Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tvoji kosmari mogu lako da se pretvore u stvarnost...sto dodatno moze razveseliti vaskoliku ciganiju (manje) a mngo vise simpatizere drugih klubova.
    Dakle ako je ova protekla sezona generalna proba eutanazije jednog kluba, sa Sandrom bi to bila sigurica.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Дијаз View Post
      Ја уопште не верујем да смо ми озбиљно разматрали Педра. Можда нешто иницијално, јел би радио у Звезди, колико тражиш и то. Обзиром одакле потиче прича, више ми личи на ботовско ложење као скоро са Тринкијеријем.
      Неограничени број летова??? У сезони у којој имаш свака 3 дана утакмице и путовања између, тренинге, он би се шећкао до Шпаније? Глупости.
      Svidja mi se kako pises

      Ma koji crni Martinez...Jedino je Kari Pesic bio blizu, toliko da je cuo ponudu i okrenuo glavu..i odlazeci rekao, eno ti onaj mali iz FMP-a za te pare..

      Voleo bih da ostane Covic, da vidim tu magiju da pobedi svog upgrejtovanog ucenika Bokana..Meni je tu najzalije ovog iz Cedevite koji jedini daje svoje pare i ulaze ko budala, ali ne mozes protiv drzave..ni svoje, a kamoli tudje...

      Zamislite te hrvate tek, pa kako je kod nas..Lik bukvalno baca pare i nema trika da niko iz bukvalno raspale Cibone dodje i kaze...druze daj spasavaj nas, evo ti Cibona ...Pa oni bi trebali njega da mole, a ne on njih....
      Last edited by LosmiSK; 14-06-18, 09:24.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Дијаз View Post
        Ја уопште не верујем да смо ми озбиљно разматрали Педра. Можда нешто иницијално, јел би радио у Звезди, колико тражиш и то. Обзиром одакле потиче прича, више ми личи на ботовско ложење као скоро са Тринкијеријем.
        Неограничени број летова??? У сезони у којој имаш свака 3 дана утакмице и путовања између, тренинге, он би се шећкао до Шпаније? Глупости.
        Ma letove trazio za suprugu. Nije covek bolid.

        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

        Comment


        • Misko vec ima 9 igraca u Buducnosti Za KKP sam cuo da su opasno zagrizli za Nidima koji trazi duplo vecu platu u Mornarima koji na oku imaju tri dobra igraca ispod radara i koja nisu losa ni malo ali su drugi eshalon ipak..Meni ce biti najludje da vidim sta ce i kako ce odraditi Sito prelazni rok..ali i Olimpija...

          Sto se nas tice, iskreno prvi put ne mogu ni da naslutim u kom pravcu cemo ici, mozda one tamo godine ako igrom slucaja FK udje u LS i nema osvane sto se tice para..Doduse to je pod uslovom da ne bude NC tu, posto nam FK nije cestitao ovu titulu...

          Stvarno iz ovog ugla kada gledam, ovaj Herbert mi deluje neverovatno dobro, isto toliko neverovatno kao da NC uzme stranog trenera...Bez zajebancije mozda ovom malom Jovanovicu dati sansu, ja bih mu dao podrsku, bar u vidu sezonske koju bi poklonio nekom....

          Ono sto tu jeste problem, sto opet ne bih verovao da Jovanovic ima svoje Ja, i vracamo se na pocetak...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Bokan upravo objašnjava™ Čovketu kako se popunjava roster za EL tim...

            Nadam se da ovaj hvata beleške.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Misko vec ima 9 igraca u Buducnosti Za KKP sam cuo da su opasno zagrizli za Nidima koji trazi duplo vecu platu u Mornarima koji na oku imaju tri dobra igraca ispod radara i koja nisu losa ni malo ali su drugi eshalon ipak..Meni ce biti najludje da vidim sta ce i kako ce odraditi Sito prelazni rok..ali i Olimpija...

              Sto se nas tice, iskreno prvi put ne mogu ni da naslutim u kom pravcu cemo ici, mozda one tamo godine ako igrom slucaja FK udje u LS i nema osvane sto se tice para..Doduse to je pod uslovom da ne bude NC tu, posto nam FK nije cestitao ovu titulu...

              Stvarno iz ovog ugla kada gledam, ovaj Herbert mi deluje neverovatno dobro, isto toliko neverovatno kao da NC uzme stranog trenera...Bez zajebancije mozda ovom malom Jovanovicu dati sansu, ja bih mu dao podrsku, bar u vidu sezonske koju bi poklonio nekom....

              Ono sto tu jeste problem, sto opet ne bih verovao da Jovanovic ima svoje Ja, i vracamo se na pocetak...
              Nidam je skup,nemam pojma odakle se sipaju tolike pare u Partizan. . .
              Mene isto jako zanima sta će Olimpija da uradi ali isto tako i Mornar ako bude igrao EC
              Mislim da će prelazni rok biti zanimljiviji kod svih ekipa iz Aba nego kod nas. . .

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Bokan upravo objašnjava™ Čovketu kako se popunjava roster za EL tim...

                Nadam se da ovaj hvata beleške.
                Ne postoji ništa što Bokan može Čoviću da objasni veruj mi! Daleko je Ćoki ispred njega u svakom pogledu. .dobrom i lošem. . .

                Comment


                • To što su kupljeni igrači u junu ne znači da su za EL roster. Ali to će se tek videti...
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ma Co ima izgleda tu losu crtu da je maher da stvori neptijatelja i od prijatelja...i od pozicije gde smo bili alfa kao klub nas je (hajde da kazem) za godinu dana doveo u poziciju autsajdera u svakom pogledu i tu ne menja mnogo KLS titula, vec odnos gazde prema ljubimcima a sada smo u situaciji da nas gazda "dresira" i kaznjava za lose poteze...dok ne naucimo ono sto su komsije shvatile.
                    Last edited by nebitan; 14-06-18, 10:06.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Ma Co ima izgleda tu losu crtu da je maher da stvori neptijatelja i od prijatelja...i od pozicije gde smo bili alfa kao klub nas je (hajde da kazem) za godinu dana doveo u poziciju autsajdera u svakom pogledu i tu ne menja mnogo KLS titula, vec odnos gazde prema ljubimcima a sada smo u situaciji da nas gazda "dresira" i kaznjava za lose poteze...dok ne naucimo ono sto su komsije shvatile.
                      Odlican upis. Objasnjena poenta.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        To što su kupljeni igrači u junu ne znači da su za EL roster. Ali to će se tek videti...
                        Tacno, tako, bolje kad dodju u Novembru iz mega sexa..hehe....a sto nisu za EL..danas moze bilo ko igrati u EL..vidis i sam...

                        Nego Dekkard, sta mislis hocemo i da li treba da zadrzimo FC3 sledece sezone? Volio bi znati tvoje misljenje?
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Ica View Post
                          Nidam je skup,nemam pojma odakle se sipaju tolike pare u Partizan. . .
                          Mene isto jako zanima sta će Olimpija da uradi ali isto tako i Mornar ako bude igrao EC
                          Mislim da će prelazni rok biti zanimljiviji kod svih ekipa iz Aba nego kod nas. . .
                          Hoces to reci i ako predje kod nas...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Hoces to reci i ako predje kod nas...
                            Jedino u paketu sa mihajlom.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Vrlo, vrlo teško ćemo ga zadržati, dečko je pokidao ovu sezonu, verujem da će više turskih i norveških klubova biti zainteresovani da ga dovedu. [emoji41] Naravno, on će odlučiti, čini mi se da mu je srce ostalo u predgrađu, ali videćemo #staytuned
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Sto bi on dosao u CZ, igra isto takmicenje kao mi, tamo odresene ruke, prelazi covek igricu trenutno...Ima tog Minju,dobro rade...igraju se kosarke.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X