Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Malo li je ono blamiranje?
    Pitao se koliko ja i ti sto se pitamo u Zvezdi
    A zašta je on trebao da se pita? Čisti administrativac...

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Sunturlic il kako vec novi direktor. Prethodno je bio direktor marketinga.
      Klub raste u svakom pogledu sto pokazuje i ovaj potez da se posle Ristovica postavi Sunturlic. Sve moj do mojega.
      Voimjaoca
      Sto je on los? Ovo nije malo priznanje

      https://www.redbull.com/rs-sr/zvezdi...4%87i-u-evropi

      Comment


      • - Marketing tim Crvene zvezde izgradio je oko navijača izuzetnu strategiju u digitalnom marketingu u kojoj je integrisana audio i video strategija, aktivnosti na dan utakmice i sadržaji na društvenim mrežama. Taj sadrzaj ima veze sa plavom kukicom...to zna Sarac kakav marketing....

        Niko nije rekao da su oni losi ljudi, losi u poslu, ali za potreban nivo nije bio sigurno..i tu je kraj price..Nas je problem sto nismo izasli iz tih opanaka o kojima pricam kao papagaj..Nama je normalno da iz Zeleznika napadamo Evropu, to je dobro u jednom nivou, na drugom je to tanko..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Sto se mene tice neka se izblamira jos jednu sezonu, da potpuno razbije mit o sebi (koji je brizljivo gradio) kao nezamenjivom coveku na mestu predsednika i sposobnom menadzeru.. Neka se ogoli istina do kraja, da i najverniji njegovi sledbenici koji mu pripisuju silne zasluge progledaju i shvate o kakvom se prevarantu radi.
          Sve blam do blama u proteklih šest godina... Prevarant jedan, prevario nas za sve te titule i evrolige. Umesto kao ljudi i u duhu dobre tradicije KKCZ da nas večito klipaju razno-razni i uzimaju nam titule trojkama iz auta i da evroligu gledamo preko televizora, ovaj prevarant nam doneo trofeje i sad ne možemo da kukamo kako smo Kalimero... Cccc! Kakav prevarant! Šta je koji moj i dolazio...

          Comment


          • Ne treba da dolazis i pises na forumima ako ne mozes da citas tudja misljenja i diskutujes argumentima. Niko te puskom ne tera...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by blek hils View Post
              Sve blam do blama u proteklih šest godina... Prevarant jedan, prevario nas za sve te titule i evrolige. Umesto kao ljudi i u duhu dobre tradicije KKCZ da nas večito klipaju razno-razni i uzimaju nam titule trojkama iz auta i da evroligu gledamo preko televizora, ovaj prevarant nam doneo trofeje i sad ne možemo da kukamo kako smo Kalimero... Cccc! Kakav prevarant! Šta je koji moj i dolazio...
              Ako je Covic zasluzan za trofeje i igranje u EL, st ga sprecava da taj uspeh ponovi i sledece sezone, ili sto to nije ponovio ove sezone?
              Izgubio magiju naprasno.
              Ima sledecu sezonu pa nekeka uzme ABa ligu i neka vrati klub u EL.
              Last edited by Antona; 21-06-18, 12:14.

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Ako je Covic zasluzan za trofeje i igranje u EL, st ga sprecava da taj uspeh ponovi i sledece sezone, ili sto to nije ponovio ove sezone?
                Izgubio magiju naprasno.
                S obzirom da Zeljko nije ponovo osvojio EL titulu cini li ga to nezasluznim za prethodno osvojenih 9, ili to mora da potvrdjuje svake godine?
                Naravno da je zasluzan, kao sto je zasluzan za neuspeh ove, ali ne postoji niko ko je iskljucivo (ne)zasluzan. U nasim uslovima polazna stavka za bilo koji uspeh (na zalost) i zaslugu, jeste da ti politicari omoguce budzet i podrsku sa kojim ako znas da radis, mozes da dodjes do uspeha. Tih uslova je bilo sve do ove godine.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  S obzirom da Zeljko nije ponovo osvojio EL titulu cini li ga to nezasluznim za prethodno osvojenih 9, ili to mora da potvrdjuje svake godine?
                  Naravno da je zasluzan, kao sto je zasluzan za neuspeh ove, ali ne postoji niko ko je iskljucivo (ne)zasluzan. U nasim uslovima polazna stavka za bilo koji uspeh (na zalost) i zaslugu, jeste da ti politicari omoguce budzet i podrsku sa kojim ako znas da radis, mozes da dodjes do uspeha. Tih uslova je bilo sve do ove godine.
                  Željko ako ne osvoji EL nije problem, klub ima A licencu, stabilne finansije i ako mu se "ćefne" može da dovede Ljulja, može bilo kog igrača iz Evrope...a mi smo kao prosjaci, odrpani, nema pas za šta da ujede i svaki ovakav kiks je vrlo, vrlo skup za klub. Ne osvanjje ABA lige je ravno toj stalno pominjanoj 2011-oj godini, resetovao nas Čović i stvarno počinjemo novi ciklus.
                  Nekako sam siguran da bih imao manje problema kao navijač da prihvatim ovakav nakaradno "Lurč" sklopljen roster sa nekim iskusnijim i boljim trenerom, ovaj se graniči sa znanjem "Parter B" ekipe.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Evo im naredna godina da pokazu koliko su sposobni i koliko znaju. . .podrzati maksimalno,svi bi voleli da uzmemo Abu i da igramo El opet

                    Comment


                    • Kakve veze ima Zoc kao najbolji trener evrope svih vremena sa Covicem kao predsednikom Zvezde...Trener i predsednik nisu iste funkcije...Naravno da postoji ko je vise,a ko manje zasluzan..Prodaja igraca je kaze nuzna npr...pa to znamo zadnjih 25g..Po meni bi pravi predsednik bio onaj gde to ne bi bilo nuzno...Ajde naravno moras nekogpustiti, ali ne mozes pustiti sve...

                      Nisam da NC ode, ali sin out zauvek, otarasiti se porodcnih veza nabaviti pare i ne mesati se u rad trenera...to je sta se trazi, ako neko misli da je to previse..tj on ako misli, onda sam licno da on ode..i da se ne vraca...i to je to..nema neke filozofije..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        ovaj se graniči sa znanjem "Parter B" ekipe.
                        Nismo došli ovde da se vređamo!
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Nismo došli ovde da se vređamo!
                          U pravu si, ekipu Parter B krasi ljubav prema Zvezdi.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Kakve veze ima Zoc kao najbolji trener evrope svih vremena sa Covicem kao predsednikom Zvezde...Trener i predsednik nisu iste funkcije...Naravno da postoji ko je vise,a ko manje zasluzan..Prodaja igraca je kaze nuzna npr...pa to znamo zadnjih 25g..Po meni bi pravi predsednik bio onaj gde to ne bi bilo nuzno...Ajde naravno moras nekogpustiti, ali ne mozes pustiti sve...

                            Nisam da NC ode, ali sin out zauvek, otarasiti se porodcnih veza nabaviti pare i ne mesati se u rad trenera...to je sta se trazi, ako neko misli da je to previse..tj on ako misli, onda sam licno da on ode..i da se ne vraca...i to je to..nema neke filozofije..
                            Verovatno obična analogija ...tipa i najboljima se dešava neuspeh

                            Nešto drugo mi je zanimljivo u tvom postu.Ko osim nekoliko najbogatijih nije prinuđen da prodaje?

                            I još nešto... podseti me koga je kkcz prodala pre dolaska Čovića?

                            Meni su sećanja na taj period prilično traumatična[emoji41]

                            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Verovatno obična analogija ...tipa i najboljima se dešava neuspeh

                              Nešto drugo mi je zanimljivo u tvom postu.Ko osim nekoliko najbogatijih nije prinuđen da prodaje?

                              I još nešto... podseti me koga je kkcz prodala pre dolaska Čovića?

                              Meni su sećanja na taj period prilično traumatična[emoji41]

                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Dina smo prodali, Miša smo prodali...bilo je njih do duše za sitnu paru.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post

                                I još nešto... podseti me koga je kkcz prodala pre dolaska Čovića?

                                [emoji41]

                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Koga je to Zvezda prodala pre Dejana Radonjica i koga smo to prodali posle DR, tacnije koga ce to Covic prodati ove sezone?

                                Comment

                                Working...
                                X