Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Ovo je tvoj današnji post...par minuta pre tvog posta , sličan se pojavio na drugom forumu.
    Ne sećam se da je NČ nešto izjavio juče ili danas?

    Kao da uživaš u tim lošim "vestima" [emoji34]
    To je naravno moj utisak


    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
    Pogresan. Ne citam druge forume niti na bilo kom drugom forumu pisem.
    Daj boze da nasa Zvezda bude opet najbolja.

    Comment


    • Naravno ovi su majstori price da vas vrte u krug i borbe sa senkama i duhovima... Cim cujete ko je trener za sledecu sezonu, bice sve jasno...
      Licno sam cuo za Trifu, ali to je samo prica i nista vise...i zeleo bih da nije tacna, posto je dobar u teoriji ali u praksi je realno los....
      Ovo su tvoji postovi o treneru...ima razlike priznaćeš? Mislim , ovaj drugi je sasvim ok ... tvoj stav sa kojim neko može da se složi ili ne .

      Ako moze neka normalna komunikacija
      Naravno , ali treba se potruditi

      Comment


      • To cim cujete ko je trener za sl sezonu, bice sve jasno, ne da znam ko ce biti, vec kad se cuje ime, znace se ambicije i sve ce biti jasno kuda idemo sledece sezone.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Sakota nije vise trener aeka, #samokazem

          Comment


          • Raspade se klub kao kula od karata. Covicu, mars iz Zvezde majmune

            Comment


            • Originally posted by Antona View Post
              Raspade se klub kao kula od karata. Covicu, mars iz Zvezde majmune
              Ban ko kuca, neargumentovano, lose i do bola netacno, pri tome upis van svakog standarda foruma.

              Comment


              • Originally posted by Czbg9 View Post
                Sakota nije vise trener aeka, #samokazem [emoji3]
                Pisu da ce ostati u klubu i biti neki direktor bem li ga.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Posto citam da ima mnogo bolje informisanijih forumasa od moje malenkosti, nadam se da ste svi u pravu i oko novog trenera, i oko toga da li se i koliko duguje. Verovatno i znate i cifru kao i datum kada ce biti isplaceni.

                  Svraticu ponekada ovde da procitam prave istine iz kluba jer ko sam ja da pricam kontra od uvek dobro informisanih apostola istine na ovom forumu.
                  Ili ces opet doci da provociras. Ajde olabi s tim. Kazi ako imas nesto, nemoj da recitujes ironicne posprdice...

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Ban ko kuca, neargumentovano, lose i do bola netacno, pri tome upis van svakog standarda foruma.
                    I na kraju ban po kom osnovu? I sta ti je u ovom postu netacno, da se klub raspada?
                    Kad se dokopam kompa stavicu iu potpis- Covicu majmune, mars iz Zvezde.
                    Ako to vredja tvoja osecanja prema Covicu zao mi je.

                    Jesi ti bese ovde pre mesecak dana pisao da se u klubu ozbiljno radi na sledecoj sezoni?
                    Last edited by Antona; 19-06-18, 21:53.

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      I na kraju ban po kom osnovu? I sta ti je u ovom postu netacno?
                      Kad se dokopam kompa stavicu iu potpis- Covicu majmune, mars iz Zvezde.
                      Ako to vredja tvoja osecanja prema Covicu zao mi je
                      Ma daleko od toga da imam emotivan odnos sa pomenutim. Vec sam upis bez i jednog argumenta sa atributima vredjanja covjeka za cijeg mandata osvojismo 11 titula je po meni za cist ban. To da se klub raspao je cista glupost.

                      Comment


                      • Stvarno moze bez toga majmune itd...Ne moramo mi ovde da budemo takvi. Nije to lepo, ne zbog nekog sa druge strane, vec zbog nas ovde.

                        Sakota je bio direktor i ove godine, dok trener nije dobio otkaz i Sakota odradio kraj..Ma koji Sakota...niti bi on dolazio, niti nama on treba...Bio bi to tandem van terena i na terenu Covic-Sakota...samo sto je ovaj drugi kvalitetniji za tri koplja,ali dobro..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Victor BG View Post
                          Ma daleko od toga da imam emotivan odnos sa pomenutim. Vec sam upis bez i jednog argumenta sa atributima vredjanja covjeka za cijeg mandata osvojismo 11 titula je po meni za cist ban. To da se klub raspao je cista glupost.
                          Nije on osvojio 11 trofeja nego Dejan Radonjic, o tome sam vec 10x pisao ovde.

                          Nego reci ti meni jesi ti bese posle ispadanja iz ABA pisao da se u klubu ozbiljno radi na sledecoj sezoni?

                          Comment


                          • Originally posted by Antona View Post
                            Nije on osvojio 11 trofeja nego Dejan Radonjic, o tome sam vec 10x pisao ovde.

                            Nego reci ti meni jesi ti bese posle ispadanja iz ABA pisao da se u klubu ozbiljno radi na sledecoj sezoni?
                            Dejan Radonjic? Onaj koga je 95% navijaca tjeralo sa klupe? Ko ga je doveo u klub i ko mu je dao podrsku kad je bilo najteze? Mozda to nije bitno jel?
                            A da rekao sam da se ozbiljno radi, sta nije tacno?

                            Comment


                            • Da, DR je postavio sistem. NC pre i posle DR je los, realno los..secamo se mi pre..Samardzinskog,Brauna,Skota itd..onda dolazi trenerska velicina i spasava ga njegove nocne more Saolin Duloa i dize u orbitu...Dejo je posten, nije mogao da gleda i na kraju mu je sve rekao pred ljudima,a nije jajario kao NC iza ledja i kao Saolin..pravio velikim zvezdasima samo koji mu oproste pare, ljude bilo i blam da traze pare...Samo se situacija sad okrenula...

                              Kad vidim kad sta ljudi pisu o NC, treba mu jedno jos 50 titula da bi se relativno oprao...+ neka amnezija ljudi ...Samo je jedan pravi kosarkaski doktor, drugi je realno za metalne prozivode
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                A da rekao sam da se ozbiljno radi, sta nije tacno?
                                E to je za ban, kad si vec potegao ban kao temu. Ja ne trazim ban za tebe, da se razumemo.. Kronos zna da nikad nisam kukao kod moderacije ili trazio ban za nekoga, ali ovo je za ban po vise osnova... Poturanje laznih informacija, namerno obmanjivanje ostalih forumasa, pisanje gluposti, botovanje..
                                A to sto sam ja Covica nazvao majmunom je vise nedostatak pravih reci da se opise o kkavoj nistariji lošaku i pokvarenjaku se radi
                                Last edited by Antona; 19-06-18, 22:17.

                                Comment

                                Working...
                                X