Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebote, bicemo vise od 2 nedelje u mraku...
    Last edited by Guthrie; 14-06-18, 19:12.

    Comment


    • Vrh bezobrazluka. Ako u tom Julu ne dolazi Fil Dzekson i Lebron James, onda nemamo o cemu da diskutujemo sto se tice Nebojse...

      Comment


      • Vise se ne cimam, ja bih mu dao jos godinu dana. Verujem da je njemu bolje da ode..prvo morace vise para da ode u KKCZ, manje u FMP...napasce ga svi da izbace FMP iz lige..sto nije nemoguce..Ako se to desi,nece postojati na kosarkaskoj mapi...Bice spoljnih ali i untrasnjih udara..za tako nesto...Rizikuje poprilicno mislim..Ovo je bukvalno All in situacija

        Sta vise mislim da ga u finalu nije ''namestio'' Bokan..vec bukvalno svi zajedno..koliko je usao u konflikt sa svima..osumnjicenih mali milion...Mene to bas interesuje za sl. seznu..tesko ce on to sve prebaciti iz FMP-a u CZ...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Što se tiče mantre, FMP ispao iz ABA lige pa je imao izlaz u Zvezdi - nije tačna, Čo je uneo igrače i poziciju u ABA ligi jer je Zvezda izgubila mesto u ABA, on je zatim izvršio sa Radničkim fuziju i igrao je stepn niže, da nije tako bilo Zvezda tu prvu sezonu ne bi igrala ABA ligu.
          Problem nastaje kod onog što Laza reče a ovo prolongiranje skupštine je kupovanje vremena, opet nam sleduje mazanje očiju, mazanje naijača hovnima, etc ali nikako neće biti da ima i njegove krivice.
          Da se vratim na prvi deo posta, i sve to što je njegova zasluga (nesumnjivo i nepobitno) ne bi vredelo pišljiva boba da nije bilo političke odluke da se uđe u UPPR i tako spase GIGANT.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Ja ne znam zasto toj famoznoj skupstini dajete toliko na znacaju. Citajuci ovde upise ispada da dok se ne odrzi skupstina ne moze da se angazuje trener?Igrac? Sta kao sada na skupstini ce neko da digne ruku za ili protiv trenera.
            Da nece mozda skupstina da obezbedi pare ili budzet za sledecu sezonu,ili vam fali samo informacije jer trenutno svi plivate u mraku pa vam je potrebna bilo kakva javna rec da bi mogli da sirite jos malo teorija ko koga i zasto je zajebao.

            Kada se oglasi neko iz kluba onda se kaze bolje da su cutali, kada se ne oglase u jebote pa ovi nista ne rade cim cute.... bice sto biti mora. Mozda ova drzava ne zeli da ima dva jaka kolektiva u kosarci, i ima istina u tome sto Laza pise svi se pojacavaju obezebedjuje budzete a samo ovi nasi nesposobni nista ne rade. Evo Ostoja potpisao Vanju na dve godine, znaci ima se moze se.

            Strpljenja malo jer nicija nije gorela do zore i ne moze da svane pre svitanja..............

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Što se tiče mantre, FMP ispao iz ABA lige pa je imao izlaz u Zvezdi - nije tačna, Čo je uneo igrače i poziciju u ABA ligi jer je Zvezda izgubila mesto u ABA, on je zatim izvršio sa Radničkim fuziju i igrao je stepn niže, da nije tako bilo Zvezda tu prvu sezonu ne bi igrala ABA ligu.
              FMP je prethodne sezone ispao iz ABA, sezonu 2010/11 igrao je KLS. Zvezda nije uspela da izbori plasman kroz domaću ligu, završili smo kao peti.
              Tu je Mirko Pavlović odigrao ključnu ulogu, rasterao sve što vredi, Uvalina, Marša, Majlsa ... odrađeno sve po dogovoru. Za to je bio nagrađen direktorskom foteljom u Zvezdi,
              i na kraju završio kako je i zaslužio ... eto
              Last edited by kankkunen; 14-06-18, 20:03.
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Ja ne znam zasto toj famoznoj skupstini dajete toliko na znacaju. Citajuci ovde upise ispada da dok se ne odrzi skupstina ne moze da se angazuje trener?Igrac? Sta kao sada na skupstini ce neko da digne ruku za ili protiv trenera.
                Da nece mozda skupstina da obezbedi pare ili budzet za sledecu sezonu,ili vam fali samo informacije jer trenutno svi plivate u mraku pa vam je potrebna bilo kakva javna rec da bi mogli da sirite jos malo teorija ko koga i zasto je zajebao.

                Kada se oglasi neko iz kluba onda se kaze bolje da su cutali, kada se ne oglase u jebote pa ovi nista ne rade cim cute.... bice sto biti mora. Mozda ova drzava ne zeli da ima dva jaka kolektiva u kosarci, i ima istina u tome sto Laza pise svi se pojacavaju obezebedjuje budzete a samo ovi nasi nesposobni nista ne rade. Evo Ostoja potpisao Vanju na dve godine, znaci ima se moze se.

                Strpljenja malo jer nicija nije gorela do zore i ne moze da svane pre svitanja..............
                Strpljenje i Ciganija ne ide u istoj recenici.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Ja ne znam zasto toj famoznoj skupstini dajete toliko na znacaju. Citajuci ovde upise ispada da dok se ne odrzi skupstina ne moze da se angazuje trener?Igrac? Sta kao sada na skupstini ce neko da digne ruku za ili protiv trenera.
                  Da nece mozda skupstina da obezbedi pare ili budzet za sledecu sezonu,ili vam fali samo informacije jer trenutno svi plivate u mraku pa vam je potrebna bilo kakva javna rec da bi mogli da sirite jos malo teorija ko koga i zasto je zajebao.

                  Kada se oglasi neko iz kluba onda se kaze bolje da su cutali, kada se ne oglase u jebote pa ovi nista ne rade cim cute.... bice sto biti mora. Mozda ova drzava ne zeli da ima dva jaka kolektiva u kosarci, i ima istina u tome sto Laza pise svi se pojacavaju obezebedjuje budzete a samo ovi nasi nesposobni nista ne rade. Evo Ostoja potpisao Vanju na dve godine, znaci ima se moze se.

                  Strpljenja malo jer nicija nije gorela do zore i ne moze da svane pre svitanja..............
                  Cemu ovakvi upisi? Ti si prvi ovde sirio tenziju i dizao euforiju oko te konferencije za stampu. Ti si tada najavljivao da ce na njoj "mnogi" da dobiju ono sto zele itd itd. Onda odjednom tajac. Ni razlog zasto je otkazana a ni tebe da kazes rec.

                  I normalno da se ljudi pitaju sta se radi. Klub se ne oglasava, jos nismo imali rezime prethodne sezone. Losa sezona, glavni rivali svi vec rade neke stvari a ti niti radis ili ne pricas o tome sta i na cemu radis. I mooooliiiim te nemoj da prodajes price o tome kako mnogima je u interesu da nam pomrse racune i sve sjebu i da sve mora biti u tajnosti. To ne pije vodu mnogo odavno...

                  Sedis na celu uprave DRZAVNOG kluba, imas obavezu prema javnosti da prvo izadjes i kazes nesto o ovoj sezoni koja je gotova, a i o tome sta mozemo da ocekujemo na dalje. Gde si ti video da u nekom normalnom klubu se uprava ne oglasi ovoliko dugo posle zvanicnog zavrsetka sezone?

                  Ja sam naravno skeptik po pitanju toga sta i kako se radi. Ali i da sve gresim 100%, kako bih ja ili bilo ko drugi uvideo ako tebe nema da beknes...

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Ja ne znam zasto toj famoznoj skupstini dajete toliko na znacaju. Citajuci ovde upise ispada da dok se ne odrzi skupstina ne moze da se angazuje trener?Igrac? Sta kao sada na skupstini ce neko da digne ruku za ili protiv trenera.
                    Da nece mozda skupstina da obezbedi pare ili budzet za sledecu sezonu,ili vam fali samo informacije jer trenutno svi plivate u mraku pa vam je potrebna bilo kakva javna rec da bi mogli da sirite jos malo teorija ko koga i zasto je zajebao.

                    Kada se oglasi neko iz kluba onda se kaze bolje da su cutali, kada se ne oglase u jebote pa ovi nista ne rade cim cute.... bice sto biti mora. Mozda ova drzava ne zeli da ima dva jaka kolektiva u kosarci, i ima istina u tome sto Laza pise svi se pojacavaju obezebedjuje budzete a samo ovi nasi nesposobni nista ne rade. Evo Ostoja potpisao Vanju na dve godine, znaci ima se moze se.

                    Strpljenja malo jer nicija nije gorela do zore i ne moze da svane pre svitanja..............
                    Ovaj tvoj upis dokazuje kako klub funkcionise.
                    Da nece neko na skupstini da digne ruku za ili protiv trenera[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Naravno da nece jer to Covic nece dozvoliti. Boli njega qrac za skupstinu kada se za sve pita. I o tome sam.pisao.
                    Da nece skupstina da obezbedi budzet????
                    Ako para nema, ne mogu da se obezbede nek Covic izadje kaze, lepo se pokupi i ode. Koji ce nam moj onda ako ne moze ??
                    Te price nece drzava dva jaka kluba, sve pare idu u Partizan su budalastina i alibi prica.
                    Partizan produzio Marinkovica pa je to dokaz kako imaju ne znam koje pare??????? Treba sad progutati tu bednu propagandu pa da na kraju kada nam Filip Covic bude prvi plej svi govorimo ,,ma cuti mogli smo da se ne takmicimo, dobro je i ovo,,,.
                    Ne mogu da verujem da ljudi jos padaju na te price.
                    ,,Drzavo daj pare jer ja drugacije ne mogu da ih obezbedim,,,
                    ,,Navijaci dajte pare,,,
                    ,,Dajte mi 600.000 dovescu centra,,
                    Tako i ja mogu voditi klub.
                    Last edited by Laza Kacanski; 14-06-18, 20:18.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Ovaj tvoj upis dokazuje kako klub funkcionise.
                      Da nece neko na skupstini da digne ruku za ili protiv trenera[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Naravno da nece jer to Covic nece dozvoliti. Boli njega qrac za skupstinu kada se za sve pita.
                      Da nece skupstina da obezbedi budzet????
                      Ako para nema, ne mogu da se obezbede nek Covic izadjekazelepo se pokupi i ode. Kojice nam moj onda ako ne moze ??
                      Te price nece drzava dva jakakluba, sve pare idu u Partizan su budalastina i alibi prica.
                      Partizan produzio Marinkovica pa je to dokaz kako imaju ne znam koje pare??????? Treba sad progutati tu bednu propagandu pa da na kraju kada nam Filip Covic bude prvi plej svi govorimo ,,ma cuti mogli smo da se ne takmicimo, dobro je i ovo,,,.
                      Ne mogu da verujem da ljudi jos padaju na te price.
                      ,,Drzavo daj pare jerja drugacijenemogu da ih obezbedim,,,
                      ,,Navijaci dajte pare,,,
                      ,,Dajte mi 600.000 dovescu centra,,
                      Tako i ja mogu voditi klub.

                      Ne bih da repliciram ali moram, ajde malo spusti loptu i nemoj da se deres kada pises. Jel mozes malo smirenim tonom da pises, jel tebi neko iz ovog kluba finansijski ostetio nesto, jel ti neko maltretirao fizicki, psihicki, sexualno ajde malo obuzdaj svoje napade na mene.

                      Podseti me molim te kada su bile skupstine prethodnih godina i kakve se odluke donose na tim skupstinama, da li stvarno mislis da ce klub da ceka zasedanje skupstine da bi doveo trenera. Po tvojoj logici dok se ne odrzi skupstina nema ni dovodjenja igraca ?????trenera????

                      Fica Covic ce sledece godine biti kapiten, ponudjen mu je trogodisnji ugovor sa fiksnim obestecenjem i NBa out klauzolom (jer tako smo u mogucnosti) i imace ubedljivo najvecu platu ne samo u KKCZ nego u ABA ligi

                      Vanja Marinkovic je dobio preko 150 k godisnij ugovor jer da nije dobio mogao je Misko bilo gde da ga posalje u SPaniju za tu cenu.

                      Drzava treba da da pare jer je i dalje klub u vlasnistvu drzave. Kao sto sipa u Fk klub znano i ne znano, neka da i u kkcz u istoj onoj meri kao sto sipa u KKP, ne mora vise, samo isto kao i njima. Evo sada igramo isto takmicenje neka svaki tim dobije ravnopravne pare od drzave. Ostali privatni sponzori neka bude takmicenje klubova koga ce privuci sa vecim ugovorima.

                      Comment


                      • Aj prike ti odgovori meni. A ostavi ovaj sarkazam i gluposti po strani...

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Ne bih da repliciram ali moram, ajde malo spusti loptu i nemoj da se deres kada pises. Jel mozes malo smirenim tonom da pises, jel tebi neko iz ovog kluba finansijski ostetio nesto, jel ti neko maltretirao fizicki, psihicki, sexualno ajde malo obuzdaj svoje napade na mene.

                          Podseti me molim te kada su bile skupstine prethodnih godina i kakve se odluke donose na tim skupstinama, da li stvarno mislis da ce klub da ceka zasedanje skupstine da bi doveo trenera. Po tvojoj logici dok se ne odrzi skupstina nema ni dovodjenja igraca ?????trenera????

                          Fica Covic ce sledece godine biti kapiten, ponudjen mu je trogodisnji ugovor sa fiksnim obestecenjem i NBa out klauzolom (jer tako smo u mogucnosti) i imace ubedljivo najvecu platu ne samo u KKCZ nego u ABA ligi[emoji3]

                          Vanja Marinkovic je dobio preko 150 k godisnij ugovor jer da nije dobio mogao je Misko bilo gde da ga posalje u SPaniju za tu cenu.

                          Drzava treba da da pare jer je i dalje klub u vlasnistvu drzave. Kao sto sipa u Fk klub znano i ne znano, neka da i u kkcz u istoj onoj meri kao sto sipa u KKP, ne mora vise, samo isto kao i njima. Evo sada igramo isto takmicenje neka svaki tim dobije ravnopravne pare od drzave. Ostali privatni sponzori neka bude takmicenje klubova koga ce privuci sa vecim ugovorima.
                          Nemoj da se deres[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
                          Dal si ozbiljan bre ??????
                          150.000 za Marinkovica je dokaz za sta????
                          A 80.000 za Keselja? 160.000 za Jankovica??
                          Reci koji su razlozi sto Covic i pored sve muke ostaje u Zvezdi?

                          Comment


                          • Sam si pisao da klub ne moze traziti trenera dok se ne zna ko ga vodi..pre par dana ali to tebi ne znaci nista..

                            Voleo bih FC3 ugovor..to bi mu bilo to, pre ili kasnije, rekao bih pre....Toliko dobar momak da nema problema da ide na zivce normalnim navijacima KKCZ..nudili ga ko god da uzme prolo leto ali...

                            Inace nisi odg na pitanje za dugove ovim igracima iz prosle sezone.. ako imas neka saznanja..zivo me zanima..

                            Ne bih ja vas dirao...u smislu da odete iz kluba..prosto cu uzivati da vas gledam sledece sezone..i da vidimo od cega ste napravljeni kada nema bat-e pravog ali ima laznog..

                            Uzivajte, da ako se oni golubovi razmnoze pa bude vise gledalaca u Pioniru..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Aj prike ti odgovori meni. A ostavi ovaj sarkazam i gluposti po strani...
                              Da li je negde javno objavljeno da ce biti konferencija za stampu. Zvanicno ono objavljeno ili se hvatate na ono sto sam ja napisao da je ono vece posle trofeja obavesteno par novinara da ce verovatno biti konferencija za stampu u utorak. Nista zvanicno vec od usta do usta i da ce biti obavesteni. Sutra se odustalo od toga iz razloga da kada bude bilo vreme oglasice se. I sta sad. Kada smo mi ranijih godina imali roster za novu sezonu 15 juna. Nego se slavilo i uzimali trofeji i nikoga nije interesovala ni analiza kako se ta sezona prezivela a sada je frka. Pa doci i to na red, polako.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Nemoj da se deres[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
                                Dal si ozbiljan bre ??????
                                150.000 za Marinkovica je dokaz za sta????
                                A 80.000 za Keselja? 160.000 za Jankovica??
                                Reci koji su razlozi sto Covic i pored sve muke ostaje u Zvezdi?



                                Ko je rekao da ostaje?

                                Comment

                                Working...
                                X