Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    To što su kupljeni igrači u junu ne znači da su za EL roster. Ali to će se tek videti...
    Običan krš. Nego da mi pokušamo da ugrabimo Juniora dok ga nisu smotali neki Centrum Tigers ili neko još zvučnije ime. Posle ćemo se češati gde nas ne svrbi i pitati zašto nismo reagovali na vreme.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Odlicna pojacanja za Buducnost. Njima je vazno da budu konkurentni u EL kako bi bili glavni favoriti u ABA ligi.

      Comment


      • Da li ce se Nebojsi iz Zeleznika konacno ostvariti da Iranski Jordan i Gruzijski Mitch Richmond u jednom igracu obuku konacno nas dres.

        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

        Comment


        • Buducnost radi odlican posao bice daleko ispred svih u aba ligi mi vec debelo kasnimo mi ni predsednika nemamo sigurnog nama je Nesa Ilic sportski direktor gde je sta radi to niki zivi ne zna.

          Comment


          • Originally posted by ajkisloba View Post
            Buducnost radi odlican posao bice daleko ispred svih u aba ligi mi vec debelo kasnimo mi ni predsednika nemamo sigurnog nama je Nesa Ilic sportski direktor gde je sta radi to niki zivi ne zna.
            Kažu neki da je skupština kluba sa podnošenjem godišnjeg izvještaja nekad u julu, pa onda poslije toga, polako, da se vidi šta i kako. Ma ima vremena, čemu žurba.
            Inače, to sa postavljanjem Neše Ilića za sportskog direktora je stvarno bilo ponižavanje zvezdaške javnosti. Ako Čović hoće sve sam da radi, nije ni morao da postavlja SD. Neće KLS ili FIBA da ga kažnjavaju zbog toga.
            Last edited by quentin; 14-06-18, 11:05.

            Comment


            • Ne ide NC nigde, vec bunari koga da dovede...bez verovanje svakom, ne loze se ljudi ovde tako lako, to je meni cak i trolovanje. Samo, nismo mi tikva bez korena...

              Nesha Ilic, voleo sam ga kao kosarkasa,ali sad kao coveka pre svega NE, ulazi u politku...itd...glumi neku vrstu maskote a jedan je od legendi kluba..ocekivao sam vise od njega..verovatno nije situiran kako treba,pa ga jase ko kako stigne..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Bice vrlo tesko sklopiti iole dobar tim. U sezoni EL mi smo imali jednog sponzora od drzave MTS sa 800.000 evra.
                Videcemo koliki je interes IDEE i ostalih manjih sponzora.
                Drzava tesko da ce sada dati vise novca. Nema vise Arena, pobeda u EL, prodaje igraca. Bice bas, bas tesko.
                Zašto ne bi bilo Arena ? Budiveljnik , Uniks , najveće posete ikada a igrao se EK

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ne ide NC nigde, vec bunari koga da dovede...bez verovanje svakom, ne loze se ljudi ovde tako lako, to je meni cak i trolovanje. Samo, nismo mi tikva bez korena...

                  Nesha Ilic, voleo sam ga kao kosarkasa,ali sad kao coveka pre svega NE, ulazi u politku...itd...glumi neku vrstu maskote a jedan je od legendi kluba..ocekivao sam vise od njega..verovatno nije situiran kako treba,pa ga jase ko kako stigne..
                  A dal je bilo ko poverovao namerno pustene ,,buve,, o odlasku Covica, potopu posle njega, naljutio se, dosta mu je svega...
                  A mesecima prica pre toga. Ako ode dolaze sile zla, sve ce unistiti, bicemo gori nego 2011......
                  Zaista samo slep ne vidi tu kampanju.
                  Covic ostaje i nastavice da se pita oko svake sitnice u Zvezdi. Znamo da je vec krenuo u ,,skautiranje,, igraca.
                  Elem gledam Trento. Zaista rade sjajan posao iz godine u godinu. Dovlace jeftine a sjajne igrace a imaju ponajmanji budzet u Italiji. Skauting im je ocigledno sjajan. Cist primer da se za male pare mogu naci odlicni igraci.

                  Comment


                  • Tatanka, navijač Budućnosti, kaže da ova dvojica koštaju 1,1 milion €.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      A dal je bilo ko poverovao namerno pustene ,,buve,, o odlasku Covica, potopu posle njega, naljutio se, dosta mu je svega...
                      A mesecima prica pre toga. Ako ode dolaze sile zla, sve ce unistiti, bicemo gori nego 2011......
                      Zaista samo slep ne vidi tu kampanju.
                      Covic ostaje i nastavice da se pita oko svake sitnice u Zvezdi. Znamo da je vec krenuo u ,,skautiranje,, igraca.
                      Elem gledam Trento. Zaista rade sjajan posao iz godine u godinu. Dovlace jeftine a sjajne igrace a imaju ponajmanji budzet u Italiji. Skauting im je ocigledno sjajan. Cist primer da se za male pare mogu naci odlicni igraci.
                      Ne znam bas dal oni imaju najmanji budzet u Ita,ali je sigurno skroman. Ima tu dobrih igraca sigurno, dobar trener i krvava kolena, zvuci poznato...Ipak u realnosti takvih klubova je malo...

                      Taj 1.1m govori da male drzavice i siromasni narodi ipak mogu da nabace pare...Sad je nama krivo sto Buducnost moze namaci 1.1m...eto dokle to ide...Vise bi voleli da svi budu bedni kao mi, nego da se potrudimo i budemo bar kao Buducnost

                      Covic=upgrade=Bokan..i to za sezonu covek skontao, da ulozi u domace i isplatilo se...Nikakve tu filozofije nije bilo...trener, krvava kolena i eto ga...Skontao Bokan po Dulu,Deji sta i kako i zavrsio posao...i objasnio da nikakav caroban stapic ne postoji vec samo kvalitetan rad...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Malo i rad sa gospodom u sivom...

                        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by MannyCalavera View Post
                          Sanjao sam da gledam sinoc Zvezdu a u nasem dresu ni manje ni vise nego Gentile [emoji23][emoji23][emoji23]

                          Crno nam se pise...
                          Dinamo Sassari to sign Stefano Gentile
                          opuštencija ...
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Tatanka, navijač Budućnosti, kaže da ova dvojica koštaju 1,1 milion €.
                            Bokan i dalje drži čas.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by Laki21 View Post
                              Bokan i dalje drži čas.
                              Iz likovnog.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Tako je, crta Čokiju kako se vodi posao kada si u EL.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X