Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Ne znam kolika ti dzebana, ovi Covini sandvici su sa majonezom a vidim da kritikujes cevape od mog druga Mome Valtera, moraces dobro da se otvoris sa vitaminima, tesko me je nahraniti.
    Druže Šarac, to nisu vitamini već mitamini...značajno poboljšavaju probavu, ali pazi ko ti je u blizini da ne prođeš ko Radoje:
    Last edited by nebitan; 12-06-18, 17:09.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Djilas je ozbiljan igrac, on bi cak i svoje pare ulozio naspram nekih. Samo to sada nije moguce. Koliko znam, Covic je deo sns klana, bio bar. Nesha Ilic je vucicev, pa cak i DR...koji postuje Andreja, to nije tajna..mada mislim da on to gleda kosarkaski..Ne vidim, nijedan promil sanse da neka opozicija moze dobiti to,a i da dobije, najebali bi samo tako...

      Svi su protiv AV, eto i NC a hvali ga, pa neki tu i tamo sto ga pljucnu, a dobiju posao u drzavnom preduzecu...na kraju svi protiv njega, ali na kraju ipak nisu....Kazem, oso ili ne osho...Isto nam se vata...Nema ovde kosarkaske magije puno...sve je stvar politike..i apsolutno niceg drugog...

      Imamo i dvosmislenog bat-u... kako to sve resiti.. ne znam, ali sigunro je jedno..nece biti nikakvih cuda...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post
        Ne znam kolika ti dzebana, ovi Covini sandvici su sa majonezom a vidim da kritikujes cevape od mog druga Mome Valtera, moraces dobro da se otvoris sa vitaminima, tesko me je nahraniti.
        Imas pecenje u ,, Dragovicu,, tri puta nedeljno[emoji23]

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Imas pecenje u ,, Dragovicu,, tri puta nedeljno[emoji23]

          Čudno pišeš MB

          Comment


          • Занимљиво је како је Шарац тајанствен око Човиног останка, а на другом форуму калкулише играче из фмп-а за следећу сезону.

            Comment


            • Originally posted by Дијаз View Post
              Занимљиво је како је Шарац тајанствен око Човиног останка, а на другом форуму калкулише играче из фмп-а за следећу сезону.
              Ma kakva bre tajanstvenost. Covic ostaje.

              Comment


              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                Čudno pišeš MB
                ,,Dragovic,, bolji. Probaj[emoji51]

                Comment


                • Rihanna bre dolazi, ne brinite.

                  Stize i Djentile na poziciji potencijalnog jebaca. Ne mora ni plata [emoji16]

                  BTW Larry Brown novi trener Fiat Torina.

                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Дијаз View Post
                    Занимљиво је како је Шарац тајанствен око Човиног останка, а на другом форуму калкулише играче из фмп-а за следећу сезону.
                    Gde si to video da ja pisem o bilo kom igracu na bilo kom forumu danas?

                    @laza

                    Samo pecenje u Dascari kod Kushe dolazi u obzir.

                    Comment


                    • Kladio bih se da ce ostati, ali samo cemo morati jos jednog ili par da ispratimo sa foruma, a ja da ostanem kratkog dzepa, opet.

                      Leri Braun u Torinu,sta ce oni prave majko mila od tima...Kad on dolazi, nerealno skroz...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Kladio bih se da ce ostati, ali samo cemo morati jos jednog ili par da ispratimo sa foruma, a ja da ostanem kratkog dzepa, opet.

                        Leri Braun u Torinu,sta ce oni prave majko mila od tima...Kad on dolazi, nerealno skroz...
                        Mator je Larry vec a voli mlade igrace. Vise PR potez za naredne sezone.

                        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by Šarac View Post
                          Gde si to video da ja pisem o bilo kom igracu na bilo kom forumu danas?

                          @laza

                          Samo pecenje u Dascari kod Kushe dolazi u obzir.
                          Не данас, има неколико дана. Ако си то ти, а прилично сам сигуран да јеси.

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Mator je Larry vec a voli mlade igrace. Vise PR potez za naredne sezone.

                            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                            Moglo bi da se protumaci skroz drugacije

                            Imaju oni para, ako nista...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Koliko znam Jeremić je bio samo predsednik TSS. Đilas je, s druge strane pokazao da ume da bude uspešan u bilo kom menadžerskom poslu, s njim na čelu saveza je ženska reprezentacija doživela renesansu, praktično ju je izdigao iz pepela.
                              A predsednik Sveta ? [emoji3]

                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Djilas je ozbiljan igrac, on bi cak i svoje pare ulozio naspram nekih. Samo to sada nije moguce. Koliko znam, Covic je deo sns klana, bio bar. Nesha Ilic je vucicev, pa cak i DR...koji postuje Andreja, to nije tajna..mada mislim da on to gleda kosarkaski..Ne vidim, nijedan promil sanse da neka opozicija moze dobiti to,a i da dobije, najebali bi samo tako...

                                Svi su protiv AV, eto i NC a hvali ga, pa neki tu i tamo sto ga pljucnu, a dobiju posao u drzavnom preduzecu...na kraju svi protiv njega, ali na kraju ipak nisu....Kazem, oso ili ne osho...Isto nam se vata...Nema ovde kosarkaske magije puno...sve je stvar politike..i apsolutno niceg drugog...

                                Imamo i dvosmislenog bat-u... kako to sve resiti.. ne znam, ali sigunro je jedno..nece biti nikakvih cuda...
                                Daj malo nama te droge, da i nama bude lepo.
                                Ovo je najveca glupost koju sam skorije procitao na forumu.
                                Ulozice milione eura bespovratno, voli zvezdu i to.
                                Sada ce i Covic da nam pokloni koju dvoranu u Zelezniku, voli i on zvezdu.

                                Comment

                                Working...
                                X