Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Milosavljevic Dragan?

    Salis se

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Ne moze se reci da je skauting los, ili da su igraci losi. Njihove pojedinacne karakteristike su zadovoljavajuce i sasvim dovoljne za jedan EL tim. Problem je u tome kako su izgledali kao tim. Lesor nije los ako se uzme cinjenica da ima 20g, odigrao je par odlicnih utakmica, opasan na off skoku, borac... Feldin je decko opasan suter, sipa iz svih pozicija a njegovi napadi su 50% bili iz pika gdje bas i nije najjaci. Rocesti je napadacka masina, probije koga hoce, ima pregled igre, nestvarno inteligentan. Antic iskusan, ali zbog povrede, partije kao Real, Zalgiris nisu bile moguce u kontinuitetu, Bjelica 10 sezona u EL, ona partija protiv Partizana je pokazatelj koliko moze, Dangubic, Dobric... Imaju oni mana ali daleko od toga da je ovaj rezultat bas realan. Jedini promasaj su J&J, mada obzirom na prvu profi sezonu, ja nisam nezadovoljan.
      За Лесора кажу да ништа живо не може да укапира.



      Што се тиче скаутинга који је Топ поменуо... Један бивши пом. тренер је рекао да су код ДР сви радили све, па и Косовић. Скаутинг противника, појачања, инд. тренинге...

      Comment


      • Malo sam se razocarao u par forumasa ovde da i dan posle Topicevog intervjua i dalje ne razlikuju scouting igraca kod dovodjenja do scouting protivnika dok sezona traje. Tog istog Kosovica koga ovde prozivaju da je klasicni nemac pojma je ocigledno bio nemac pojma i kada je tu istu ulogu imao kod Pesica, Lazica,Vukoicica, Radonjica,DA i Topica. Stim sto je u godinama pre ove sezone bio u tandemu sa Biracem.

        Valjda covek napreduje godinama ili je odjednom zaboravio svoj posao, ali da prvo definisemo sta se podrazumeva pod skautingom i koja je njegova uloga bila u svim strucnim stabovima do sada.

        Sto se tice Topiceve izjave, no comment na sve zlurade komentare pojedinih forumasa ovde a na racun Milenka Topica. Ocigledno da on sa svojih 50 godina ne razmislja svojom glavom nego je eto prinudjen da cita ili forume pa mlati praznu slamu ili mu je vec neko doturio papir sta da kaze. Ocigledno niko Milenka ne poznaje blize pa moze sve da napise, Ko je jos uspeo misljenje forumasa da promeni.

        Verujem da kada bi vaskrsao pokojni Patrijarh Pavle i izjavio bilo sta u vezi KKCZ pozitvno da bi ovde vec koliko bio nahranjen najgorim epitetima, moral i postovanje su odavno zaboravljenih kod mnogo ozbiljnijih ljudi a ne prosecnog forumasa navijaca KKCZ.

        Comment


        • To sto Topic hvali Covica macku o rep.. Ovaj ispumpava pare iz kluba a Top se nada da ce dobiti sansu da bude trener sledece sezone. Pitanje svih pitanja je da li njih dvojica mogu da napadnu ABA ligu i vrate klub u EL, ili ne mogu? Hajde da ispred njih postavimo jasne ciljeve, da te ciljeve vremenski orocimo i na osnovu njihove uspesnosti da im sudimo.. Da ne slusamo vise bajke o Covicu i Topicu nego konkretno da vidimo jesu li oni sposobni ili nisu

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Malo sam se razocarao u par forumasa ovde da i dan posle Topicevog intervjua i dalje ne razlikuju scouting igraca kod dovodjenja do scouting protivnika dok sezona traje. Tog istog Kosovica koga ovde prozivaju da je klasicni nemac pojma je ocigledno bio nemac pojma i kada je tu istu ulogu imao kod Pesica, Lazica,Vukoicica, Radonjica,DA i Topica. Stim sto je u godinama pre ove sezone bio u tandemu sa Biracem.

            Valjda covek napreduje godinama ili je odjednom zaboravio svoj posao, ali da prvo definisemo sta se podrazumeva pod skautingom i koja je njegova uloga bila u svim strucnim stabovima do sada.

            Sto se tice Topiceve izjave, no comment na sve zlurade komentare pojedinih forumasa ovde a na racun Milenka Topica. Ocigledno da on sa svojih 50 godina ne razmislja svojom glavom nego je eto prinudjen da cita ili forume pa mlati praznu slamu ili mu je vec neko doturio papir sta da kaze. Ocigledno niko Milenka ne poznaje blize pa moze sve da napise, Ko je jos uspeo misljenje forumasa da promeni.

            Verujem da kada bi vaskrsao pokojni Patrijarh Pavle i izjavio bilo sta u vezi KKCZ pozitvno da bi ovde vec koliko bio nahranjen najgorim epitetima, moral i postovanje su odavno zaboravljenih kod mnogo ozbiljnijih ljudi a ne prosecnog forumasa navijaca KKCZ.
            Ja sam rekao za scouting, samo citirajuci ono sto je receno u intervjuu. On je tamo rekao da su On i Alimpijevic gledali tekme i radili protivnike i pripremu tekme a da su ova dvojica bila zaduzeni za skauting. Iz toga se valjda jasno nazire sta je rekao i sta je mislio. Ili je Top glup i gresi. A i inace ako imas nesto nekom da kazes, nemoj da pricas o "njima, onima, nekima..." i sl. Lepo kazi na kog mislis. I uz sve to sam lepo napisao, Kosovic ajde i nekako, ali Ljubotina. Naravno to si preskocio.

            Sto se tice ovog krajnjeg komentara, vezanog za Patrijarha, i sl. Od mene o Crkvi, svestenim licima i sl. sve najgore. Uvek!

            Comment


            • Sarac..iskreno, mene ja sramota tebe..Ti veze sa zivotom nemas, produzena ruka NC..Kakav Kocovic..ovi oni..ne budi smesan..i ne blamiraj se...to kao da kazes da je Gavrilo Pajovic doveo ove amere u tim buducnosti..Birao on i fc3 ...Srbin kad dodje do dinara viska....kazem.sa tobom i ekipom aba2 je merak..to vam je neko realno dostignuce bez vece pomoci drzave..znas kad ti kazem, da tako i bude..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Milenko Topic je legenda Zvezde.
                Medjutim, iskoriscen je prosle godine kao maska za postavljane onog duduka za trenera.
                I sam je Topic priznao da jedosao prerano, da je i ovo sto se desava sa njegovom karijerom trenera prerano doslo.
                Naravno da cemo cuti jos dosta toga oko Topica jer samim tim Covic ispipava puls navijaca.
                Najgore sto moze da se desi da Topic bude iskoriscen kao piun u Covicevoj igri a sve sluti na to. Da bude ,,potrosen,, bez potrebe.
                Top nikako nije spreman da bude prvi trener.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Malo sam se razocarao u par forumasa ovde da i dan posle Topicevog intervjua i dalje ne razlikuju scouting igraca kod dovodjenja do scouting protivnika dok sezona traje. Tog istog Kosovica koga ovde prozivaju da je klasicni nemac pojma je ocigledno bio nemac pojma i kada je tu istu ulogu imao kod Pesica, Lazica,Vukoicica, Radonjica,DA i Topica. Stim sto je u godinama pre ove sezone bio u tandemu sa Biracem.

                  Valjda covek napreduje godinama ili je odjednom zaboravio svoj posao, ali da prvo definisemo sta se podrazumeva pod skautingom i koja je njegova uloga bila u svim strucnim stabovima do sada.

                  Sto se tice Topiceve izjave, no comment na sve zlurade komentare pojedinih forumasa ovde a na racun Milenka Topica. Ocigledno da on sa svojih 50 godina ne razmislja svojom glavom nego je eto prinudjen da cita ili forume pa mlati praznu slamu ili mu je vec neko doturio papir sta da kaze. Ocigledno niko Milenka ne poznaje blize pa moze sve da napise, Ko je jos uspeo misljenje forumasa da promeni.

                  Verujem da kada bi vaskrsao pokojni Patrijarh Pavle i izjavio bilo sta u vezi KKCZ pozitvno da bi ovde vec koliko bio nahranjen najgorim epitetima, moral i postovanje su odavno zaboravljenih kod mnogo ozbiljnijih ljudi a ne prosecnog forumasa navijaca KKCZ.
                  Verujem da Covic moze spalio bi na lomaci svakog ko uputi rec kritike na njegov rad.

                  Comment


                  • Originally posted by MannyCalavera View Post
                    Ja sam rekao za scouting, samo citirajuci ono sto je receno u intervjuu. On je tamo rekao da su On i Alimpijevic gledali tekme i radili protivnike i pripremu tekme a da su ova dvojica bila zaduzeni za skauting. Iz toga se valjda jasno nazire sta je rekao i sta je mislio. Ili je Top glup i gresi. A i inace ako imas nesto nekom da kazes, nemoj da pricas o "njima, onima, nekima..." i sl. Lepo kazi na kog mislis. I uz sve to sam lepo napisao, Kosovic ajde i nekako, ali Ljubotina. Naravno to si preskocio.

                    Sto se tice ovog krajnjeg komentara, vezanog za Patrijarha, i sl. Od mene o Crkvi, svestenim licima i sl. sve najgore. Uvek!
                    Nemam nameru da citiram svakog ponaosob ko je kako komentarisao i ne znam zasto si sebe nasao prozvanim ovde. Bilo je i pozitivnih komentara od strane Covinih svedoka po zadatku i negativnih komentara o Topicu i strucnom stabu od strane drugih slobodoumnih forumasa. Sta ja da ti o Ljubotini, Birac je cekao Radonjica da ubode ugovor, kao i Borko, na kraju je Birac otisao u Tursku, Borko seta po Vracaru i dalje i gleda u pasulj sutra da li ce Bayern uzeti titulu pa da se nada da ce mozda da ga Radonja pozove da mu se pridruzi. Neko je morao da bude uz Kosovica , izbor je pao na Lljubotinu, nikakav stav o njegovom radu nemam jer se sa njim nisam ni bavio da bi doneo neki sud. Ocigledno ti znas sta i koliko on zna pa si doneo svoj sud. S pravom. Ja nemam stav. I na to imam pravo ,

                    Sto se tice religije svako ima pravo da se deklarise kako hoce, ja sa tim nemam problema tako da nikada od mene neces procitati nista negativno o bilo kojoj religiji ili ateistima. Slobodna volja svakog ponaosob. Izvinjavam se onda sto sam spomenuo Patrijarha i time povredio tvoja osecanja spominjanem njegovog imena.

                    Comment


                    • Originally posted by Šarac View Post
                      Nemam nameru da citiram svakog ponaosob ko je kako komentarisao i ne znam zasto si sebe nasao prozvanim ovde. Bilo je i pozitivnih komentara od strane Covinih svedoka po zadatku i negativnih komentara o Topicu i strucnom stabu od strane drugih slobodoumnih forumasa. Sta ja da ti o Ljubotini, Birac je cekao Radonjica da ubode ugovor, kao i Borko, na kraju je Birac otisao u Tursku, Borko seta po Vracaru i dalje i gleda u pasulj sutra da li ce Bayern uzeti titulu pa da se nada da ce mozda da ga Radonja pozove da mu se pridruzi. Neko je morao da bude uz Kosovica , izbor je pao na Lljubotinu, nikakav stav o njegovom radu nemam jer se sa njim nisam ni bavio da bi doneo neki sud. Ocigledno ti znas sta i koliko on zna pa si doneo svoj sud. S pravom. Ja nemam stav. I na to imam pravo ,

                      Sto se tice religije svako ima pravo da se deklarise kako hoce, ja sa tim nemam problema tako da nikada od mene neces procitati nista negativno o bilo kojoj religiji ili ateistima. Slobodna volja svakog ponaosob. Izvinjavam se onda sto sam spomenuo Patrijarha i time povredio tvoja osecanja spominjanem njegovog imena.
                      Ajde da skinemo rukavice i da realno pricamo. Ja sam prvi pomenuo scouting, i pre ovog intervjua. Takodje nakon intervjua sam prvi to pomenuo kada je izasao ovaj intervju. Smatram da je kriminalno lose uradjen posao u tom delu, i to ne samo u igracima koji su dovodjeni. I priprema utakmica je bila takodje losa. Ne secam se u zadnjih 5 godina da li smo ikada imali toliko utakmica u koje smo usli sa ocajnim gameplanom. Serija protiv Buducnosti je tek prica za sebe. Kara te Dzikic na jednu foru celu sezonu, i ti to ne mozes da snimis i resis. Znaci po svaku cenu je zaustavis, pa ga nateraj da pokaze da ima i drugi nacin da te dobije. Tu sva prica o kompetentnosti DA i ostatka strucnog staba za ovaj nivo kosarke.

                      To je sve sto sam hteo da kazem. A opet kazem o religiji sve najgore, i to svim vrstama. Kao i onima koji je aktivno propagiraju, bez obzira kakvi su ljudi individualno. Cinjenica da su deo te price, od mene uvek najgore...

                      Comment


                      • Samo spinujes i obmanjujes ovde ljude..Veruj mi da ima zelje da se razjurite bilo bi tako..ovako vas gledati kako se pecete na tihoj vatri je veliko i iskreno zadovoljstvo..gomila drzavnih parazita..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Samo spinujes i obmanjujes ovde ljude..Veruj mi da ima zelje da se razjurite bilo bi tako..ovako vas gledati kako se pecete na tihoj vatri je veliko i iskreno zadovoljstvo..gomila drzavnih parazita..
                          Ovo ti je poslednje upozorenje za vredjanje. Preterujes vec danima sa prozivkama. Mozes da pises o temama i sa cim se ne slazes. Onog trenutka kad budes opet nekog individualno prozvao, nazvao botom, sendvicarom, drzavnim parazitom na forumu lepim ti ban

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Ajde da skinemo rukavice i da realno pricamo. Ja sam prvi pomenuo scouting, i pre ovog intervjua. Takodje nakon intervjua sam prvi to pomenuo kada je izasao ovaj intervju. Smatram da je kriminalno lose uradjen posao u tom delu, i to ne samo u igracima koji su dovodjeni. I priprema utakmica je bila takodje losa. Ne secam se u zadnjih 5 godina da li smo ikada imali toliko utakmica u koje smo usli sa ocajnim gameplanom. Serija protiv Buducnosti je tek prica za sebe. Kara te Dzikic na jednu foru celu sezonu, i ti to ne mozes da snimis i resis. Znaci po svaku cenu je zaustavis, pa ga nateraj da pokaze da ima i drugi nacin da te dobije. Tu sva prica o kompetentnosti DA i ostatka strucnog staba za ovaj nivo kosarke.

                            To je sve sto sam hteo da kazem. A opet kazem o religiji sve najgore, i to svim vrstama. Kao i onima koji je aktivno propagiraju, bez obzira kakvi su ljudi individualno. Cinjenica da su deo te price, od mene uvek najgore...
                            Da li si ti negde procitao da sam napisao da sam odusevljen sa pripremom i skautiranjem protivnika. Moj upis je bio da su pojedini napisali da su Kosovic i Ljubotinja bili odgovorni za scoutiranje pojacanja a ne protivnickih ekipa. Nisu dovoljno shvatili na sta je mislio Topic kada je scouting u pitanju. Ne mislis valjda da je LJubotinja otisao kod Covica i rekao ej nasao sam igraca ime mu je Rochesti, Feldin, Omic sta mislis da ih angazujemo.
                            Ogledalo rada strucnog staba vidimo na kraju sezone po broju osvojenih trofeja. TACKA.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Sarac..iskreno, mene ja sramota tebe..Ti veze sa zivotom nemas, produzena ruka NC..Kakav Kocovic..ovi oni..ne budi smesan..i ne blamiraj se...to kao da kazes da je Gavrilo Pajovic doveo ove amere u tim buducnosti..Birao on i fc3 ...Srbin kad dodje do dinara viska....kazem.sa tobom i ekipom aba2 je merak..to vam je neko realno dostignuce bez vece pomoci drzave..znas kad ti kazem, da tako i bude..
                              Da ln mislis da je krajnje vreme da se zaustavis?
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Bilo bi sjajno da zadrzimo Dangubica. Nisam siguran da ce posle povrede imati ne znam kakve opcije. Dobric, Davidovac, Dangubic i bek suter bi dobro popunili poziciju 2 i 3

                                Comment

                                Working...
                                X