Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Skupstina je samo zavrsni cin donosenja odluke u zakonskoj formi ( ispravi me ako sam pogresno napisao, slabo baratam pravnim terminima), sutra ce valjda NC da izadje pred novinare da odgovora na sva moguca i nemoguca pitanja, a verovatno ce pricati vise nego sto treba. Nadam se samo da ce po prvi put stati iza onoga sto namerava da kaze i da ne bude u rukavicama i da svi tumace na jedan ili drugi nacin.
    Bojim se da će opet biti "zakopčan do grla" i da nećemo mnogo čuti osim zahvalnice predsedniku pičkoustom...
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Bojim se da će opet biti "zakopčan do grla" i da nećemo mnogo čuti osim zahvalnice predsedniku pičkoustom...
      Apsolutno.
      Ne ocekujem ama bas nista novo sto vec receno nije.

      Comment


      • - Novi Ciklus - 11 Pobeda - Tim u Skladu sa Budzetom - Finale ABA/Kradja Sudijska - Nece Carsija/Strahinjica Bana da vodi Klub

        Otprilike to u 20 razlicitih formi

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          - Novi Ciklus - 11 Pobeda - Tim u Skladu sa Budzetom - Finale ABA/Kradja Sudijska - Nece Carsija/Strahinjica Bana da vodi Klub

          Otprilike to u 20 razlicitih formi
          Apsolutno, ipak on pliva u ovim političkim i sportskim vodama jako dugo i namazan je igrač (uz ono sujetan i ostale bla, bla..karakterne ocene)
          Last edited by nebitan; 12-06-18, 13:56. Reason: o
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            - Novi Ciklus - 11 Pobeda - Tim u Skladu sa Budzetom - Finale ABA/Kradja Sudijska - Nece Carsija/Strahinjica Bana da vodi Klub

            Otprilike to u 20 razlicitih formi



            Treba svakome pruziti sansu!!! Nadam se da ce je iskoristiti u korist KKCZ.

            Comment


            • Ja stvarno ne znam nista o ovome. Znam da je bilo pritisaka al tako je jos od 2014-15... Nista, ajde da cujemo sve i bez hiperbola vec pravo u meso.

              Comment


              • Ono sto sam kod sebe naucio, a to je jako bitno... Kad si jak, samouveren i znas sta radis...cak i ako izgubis, i ako se desi nesto sa strane na sta ne mozes uticati....Ne pravis izgovore. To nikog ne zanima, apsolutno..Dobro ne bas sve, ove njegove to zanima...pa eno Radovic sudio F4 VTB i EL...ali nebitno...

                Ti si alfa i omega...Nema izgovora.. dodjes i kazes u prevodu, karikiram...hebacemo im nanu naninu sl godine iz ove godne sam izvukao pouke...PLanovi za sledecu godinu su najveci...

                Jednostavno Stahinjica bana, FB strane, Bokan, drzava, grad, ostaja limar, Bjelica( SE NEKO PITA DA IMA RAZLOGA ZASTO BJELICA IGRA LOSE), Enis( NEKO ,Radovic, Pukl itd itd..su bedni izgovori..sta, ceo svet je protiv tebe? Ne kontam tu pricu ni malo...a ti si pazi ovo PREDSEDNIK LIGE, imas vecinu, imas menadzera, u kranjem slucaju imas dva kluba+ sto imas clanostvo u politickoj stranci, gde si do juce bio jedan od tri glavne baje u gradu...

                Od takvih ljudi ja ne volim izgovore, radis svoje posao, ako zajebes, ides napred..nema tu izgovora, niti ikog zanimaju izgovori....
                nema izgovora, da ponovim sto puta...

                Ima i onaj, mlad trener, kenjaju ljudi mladi ne dobijaju sansu...i onda im ti das vruc krompir...small risk /high raword...zasto...zato sto ako pukne svi ce pljuvati Alimpija, kao sto je bilo...NC legacy ostaje..branio je on njega, ali u principu ga boli dupe....zao mu sto nije mogao sa Alimpijem da ubije MIT O DR...i da mu se na neki nacin osveti, sto je tokom proslo leta, cuo samo zvonjavu telefona..doduse verujem da je bio na silent mode,a da se nije pitao zasto je to tako bilo...
                Last edited by LosmiSK; 12-06-18, 14:19.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Šta će da bude, isto kao i kod svih direktora/vlasnika klubova nakon završetka sezone, rezime sezone kroz prizmu okolnosti koje su bile aktuelne u klubu i oko kluba, najava jednog ili više mogućih scenarija za nastavak rada kluba, s obzirom da se još uvek ne zna sve za sledeću sezonu. Fali tu još mnogo konačnih odgovara, ne treba previše očekivati od te KZŠ.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by MannyCalavera View Post
                    - Novi Ciklus - 11 Pobeda - Tim u Skladu sa Budzetom - Finale ABA/Kradja Sudijska - Nece Carsija/Strahinjica Bana da vodi Klub

                    Otprilike to u 20 razlicitih formi
                    Gde smo bili 2011te
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Ja stvarno ne znam nista o ovome. Znam da je bilo pritisaka al tako je jos od 2014-15... Nista, ajde da cujemo sve i bez hiperbola vec pravo u meso.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Ako Covic ostane sledeca sezona ce biti mucnija od ove.. Necemo imati trenera, junior na pleju, necemo opet prodati ni jednog igraca, tribine ce biti jos praznije, Covic ce da vrsi selekciju igraca po njegovom ukusu, citaj indijanaca koji nisu plod ozbiljnog skautinga nego menadzerskih dilova.
                        Prodavace price o velikim planovima, novom ciklusu, napadu na ABA, treneru koji je veliki Cigan i treba ga podrzati barem jedno 3 godine.. Za to vreme ce nastaviti mirno da ispumpava lovu iz kluba kroz njegov sistem razvojnog kluba.

                        Comment


                        • Dabogda im preselo

                          KLS novčano kaznila Zvezdu i Lazića

                          Direktor Košarkaške lige Srbije Leon Deleon kaznio je Crvenu zvezdu i njenog kapitena Branka Lazića zbog tehničkih grešaka na utakmici protiv FMP.

                          Izvor: B92, Beta utorak, 12.06.2018. | 16:38

                          Crvena zvezda je kažnjena sa 12.000 dinara, dok će Lazić morati da plati sumu od 30.000 dinara.

                          Crveno-belima je ovo druga kazna u Superligi, pa će shodno tome, zbog ponovnog prekršaja, morati da plati 12.000 dinara, dok su Laziću sinoć zbog prigovora dosuđenje dve tehničke greške, pa će kapiten Zvezde morati da odvoji skoro trostruko veću sumu.

                          Zvezda je u pomenutoj, trećoj utakmici finala Superlige Srbije, pobedila FMP iz Železnika sa 97:88, te je tako potvrdila šampionsku titulu.

                          U saopštenju KLS navodi se da su se po plasmanu u KLS u Drugu ABA aligu plasirali Borac i Dinamik, dok će Vršac nastupati u eventualnim kvalifikacijama za isto takmičenje.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Antona View Post
                            Ako Covic ostane sledeca sezona ce biti mucnija od ove.. Necemo imati trenera, junior na pleju, necemo opet prodati ni jednog igraca, tribine ce biti jos praznije, Covic ce da vrsi selekciju igraca po njegovom ukusu, citaj indijanaca koji nisu plod ozbiljnog skautinga nego menadzerskih dilova.
                            Prodavace price o velikim planovima, novom ciklusu, napadu na ABA, treneru koji je veliki Cigan i treba ga podrzati barem jedno 3 godine.. Za to vreme ce nastaviti mirno da ispumpava lovu iz kluba kroz njegov sistem razvojnog kluba.
                            Svaka cast za predikciju sledece sezone. Samo su u jednoj stvari pogresio koji je osnov svega posle napisanog, tako da ces biti postedjen nekog stresa u sledecoj sezoni.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Svaka cast za predikciju sledece sezone. Samo su u jednoj stvari pogresio koji je osnov svega posle napisanog, tako da ces biti postedjen nekog stresa u sledecoj sezoni.
                              Covke odlazi?

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Svaka cast za predikciju sledece sezone. Samo su u jednoj stvari pogresio koji je osnov svega posle napisanog, tako da ces biti postedjen nekog stresa u sledecoj sezoni.
                                Nemam pojma sta si hteo da kazes.. ? Ako uopst i ti znas sta si hteo nadam se da ces pojasniti

                                Comment

                                Working...
                                X