao čovek kluba kao privremeno rešenje. Uskočio je na kratko i kad je Barcokas dobio otkaz, ali nikad ga nisu razmatrali kao ozbiljno rešenje za prvog trenera. Odan je klubu pa je zato pomoćni trener 10 godina.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Pre potpisa bilo kog trenera klub mora da obezbedi budzet, da trener zna sa cime raspolaze. Mi sada nista od toga nemamo. Ni priblizno.
                        Sama cinjenica da je polovina Jula da ta famozna sednica nece biti ni za vikend, da smo verovatno jedini klub od svih EC I EL timova koji nema trenera dovoljno govori u kakvom je stanju klub.
                        Mozemo mi da pregovaramo I sa Tomicem da on da pristanak da nas vodi ali potpisa nece biti bez saznanja kolikav je budzet, kakve su ambicije, ko ide, ostaje itd,itd. I svaki dan odugovlacenja sa tako necim moze dovesti do toga da nam trener bude neki novi Alimpijevic.

                        Comment


                        • Mene na kraju nebi iznenadilo da postave Vladu Jovanovica iz FMP za naseg prvog trenera ovo je opsti haos u kome se ne zna kuj pije kuj placa.

                          Comment


                          • Mislim da se u principu zna i ko je trener i kakve igrace zelimo i ko je blizu odlaska i koje su zamjene. Svake godine se prati dosta igraca i mnoge stvari uticu na njihovu cijenu. Kada se trener ustolici, krenuce se urealizaciju transfera u skladu sa mogucnostima a vjerujem da cemo biti konkurentni.

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Mislim da se u principu zna i ko je trener i kakve igrace zelimo i ko je blizu odlaska i koje su zamjene. Svake godine se prati dosta igraca i mnoge stvari uticu na njihovu cijenu. Kada se trener ustolici, krenuce se urealizaciju transfera u skladu sa mogucnostima a vjerujem da cemo biti konkurentni.
                              Konkurentni u Kls ili. . .

                              Comment


                              • Zna se da je Tomic trener, odnosno da je pristao da nas vodi I pisao sam o tome pre 20 dana kada mi neko napisa da ce pre postati generalni menadzer Golden Stejta nego Tomic trener Zvezde.[emoji23][emoji23][emoji23]
                                Tomic je insistirao na pojedinim igracima, budzetu pa kada I konacno potpise videcemo koji su to igraci. Za sada su sve glasine.

                                Comment

                                Working...
                                X