Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa da, verovati drzavi, Covicu, Djilasu ili zdravoj logici..npr ja jos cekam tu konferenciju i odlazak Covica..sto si napisao da ce biti...Poceo sam da merim tvoj info sto dajes od tada. Za sad je 0/2, sa tim da su to vesti iz kluba. Cisto eto da vidimo ko govori vise istinu..Uglavnom rezonujem zdravom logikom..drzim se toga u zivotu...i nije lose za sad..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Sad Will okacio neki snimak sa drew lige, gledam nesto i kontam decko se fino zategao... Pa kad vec nece biti para (logicno ako prodajemo sve bolje pod ugovorom) da nekako namaknemo za Millera i Willa i na neko ludilo i energiju pokusamo da se iscupamo, mada opet ako drzava ne da pare nema tog ludila da zaradis neki znacajan novac od kosarke i EC.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Postoje dve istine . Istina o zavrsenom UPPRu overen i prihvecen od strane zvanicne insitucije ove drzave i istina koju ovde znameniti forumasi plasiraju. Svako ima svoj izbor kome ce verovati.
        A sto tebi smeta svak ko ne kuje Covica u Zvezde i ne smatra da je sve pre i posle njega potop?
        Sto neki za razliku od tebe ne smatraju Covica mesijom?
        Sto taj Covic kada ga toliko napadaju, kada je toliko tesko ne ode? Da nije mozda sto voli Zvezdu[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
        Evo znamo da Covic ostaje. Nek pokaze u narednoj sezoni da je najbolji.
        Nema potrebe da se raspravljamo kada se zna da ce on ostati i dalje biti sve i svja u Zvezdi.

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Sad Will okacio neki snimak sa drew lige, gledam nesto i kontam decko se fino zategao... Pa kad vec nece biti para (logicno ako prodajemo sve bolje pod ugovorom) da nekako namaknemo za Millera i Willa i na neko ludilo i energiju pokusamo da se iscupamo, mada opet ako drzava ne da pare nema tog ludila da zaradis neki znacajan novac od kosarke i EC.

          Qmiler se ne bavi kosarkom vise, on samo uteruje dugove, Mwill moze da igra u ligi gde je dozvoljena duvka.
          Ne hvataj se za moj post da igrace koje sam naveo da ce biti prodati vec danas, bice prodati kada za to dodje vreme jer prihod KKCZ se sastoji od sponzorstva drzavnog, privatnog, marketinga, ulaznica i prihod od prodaje igraca.

          Kada bude odnos drzava.privatni sponzori 80/20 u odnosu na zaradu od ulaznica i prodaje, i kada ta sponzorstva u zbiru mogle da isplate igrace na nivou ugovora kao sto imaju u ino klubovima u kojima nasi bivsi igraci igraju onda bi mogli da pricamo o tome zasto nasi igraci ne mogu da ostanu do kraja karijere u KKCZ. Zar nije logicno da se jednom Simonovicu ponudi dvogodisnji ugovor od 1.8 miliona kao sto ima u Zenitu, ili Jovicu 1.5 miliona za dve godine kao sto ima u siromasnom Bayernu. Verujem da je drzava prepoznala tu energiju sa tribina da bi se otvorila da zadrzimo Bobija da ne glumi klovna po Nba ligi, a i ovi stranci pusti, samo na pare misle pa odlaze u Makabi, Himki za te milionski ugovore a mogli su te iste pare ovde da zarade.

          Comment


          • Kad ce Skupstina?
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              A sto tebi smeta svak ko ne kuje Covica u Zvezde i ne smatra da je sve pre i posle njega potop?
              Sto neki za razliku od tebe ne smatraju Covica mesijom?
              Sto taj Covic kada ga toliko napadaju, kada je toliko tesko ne ode? Da nije mozda sto voli Zvezdu[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
              Evo znamo da Covic ostaje. Nek pokaze u narednoj sezoni da je najbolji.
              Nema potrebe da se raspravljamo kada se zna da ce on ostati i dalje biti sve i svja u Zvezdi.

              Jesam li te uopste spomenuo negde bilo kakvim upisom da mene ovde prozivas da ja NC smatram mesijom.

              Ako smatrate da ne treba da pisem ovde jer smatram da je zvanican dokument sa kojim je zavrsen UPPR vredniji od pisanja forumasa kako oni tumace UPPR i kako je zavrsen, onda ok,

              Nema potreba stvarno da vise bilo sta pisem.

              Comment


              • Meni licno smeta kada se covjeku koji je bio na celu kluba u vrijeme kad smo izasli iz dubioze, sigurnog katanca, osvojili 11 titula, igrali EL... Da se sad isti pljuje i omalovazava, da se sve lijepo ostvareno zaboravi. To mi ne ide u glavu. Da ova godina je bila losa, ali kako ne kapirate da nam je obecan novac i da smo ispusili za isti, pa se jos morao tim prodati da se pokriju odredjena dugovanja i jos i trener zasluzan za dobre igre dvije godine nije htjeo da ostane... Sklopili tim na brzinu, doveli mladog covjeka i zavrsilo se kako se zavrsilo. Da je Lesor dao zicer ili da je Rocesti pogodio onu otvorenu trojku protiv Zalgirisa ovde bi druga prica bila a svi ti problemi zaboravljeni... Budimo malo realni, niti je Covic pijavica i teret naseg kluba niti je neznalica i nesposobnjakovic. Klub je UG, vrlo siromasnih gradjana, osnovni donator drzava, pa ako ona ne izdvoji novac kao nekima, moras da se snalazis. Ja postujem i misljenje ljudi da ako Covic ne moze da unese privatni kapital nek ide pa dan nam dodje opet jedan Vesic i da saspe drzavne pare, i to je ok, al onda ne znam ko ce novi UPPR da radi.

                Comment


                • Polako, tek treba konferencija za stampu. Tj. obracanje javnosti i navijacima kluba, u drzavnom vlasnistvu, koji jos uvek nema rezime sezone u kojoj se takmicio. Nema ni reci o odgovornosti i potezima za buducnost.

                  Za sve to vreme, neki renoviraju, pune rostere itd. Ali ovaj nas put je sigurno bolji.

                  Comment


                  • Ovi restarti ce biti svake godine. Davidovac ugovor do 2021...e ali u Zenitu moze igrati za 1.2m odakle to nama..Dobric do 2020 ali on moze u Unicaji igrati za 1m za dve godine...i tako i tako dan za danom pred kockastim ekranom, restart-ta-ta-ta-tira
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Da ponovim gaf sa konferencijom, novinari su posle trece finalne utakmice bili neformalno obavesteni da ce se organizovati konf gde ce moci vise pitanja da postave jer posle utakmice nece biti vremena.
                      Nista zvanicno. Zarad istine dan pre navodne konferencije sam ovde napisao da je nece biti.
                      Skupstina ce biti pocetkom Jula a ne kao sto su neki ovde pisali 22.06.2018.

                      Comment


                      • Onda nam bar reci ko ce biti trener sledece sezone?
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Meni licno smeta kada se covjeku koji je bio na celu kluba u vrijeme kad smo izasli iz dubioze, sigurnog katanca, osvojili 11 titula, igrali EL... Da se sad isti pljuje i omalovazava, da se sve lijepo ostvareno zaboravi. To mi ne ide u glavu. Da ova godina je bila losa, ali kako ne kapirate da nam je obecan novac i da smo ispusili za isti, pa se jos morao tim prodati da se pokriju odredjena dugovanja i jos i trener zasluzan za dobre igre dvije godine nije htjeo da ostane... Sklopili tim na brzinu, doveli mladog covjeka i zavrsilo se kako se zavrsilo. Da je Lesor dao zicer ili da je Rocesti pogodio onu otvorenu trojku protiv Zalgirisa ovde bi druga prica bila a svi ti problemi zaboravljeni... Budimo malo realni, niti je Covic pijavica i teret naseg kluba niti je neznalica i nesposobnjakovic. Klub je UG, vrlo siromasnih gradjana, osnovni donator drzava, pa ako ona ne izdvoji novac kao nekima, moras da se snalazis. Ja postujem i misljenje ljudi da ako Covic ne moze da unese privatni kapital nek ide pa dan nam dodje opet jedan Vesic i da saspe drzavne pare, i to je ok, al onda ne znam ko ce novi UPPR da radi.
                          Ja cu smatrati uspesnom sezonom za Crvenu Zvezdu kada budemo izgradili tim na sportskim principima, uredne finansije imali 100% makar i bile mizernog budzeta od 200k evra i sl. Odnosa ljudi koji rade u klubu i samim igraca na visokom nivou profesionalizma i kad se izgradi neophodna infrastruktura za kvalitetan rad kluba. To ce da bude uspesna sezona za mene, ne treba mi nijedan trofej ali bas nijedan. Ovo sto gledamo vec decenijama je (ne mislim samo na Zvezdu) vestacka slika sportskih organizacija, koje zive u milosti Mike, Pere i Laze i sl.

                          Ne vidim ja nista preterano veliko ostvareno od 2011. na ovamo. Vise puta sam rekao da izbegavanje stecaja za mene nije monumentalni potez neciji, zapravo mnogo je ekonomski pametnije bilo da se pusti isti u stecaj, i da se umesto UPPR-a i ulaganja u njega, se ulozi u novi klub. To da ucestvujes u nekom takmicenju se potencira kao neki ne znam kakav uspeh. Kao da time sto si igrao EL odjednom si postao krem kosarke u Evropi. Postao si kurac, i to se i vidi s obzirom kako te tretiraju igraci i treneri koje zelis. Docekao si da ti se glavni konkurent raspadne da bi uzeo nesto i sl.

                          Romaticni pogled na neke trofeje i titule, a realno Zvezda sliku o nasoj kosarci i nasem klubu kao nekom znacajnom faktoru u kosarci u Evropi nije promenila nimalo. Kao sto niko nije pustio suzu kad su Grobari prsli, nisu ni sada kad smo mi. To treba da bude dovoljno jasan pokazatelj svima da je totalno iluzorno juriti po svaku cenu da se dodvoravas nekom Djordiju ili FIBA i sl. SAmo treba da radis kvalitetno, ulazes u infrastrukturu i klub. I kad to odradis kako treba, onda ces sa pozicije moci da pregovaras.

                          Ali od toga nema nista. Ocekujemo jos jednu konferenciju o napadu na ABA i povratku u EL na zivot i smrt. Naravno uz predjelo o Bokanu, Sudijama, Striptizetama, 2011. i ciklusu...

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Meni licno smeta kada se covjeku koji je bio na celu kluba u vrijeme kad smo izasli iz dubioze, sigurnog katanca, osvojili 11 titula, igrali EL... Da se sad isti pljuje i omalovazava, da se sve lijepo ostvareno zaboravi. To mi ne ide u glavu. Da ova godina je bila losa, ali kako ne kapirate da nam je obecan novac i da smo ispusili za isti, pa se jos morao tim prodati da se pokriju odredjena dugovanja i jos i trener zasluzan za dobre igre dvije godine nije htjeo da ostane... Sklopili tim na brzinu, doveli mladog covjeka i zavrsilo se kako se zavrsilo. Da je Lesor dao zicer ili da je Rocesti pogodio onu otvorenu trojku protiv Zalgirisa ovde bi druga prica bila a svi ti problemi zaboravljeni... Budimo malo realni, niti je Covic pijavica i teret naseg kluba niti je neznalica i nesposobnjakovic. Klub je UG, vrlo siromasnih gradjana, osnovni donator drzava, pa ako ona ne izdvoji novac kao nekima, moras da se snalazis. Ja postujem i misljenje ljudi da ako Covic ne moze da unese privatni kapital nek ide pa dan nam dodje opet jedan Vesic i da saspe drzavne pare, i to je ok, al onda ne znam ko ce novi UPPR da radi.
                            Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Ja cu smatrati uspesnom sezonom za Crvenu Zvezdu kada budemo izgradili tim na sportskim principima, uredne finansije imali 100% makar i bile mizernog budzeta od 200k evra i sl. Odnosa ljudi koji rade u klubu i samim igraca na visokom nivou profesionalizma i kad se izgradi neophodna infrastruktura za kvalitetan rad kluba. To ce da bude uspesna sezona za mene, ne treba mi nijedan trofej ali bas nijedan. Ovo sto gledamo vec decenijama je (ne mislim samo na Zvezdu) vestacka slika sportskih organizacija, koje zive u milosti Mike, Pere i Laze i sl.

                            Ne vidim ja nista preterano veliko ostvareno od 2011. na ovamo. Vise puta sam rekao da izbegavanje stecaja za mene nije monumentalni potez neciji, zapravo mnogo je ekonomski pametnije bilo da se pusti isti u stecaj, i da se umesto UPPR-a i ulaganja u njega, se ulozi u novi klub. To da ucestvujes u nekom takmicenju se potencira kao neki ne znam kakav uspeh. Kao da time sto si igrao EL odjednom si postao krem kosarke u Evropi. Postao si kurac, i to se i vidi s obzirom kako te tretiraju igraci i treneri koje zelis. Docekao si da ti se glavni konkurent raspadne da bi uzeo nesto i sl.

                            Romaticni pogled na neke trofeje i titule, a realno Zvezda sliku o nasoj kosarci i nasem klubu kao nekom znacajnom faktoru u kosarci u Evropi nije promenila nimalo. Kao sto niko nije pustio suzu kad su Grobari prsli, nisu ni sada kad smo mi. To treba da bude dovoljno jasan pokazatelj svima da je totalno iluzorno juriti po svaku cenu da se dodvoravas nekom Djordiju ili FIBA i sl. SAmo treba da radis kvalitetno, ulazes u infrastrukturu i klub. I kad to odradis kako treba, onda ces sa pozicije moci da pregovaras.

                            Ali od toga nema nista. Ocekujemo jos jednu konferenciju o napadu na ABA i povratku u EL na zivot i smrt. Naravno uz predjelo o Bokanu, Sudijama, Striptizetama, 2011. i ciklusu...

                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Sarac,
                              Pises li na jos nekom forumu? Mozes i na PM
                              Ne deluje mi kao da ces se pored ovih "baba narikaca" jos dugo zadrzavati a uvek imas zanimljive i tacne informacije iz samog izvora KKCZ pa bih voleo da nastavim da te citam

                              Comment


                              • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X