Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Many
    Evo ti moje licno misljenje. Cuti se jer se trazi novac da bi klub bio konkurentan, traze se pare, ide se na sastanke ali sve su samo obecanja. Prosle sezone isto obecanja pa na kraju patka. Sad se traze ugovori prije skupstine, da klub jasno zna na cemu je. Da su iz drzave htjeli da daju neke pare, do sada bi se klub obratio po nekim pitanjima. Kako ces da biras trenera i igrace kad ne znas sa kojom cofrom raspolazes (bar sa koliko okvirno). Dat je rok od 30ak dana da se pronadje rjesenje i da se svedu racuni. Istini za volju Partizan ima 3x vise drzavnih sredstava pa bi bilo u redu da je makar priblizno. Ako do toga ne dodje mislim da je sasvim logicna Coviceva zelja da ode iz kluba.

    Comment


    • Prvo i osnovno...koja su to bila obecanja prosle sezone? Zna li to neko sem NC? Naravno da ne zna, niti je to on rekao...eto ziv nisam da cujem..Dobio je para koliko i moze od drzave, realnih,za ostalo je trebao sam da se snadje...Niko, opet kazem nije lud da mu da pare,a da se nista ne pita bas nista, niti da ucestvuje u donosenju odluka..a i ovako nije znao sam naci pare jbge...ali na krjau je budzet bio preko 5m...plate igraca preko 3m....dovedeno tona igraca...

      Plate su bolje isplacivane nego prosle sezone, tacno ne vidim sta je ko trebao da da NC....eto ziv nisam da cujem koliko su mu trebali dati para..

      Koliko znam partizan je bio marginalizovan zadnjih par godina, vracaju dugove, oterali su saolin duloa i sad dobijaju nagradu za to..nista cudno, bedno jeste ali nije cudno .....

      Evo Bokana, kako se suruje sa drzavom,dobar ne uzima sve zasluge za sebe, daju mu lovu, nema nikakvo iskustvo u kosarci, tako se moze naci neka Ostoja..Nije Ostoja nista gori, niti ce biti ako obezbedi lovu i sistem...nije to neka prevelika pamet...nabavis lovu, dovedes ljude koji znaju, malo se poklope kockice i to je to...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ocigledno Covic bez Zvezde u EL nije u stanju da obezbedi iole ozbiljan budzet.
        Dok je bilo navijaca da kupuju sezonske, pojedinacne karte, dok je bilo pobeda u EL, Radonjica da pravi igrace koji su prodavani za ogroman novac Covic je plivao.
        Sad izgleda udara glavom u zid.

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Ocigledno Covic bez Zvezde u EL nije u stanju da obezbedi iole ozbiljan budzet.
          Dok je bilo navijaca da kupuju sezonske, pojedinacne karte, dok je bilo pobeda u EL, Radonjica da pravi igrace koji su prodavani za ogroman novac Covic je plivao.
          Sad izgleda udara glavom u zid.
          Bezobrazan post,tu El je Ćoki i obezbedio,Radonju doveo i istrpeo kad ga je 90% njih teralo posle Cibone,ima zasluge velike i za milionske transfere,a sada losija sezona i na njega drvljem i kamenjem! To je SRAMOTA sa naše strane

          Comment


          • Originally posted by Ica View Post
            Bezobrazan post,tu El je Ćoki i obezbedio,Radonju doveo i istrpeo kad ga je 90% njih teralo posle Cibone,ima zasluge velike i za milionske transfere,a sada losija sezona i na njega drvljem i kamenjem! To je SRAMOTA sa naše strane
            A sta konkretno je bezobrazno u mom postu???
            Dok se igrala EL, prihodovalo od ulaznica, pobeda u EL, prodaje igraca pod palicom Radonjica lakse se obezbedjivao budzet.
            Sada Covic bez napred nabrojanog nije u stanju da obezbedi iole pristojan budzet????
            Ovo nije ,,bezobrazan,, post vec surova realnost.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              A sta konkretno je bezobrazno u mom postu???
              Dok se igrala EL, prihodovalo od ulaznica, pobeda u EL, prodaje igraca pod palicom Radonjica lakse se obezbedjivao budzet.
              Sada Covic bez napred nabrojanog nije u stanju da obezbedi iole pristojan budzet????
              Ovo nije ,,bezobrazan,, post vec surova realnost.
              Aman čoveče ko je doveo tog Radonjića? Ko ga je trpeo kad nije išlo?
              Ko je bio na čelu kluba kad smo počeli da igramo El
              Ko je Guduru i Kalinu za milion prodao. .
              Nemoj da nipodastavate i izmisljate,realno gledajte
              Ja sam ljut na Ćokija jer je ove sez morala da se uzme aba. . .ali šta sad,da ga vešamo na terazijama?

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                A sta konkretno je bezobrazno u mom postu???
                Dok se igrala EL, prihodovalo od ulaznica, pobeda u EL, prodaje igraca pod palicom Radonjica lakse se obezbedjivao budzet.
                Sada Covic bez napred nabrojanog nije u stanju da obezbedi iole pristojan budzet????
                Ovo nije ,,bezobrazan,, post vec surova realnost.
                Ne treba praviti od Radonje ono što nije .Puno igrača je u njegovom sistemu igralo odlično i tako su sebi obezbeđivali unnosne ugovore.

                Razvoj mladih igrača nije baš bilo nešto što ide uz njega.

                Kalinić , Gudura i Bolden su top prodaje i tu nema baš puno Radonjine zasluge

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Ne treba praviti od Radonje ono što nije .Puno igrača je u njegovom sistemu igralo odlično i tako su sebi obezbeđivali unnosne ugovore.

                  Razvoj mladih igrača nije baš bilo nešto što ide uz njega.

                  Kalinić , Gudura i Bolden su top prodaje i tu nema baš puno Radonjine zasluge

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Kod Boldena nema DR nikakve zasluge, kod Gudure splet okolnosti (povreda nosioca) je i cinila to sto je kasnije Zvezdi donelo milion a lako se mogao desiti "jos jedan propali talenat" koji bi se vukao po Rumunijama...
                  Za Kalinu ima itekako zasluga iako je vec bio reprezenyativac.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • KKCZ je drzavni klub, jel tako? Tu se slazemo valjda svi. Onaj ko ponudi najvise sredstava stice pravo na titulu gen. sponz. odnosno njegovo ime pored KKCZ, centralno mjesto na dresu kao i logo na terenu. Ostali sponzori u dogovoru sa klubom dogovaraju nacin marketinga kao i dinamiku placanja rata kao i promo akcije i okupljanja na dogadjajima koja ta kompanija odredi ne vise od 3 u toku godine. Zatim slijede sponzori "privatnici" ciji kapital znatno zaostaje u odnosu na drzavni a i logicno obzirom na zakon trzista i dzungle koja ovde vlada pa su i davanja u skladu sa tim. Zatim predsednik kluba ima obavezu da pronadje i tehnicke partnere ili sponzore cija su davanja kroz robu, npr Pezo, AIR Srbija, Nike, Rosa... dakle oni koji daju znacajna sredstva u funkcionisanju kluba. Za njim slijede davanja fizikih lica koji su obicno u skupstini kluba ili u upravnom odboru.
                    Sad, posto je jasno sta su drzavni sponzori i koliki je njihov uticaj na neprofitabilan sport u ovakvoj zemlji, sta je neozbiljno u cinjenici da se trazi veci novac od dosadasnjeg koji je pokazao da je minimum potrebnog za registraciju u okvirima EL a ne za nesto vise. Nas klub, kao i mnogi u Srbiji, zavisi iskljucivo od milosti drzavnih cinovnika i na to koliko su spremni da izdvoje zarad sportskog uspjeha klubova koji na tribinama imaju 2-3k navijaca?!
                    Poenta price je da Covic ili bilo ko, nebitno je ime, ne moze u KK unijeti vise para od privatnog sektora nego sto to moze drzava. Objasnili smo 100x zasto privatnici ne zele da ulazu, tako da nama ostaje da cekamo tu nesretnu skupstinu, da se vidi koliko nas je ova EL sa minimalnim budzetom kostala i kako, sa cime cemo dalje. Ovo sto mi sad lutamo ko guske u magli nije zato sto ljudi u klubu sjede i lade jaja, vec sto rade na najboljem rjesenju za klub, ako ga ne nadju do jula, na skupstini ce se saznati sve u dinar.
                    Mene takodje ova tisina nervira, nervira me pasivnost kad bi trebali da se pozicioniramo na trzistu ali jasno mi je da nije ni do KK sve.

                    Comment


                    • @Victor BG:
                      Ne grizeš ruku koja te hrani osim ako nemaš u "rukavu" drugu adresu na koju ćeš se nasloniti. Čović to očito nie ispoštovao i što je najgore, ne ispašta on već klub i armija navijača.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        @Victor BG:
                        Ne grizeš ruku koja te hrani osim ako nemaš u "rukavu" drugu adresu na koju ćeš se nasloniti. Čović to očito nie ispoštovao i što je najgore, ne ispašta on već klub i armija navijača.
                        Pa dobro to je jasno, samo ja ne znam da se takvo nesto dogodilo. Kao klub znam da nismo sa tribina uzvikivali parolu kao sto su grobari a gle cuda njima se isplacuje,masno.

                        Comment


                        • Da on krene da radi kako treba, ne bi ga niko prozivao, ali na los rad mora kritika...Bas da bi se pokrenuo, to tako ide svuda..Njegovi fanovi samo odmazu njemu, zato sto opravdavaju njegove greske koji slep covek vidi. Bez jednistva ne mozemo nista, moramo se naci negde na sredini, posto ocito niko nece ''preci'' na drugu stranu!
                          Last edited by LosmiSK; 26-06-18, 19:52.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Covic ukoliko zeli pomoc drzave mora da podrzi ova govna na vlasti i tacka.
                            Ukoliko on zeli i misli da moze voditi nekakve ratove, pitati se za sve nek lepo ide u FMP ili nek ulozi svoje pare u Zvezdu.
                            Interes Zvezde jevisi od interesa samog Covica.
                            Mozda treba da se zapita kako se to u Partizan sipa mnogo vise nego u Zvezdu? Kako Buducnost pravi ekstra tim, Cedevita dovodi dobrog trenera, sklapa tim i da ne nabrajam dalje.
                            Zasto mi danas nemamo trenera, Upravu??? Evo ja ne znam slican slucaj od svih EC i EL timova.
                            Treba da cekamo sredinu Jula i skupstinu na kojoj nikada nista znacajno nismo culi niti su na toj skupstini donosene bilo kakve vazne odluke.
                            Svak ko misli da ima vremena grdno se vara. Ovakva situacija utice i na dolaske igraca, trenera i slicno.
                            Ali OK ja sam samo obicni navijac koga brine stanje u Zvezdi.

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Pa dobro to je jasno, samo ja ne znam da se takvo nesto dogodilo. Kao klub znam da nismo sa tribina uzvikivali parolu kao sto su grobari a gle cuda njima se isplacuje,masno.
                              Sa tribina je i trebalo gromoglasno, pa bi onda razmislili a ovako njihovi, njima...i boli ih za semenkare. Čo je morao braću da ispoštuje.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Sta kad pola "semenkara" glasa za vucica, realno....msm lik uzme 50% i koga god pitas niko nije glasao za njega...aha, vazi

                                Comment

                                Working...
                                X