Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Da vas malo zamracim jos vise...setite se Cove u Evro Kup modu...da nije bilo nesretnog crnca i KG i Dace sto omasi ko zna sta bi sad bilo....
    To je vise Radonjic mod sa pocetka svoje evropske kosarkaske karijere i epizode `prvi put u inostranstvu`. Najbolje da se sve svali na Covica.

    Ako možemo da iskoristimo Sedlačekovo znanje (uz nadoknadu) što da ne ali nikako ne dozvoliti više situaciju iz prošle sezone i gerijatriju
    Koja je veza Sedlaceka sa Zvezdom?
    Last edited by mmajstor; 08-07-18, 13:19.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      To je vise Radonjic mod sa pocetka svoje evropske kosarkaske karijere i epizode `prvi put u inostranstvu`. Najbolje da se sve svali na Covica.



      Koja je veza Sedlaceka sa Zvezdom?
      Samo ta dda mu je funkcija "skaut" i da poseduje simpatije prema KK CZv, kao što sam i napisao verujem da bi uz određenu nadoknadu mogao da nam preporuči nekog igrača ispod radara a da ne bude preko zalizanog.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Sedlacek sve ove godine saradjuje sa Zvedom. Pita se za misljenje prilikom dovodjenja igraca ,,preko bare,,.
        Konkretno kada je u pitanju Wolters on je direktna preporuka Sedlaceka Upravi Zvezde cak I sezonu pre nego je dosao u Zvezdu.

        Comment


        • Sad i ne treba kupovati igrace, svi su sada iznad realne cene, hoce ljudi da se naplate...sve je to manje vise isto, uz dobro skautiranje mogu se uzeti dobri igraci ispod cene i napasti bar aba liga i to legitimno..imali ili nemali trenera, sacekacemo za transfere verovatno..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ivanović,Tomić,Antonić,Trinkijeri. . . Bilo ko od njih

            Comment


            • I na kraju ce biti trifunovic ili vukoicic, ne bih se cudio da dodje i klipa... I onda da se borimo za neko 6o mesto

              Comment


              • Originally posted by Ica View Post
                Ivanović,Tomić,Antonić,Trinkijeri. . . Bilo ko od njih
                Trankojeri ima klub.

                Tomic je macka u dzaku jer nikad nije vodio ni jedan klub i pitanje je da li ce umeti da sprovede znanje koje je stekao kao pomocnik.. Ja sam misljenja da nece imati nikakve rezultate jer mi pre svega ne deluje inteligentno, a ako je jos i umisljen, kao sto mi takodje deluje, onda sam siguran da nece imati nikakve rezultate.

                Antonic je trener sa kojim bismo igrali r'n'g kosarku, koja je osudjena na neuspeh.. On je nesto kao Muta za siromasne.

                Jedini iz ove grupe koji moze nesto da uradi je Ivanovic.. Samo ne znam koloko je realno da nas trener sa takvim renomeom preuzme
                Last edited by Antona; 08-07-18, 15:19.

                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  Trankojeri ima klub.

                  Tomic je macka u dzaku jer nikad nije vodio ni jedan klub i pitanje je da li ce umeti da sprovede znanje koje je stekao kao pomocnik.. Ja sam misljenja da nece imati nikakve rezultate jer mi pre svega ne deluje inteligentno, a ako je jos i umisljen, kao sto mi takodje deluje, onda sam siguran da nece imati nikakve rezultate.

                  Antonic je ispodprosecan trener sa kojim bismo igrali r'n'g kosarku, koja je osudjena na neuspeh.

                  Jesini iz ove grupe koji moze nesto da uradi je Ivanovic.. Samo ne znam koloko je realno da nas trener sa takvim renomeom preuzme
                  Koji klub ima Trinkijeri?

                  Comment


                  • Originally posted by Guthrie View Post
                    Koji klub ima Trinkijeri?
                    Nemam pojma.. Ovde mi rekose da je uzeo neki italijanski klub

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      Nemam pojma.. Ovde mi rekose da je uzeo neki italijanski klub
                      Trinchieri je slobodan i dalje....mozda da povrati svoju karijeru sa nama kao neki dugorocan projekat....uz stabilne finansije mislim da bi on bas voleo da trenira Zvezdu...ovo je sredina i mentalitet gde bi se on dobro osecao+zna jezik....meni je on najveca zelja,ali ipak mislim da u sadasnjoj situaciji nije realan

                      Comment


                      • Nema klub ali je u zavrsnim pregovorima sa Torontom da bude prvi pomocnik, nesto kao Messina u San Antoniju.

                        Comment


                        • Originally posted by Gudura View Post
                          Trinchieri je slobodan i dalje....mozda da povrati svoju karijeru sa nama kao neki dugorocan projekat....uz stabilne finansije mislim da bi on bas voleo da trenira Zvezdu...ovo je sredina i mentalitet gde bi se on dobro osecao+zna jezik....meni je on najveca zelja,ali ipak mislim da u sadasnjoj situaciji nije realan
                          Trinkijeri valjda ide u Toronto?

                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Trankijeri bi bio nevidjeni ubod za nas.. Trener sa takvom reputacijom moze da bira klub u Evropi za mnogo vece pare nego sto mi mozemo da mu ponudimo.. Sigurno je i da bi zahtevao konkurentnu ekipu da odmah napadne Buducmost, mi mozemo da mu ponudimo samo razvoj mladih igraca.. Glupo je i da ga kontaktiramo, neozbiljni smo
                            Last edited by Antona; 08-07-18, 15:25.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              1- Prva stvar uprave nakon skupštine mora biti projekcija (prilično realnog budžeta), imenovanje trenera i odvajanje para iz budžeta za konsultacije sa nekom skautskom službom.
                              Pokušati zaobići Miška koliko god je moguće, uz pomoć te skautske službe pokušati naći igrače ispod radara i što je Čoviću najbitnije ispod cene.
                              Ako možemo da iskoristimo Sedlačekovo znanje (uz nadoknadu) što da ne ali nikako ne dozvoliti više situaciju iz prošle sezone i gerijatriju.
                              2 - Ovi momci što su radili skauting u Zvezdi, možda su i radili dobar posao ali ono što je vidljivo jeste da su malo toga "uboli" kada je bila u pitanju doselekcija tima koja se od nas vršila svake sezone.
                              Pod 1, sve se slazem
                              Pod 2, cini mi se da je bio problem da se uvek gledalo to neko iskustvo u EU i da je igrac morao da bude dokazan. DR nije bio trener koji je zeleo cuvene macke u dzaku, ali ih je ipak dobijao (birao) u vidu tih proverenih EU igraca... Tako da smo na kraju placali dva osrednja igraca (OK, nekada smo uspeli i da zaradimo :-)), umesto da odmah uzmemo nekog skupljeg / boljeg...
                              Sada smo, cini se, u jos nezavidnijoj finansijskoj situaciji nego prethodnih godina, tako da kupovina ispod radara, uz EKSTREMNO dobar skauting su nesto sto bi trebalo da bude pod moranje u KKCZ.
                              Last edited by Grof; 08-07-18, 16:03.

                              Comment


                              • Sta je vama mali budzet,a sta zadovoljavajuci? Ko treba da ga obezbedi? Ajde ako treba drzava, a gadimo se sns-a..Ko treba da sastavi taj budzet?

                                Po Vama Cova sve zna, samo ako mu se obezbedi budzet? Pa cemu sluzi predsednik sem da obezbedi budzet, doduse ne samo to, ali to je primarno....

                                Evo npr 2m da je budzet za igrace, napiste odakle nam..i onda ostatak para sto je potreban da izguramo sezonu...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X