Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    S obzirom na odlaganje odluka, meni se vec nazire da ce novi trener biti stari - Topa.
    Kojeg bi ti voleo trenera na klupi Zvezde?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Duska Ivanovica, on bi zivukao maksimum iz ovih mladih igraca a imao bi prostora da ih unapredi kroz Evro kup i spremi mentalno za F4...i tu bi dobili prednost nad ostalim ABA ligasima kroz klupu. Naravno, on bi dosao samo uz odredjene garancije i finu svoticu ali ako hoces brzi comeback u EL to je za sad po meni jedini logicno resenje od da kazes domacih trenera koji ima ono sto nam treba za povratak u EL...Topic,Tomic itd..mogu biti resenja ali i pitanje kako bi oni znali sa mladjim igracima da ih unaprede...Verujem da bi Dusko lagano izbacio par igraca i bar udvostrucio njihovu vrednost. O krvavim kolenima da ne pricam...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Meni on izgleda da nije baš sasvim svoj.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Meni on izgleda da nije baš sasvim svoj.
          Meni deluje skup i nerealan . Ranije ga ne bih ni u ludilu a sada nisam baš siguran [emoji41]

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Skup, a i trazio bi budzet koji mi ne mozemo za 2 sezone sebi da priustimo, a pritom da igramo EL.

            Comment


            • Ne mozes pred Buducnost sa neiskusnim trenerom i slabijim rosterom..To tako ne ide. Dao bi dozu sigurnosti i sigurno bi neki igraci dobili na ceni kao i sam klub. Sad, skup jeste, ali ako zelis brz povratak u EL, to je to...niko drugi tek nije dostupan koji ce ti garantovati sigurnost i razvitak mladjih igraca. Negde moras da platis, ako ne mozes trenera, onda moras dovesti 3-4 dobra igraca sa finom platom, iskustvom itd..Da ne pisem i da ne otpisem i Cedevitu sa Sitom a niko ne garantuje da cemo biti jaci i od njih...u rosteru,tako da..AKO DOVEDES NEKOG MLADJEG I NEISKUSNOG IMAS VEC 2-3 KLUBA koji su jaci na klupi od tebe..sto nije dobar znak..

              Ako hoces povratak brzi, ne vidim nikog drugog...ovo ostalo je sve kockanje, koje smo videli da nam se nije isplatilo...ako zelis dobiti novac, moras uloziti, sveostalo je kockanje..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Pazi , idealno bi bilo iskopati nekog novog Radonjića...ali tu treba strpljenja a cigani nisu baš poznati po tome.

                Nije ni DI ono što je bio a ima i reputaciju tiranina

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Takav nam treba, ludak...samo ludak moze i raditi ovde..Ne kazem,skup je..da je top, bio bi u CSKA sad...nema aganzman godinu dana...spustice cenu..Reneses je doneo dosta, zna sa mladim...Nismo ni mi neki klub da gledamo iskreno sad..meni niko ne pada od domacih na pamet..da budem potpuno iskren..Sad mi vise uz ovaj tim pasu iskusni treneri i tezak rad..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Ne znam ...ja nekako više volim nešto što će da traje , makar Dejine četiri sezone

                    Još uvek mi je sveže sećanje kako se završio period jurenja rezultata po svaku cenu ,tipa "evropska Zvezda"[emoji34]

                    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Tomic je opcija

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Pazi , idealno bi bilo iskopati nekog novog Radonjića...ali tu treba strpljenja a cigani nisu baš poznati po tome.

                        Nije ni DI ono što je bio a ima i reputaciju tiranina

                        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Upravo to je najveći problem sa DI(po meni).
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Komso, imali ste demokratski nastrojenog trenera prosle sezone i video si gde to ide. Znaci, treba vam trener sa znanjem u glavi i bicem u ruci.
                          Last edited by kronostime; 08-07-18, 10:27.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Tomic je opcija
                            Poprilicno sam siguran da ce on biti taj.

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Komso, imali ste demokratski nastrojenog trenera prosle sezone i video si gde to ide. Znaci, treba vam trener sa znanjem u glavi i bicem u ruci.
                              Stari Dule Vujošević [emoji848]

                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Stari Dule Vujošević [emoji848]

                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                                U ovoj situaciji, on bi vam najbolje legao - zna znanje sto se tice taktike, zna da napravi igraca od mladog talenta, ume sa sudijama....
                                Samo, bilo je mnogo "sporkih rici" izmedju gazde vam i Dula, a bejahu nekad najbolji jarani..
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X