Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kao predsednik UO ima obavezu da obezbedi normalno funkcionisanje svih klubova u okviru SD jer ne verujem da su ga izabrali na to mesto cisto da se popuni mesto. Verovatno ima neku ideju sta zeli da sprovede na tom mestu.

    Comment


    • Sarac
      Na brzinu I delimicno procitah statut SD.
      Ne nadjoh nigde da je funkcija u SD smetnja Covicu da bude u kosarkaskom klubu.

      Comment


      • Sledeci potez je zakazivanje skupstine SD KKCZ koji bi trebao biti sledece nedelje.

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Sta to konkretno znaci? Mislim na KK u smislu pozicioniranja kod sponzora i sl stvari?
          To ti je "duplo golo"
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Sarac
            Na brzinu I delimicno procitah statut SD.
            Ne nadjoh nigde da je funkcija u SD smetnja Covicu da bude u kosarkaskom klubu.
            Ne moram da citam statut, znam ja da moze jer nema pravnih prepreka, ALeksandar Boricic je bio i predsednik SD, predsednik OKCZ, i predsednik Odbojkaskog saveza sve u isto vreme.

            Ja sam kao papagaj ponavljao prvo skupstina SD i dalje tvrdim nemoj da si toliko siguran da ce NC i dalje biti predsednik KKCZ.

            Comment


            • Izbor Covica danas je prst u oko FK I Zvezdanu Terzicu odnosno bahatosti istih.
              Ne moze RK da ima budzet 50.000, VK isto da budu pred gasenjem dok se gospoda u FK gadjaju milionima. Daju procente menadzerima od par stotina hiljada evra, grabe sve pare od Gasproma.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Ne moram da citam statut, znam ja da moze jer nema pravnih prepreka, ALeksandar Boricic je bio i predsednik SD, predsednik OKCZ, i predsednik Odbojkaskog saveza sve u isto vreme.

                Ja sam kao papagaj ponavljao prvo skupstina SD i dalje tvrdim nemoj da si toliko siguran da ce NC i dalje biti predsednik KKCZ.
                Pa par postova napred napisao si ,,Ne znam jel moze dve funkcije,,

                Comment


                • Ono što je najbitnije, šta se menja u smislu ingerencija odlaskom na novu funkciju? Sećamo se i da je Vujošević bio i predsednik JSD Partizan i trener, tako da tu nema dileme da li može više funkcija da se obavlja istovremeno, nažalost. Logično bi bilo da neko drugi dođe na mesto predsednika KKCZ. Možda Nebojša Ilić?
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Izbor Covica danas je prst u oko FK I Zvezdanu Terzicu odnosno bahatosti istih.
                    Ne moze RK da ima budzet 50.000, VK isto da budu pred gasenjem dok se gospoda u FK gadjaju milionima. Daju procente menadzerima od par stotina hiljada evra, grabe sve pare od Gasproma.
                    Mozda ga je neko poslao sa zadatkom.
                    nemoj da si siguran da je on tek tako dosao tu, niti bi on to sam radio na svoju ruku.
                    Očigledno da u fk su se odmetnuli, to je moja neka pretpostavka posto ne pratim isti.
                    Sada bi trebalo vrlo brzo da bude i skupstina KK i da budu neki konretni potezi.
                    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Izbor Covica danas je prst u oko FK I Zvezdanu Terzicu odnosno bahatosti istih.
                      Ne moze RK da ima budzet 50.000, VK isto da budu pred gasenjem dok se gospoda u FK gadjaju milionima. Daju procente menadzerima od par stotina hiljada evra, grabe sve pare od Gasproma.
                      BRAVO.

                      Postoje sanse da ne bude vise predsednik ali ponavljam ne zbog pravnih stvari nego ono sto sam pisao od prvog dana i razloga zasto mozda ne zeli da bude vise predsednik.

                      Sada neka se napravi procena ovde zasto je on postao predsednik SD i kako ce sto odraziti na KKCZ da li pozitivno ili negativno, a i na ostale klubove izuzimajuci Fk, koji ce sada verovatno jos veci otklon da napravi od SD basi iz razloga ovakvog izbora novog predsednika SD.

                      # a i Daba je pogodio sutem iz otvorene pozicije iz coska
                      Last edited by Šarac; 07-07-18, 13:04.

                      Comment


                      • Koliko je meni muka od ove zemlje, to je nestvarno..Jedne te iste suplje price, na koji ovaj napaceni narod pada vec zadnjih bar 30 godina....
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Guthrie View Post
                          Smanjena sponzorstva drasticno, a da ne pricamo u odnosu na komsije.
                          Nece njega niko oterati, vec ce sam otici u jednom momentu.

                          Koji sponzor nam je otkazao ili smanjio sponzorstvo? Nigde nisam naisao na takvu vest
                          Last edited by Antona; 07-07-18, 13:07.

                          Comment


                          • Ja bih samo da kažem nešto povodom rušenja Čovića od strane braće. To se ovde provlači od strane nekih iz posta u post, kao nekakav argument. Pogotovo je bezobrazna bila tvrdnja da je Čović tu priču podmetao.

                            Iz Čovićevih usta je više puta rečeno da on nema sukob sa braćom, a sa Andrejom je kako kaže ostao dobar prijatelj. On ima problem sa tim da Partizan dobija više državnih para.

                            Comment


                            • Pa partizan sa tim ''parama'' servisira dugove...Kao sto smo mi onda ''smanjili'' dug za 16miliona evra...To tako ide...partizan sa tim parama raspolaze koliko ti i ja...

                              EDIT Neka oni imaju i 2m..neka se on izbori onda za tri...to je sustina..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Pa partizan sa tim ''parama'' servisira dugove...Kao sto smo mi onda ''smanjili'' dug za 16miliona evra...To tako ide...partizan sa tim parama raspolaze koliko ti i ja...

                                EDIT Neka oni imaju i 2m..neka se on izbori onda za tri...to je sustina..
                                O cemu ja pisem toliko puta a ovamo se borim za svaki sendvich. Koliko puta samo ponovio da hoce da ga sklone imao bi 5 minuta da pokupi pinkle i dovidjenja kao sto je bilo na Marakani ono vece. Da imaju nekog sposobnijeg koji moze da zadovolji zvezdasku masu vec bi bio postavljen. To sto nema boljeg je problem naseg drustva a ne Covicev. La Haine je lepo napisao, stvorena je fama od Tegija i nasih realnih zvezdasa da se kod nas sipa nenormalno i da se KKCZ bahati a oni jadni i nikakvi dozivljavaju apartheid.Ili daj svima jednako ili nikako pa neka se svako snadje kako zna i ume.

                                Comment

                                Working...
                                X