Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel on to peva da budes opet ona prava Zvezda kao nekad pre?

    Comment


    • Čestitam Topu još jednu titulu. Rođeni pobednik.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Top je legenda! Neka ostane kao pomoćni obavezno!

        Comment


        • Cestitam celom KKCZ titulu prvaka drzave, jos 3-4 i onda smo stigli i prestigli komsije.

          Topic je ciganstura i tu nema price, covek kojeg je nemoguce ne voleti pa cak i kad je pod ovakavim patronatom. Ljudina jednom recju...

          Ogledalo CZ ove sezone, tj igraci koji su zasluzili prelaznu ocenu po meni su Dobric, Davidovac, Omic, Lazic, Dangubic i Rocesti...eventualno i Feldin..ovo ostalo rasterati...

          Trofej kao trofej ima vrednost naravno pa cak i u ovoj tramvaj ligi. Cestitam i NC na 11 tituli kao sto i ima legenda kluba Branko Lazic, ako kojim slucajem napusti klub, da mu se dres povuce kao i Rakocevicu, mislim da je to najmanje sto moze klub da uradi da mu se oduzi mada je i on ove godine radio neke stvari koje nije trebao u nekom moralnom smislu, mada cak i za to od mene dobija podrsku sto posto...

          Covicu ipak na kraju hvala, borio se za klub, ako ode kojim slucajem, da dobije plaketu i sat od kluba...

          Naravno mene nije bilo nesto malo, napunih baterije, sad moze da se vrati i ovaj sto nije bio tu u mom kratkom odsustvu...

          Topic, je ono sto je Zvezda i ako mislim da jos treba da uci, ali se otkravio i pokazao energiju ali bez obzira na njegov karakter, tih i miran, ipak pokazao recima da zna gde su problemi bili KKCZ....

          Bez Alena Omica mi ne bi videli titulu, pa cak ni finale ABA lige i hvala Omicu za ovu energiju i sve sto je uradio za KKCZ za ovaj kratak period.

          Nemam nikakv info ali mislim da cemo desko zadrzati pola ovog sastava, sto u principu nije lose, ako se pametno izabere...probere...

          Evro kup sezona ce pokazati tacno gde smo i sta smo uradili ovih 4-5 godina u EL....u to nema sumnje..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Cestitam celom KKCZ titulu prvaka drzave, jos 3-4 i onda smo stigli i prestigli komsije.

            Topic je ciganstura i tu nema price, covek kojeg je nemoguce ne voleti pa cak i kad je pod ovakavim patronatom. Ljudina jednom recju...

            Ogledalo CZ ove sezone, tj igraci koji su zasluzili prelaznu ocenu po meni su Dobric, Davidovac, Omic, Lazic, Dangubic i Rocesti...eventualno i Feldin..ovo ostalo rasterati...

            Trofej kao trofej ima vrednost naravno pa cak i u ovoj tramvaj ligi. Cestitam i NC na 11 tituli kao sto i ima legenda kluba Branko Lazic, ako kojim slucajem napusti klub, da mu se dres povuce kao i Rakocevicu, mislim da je to najmanje sto moze klub da uradi da mu se oduzi mada je i on ove godine radio neke stvari koje nije trebao u nekom moralnom smislu, mada cak i za to od mene dobija podrsku sto posto...

            Covicu ipak na kraju hvala, borio se za klub, ako ode kojim slucajem, da dobije plaketu i sat od kluba...

            Naravno mene nije bilo nesto malo, napunih baterije, sad moze da se vrati i ovaj sto nije bio tu u mom kratkom odsustvu...

            Topic, je ono sto je Zvezda i ako mislim da jos treba da uci, ali se otkravio i pokazao energiju ali bez obzira na njegov karakter, tih i miran, ipak pokazao recima da zna gde su problemi bili KKCZ....

            Bez Alena Omica mi ne bi videli titulu, pa cak ni finale ABA lige i hvala Omicu za ovu energiju i sve sto je uradio za KKCZ za ovaj kratak period.

            Nemam nikakv info ali mislim da cemo desko zadrzati pola ovog sastava, sto u principu nije lose, ako se pametno izabere...probere...

            Evro kup sezona ce pokazati tacno gde smo i sta smo uradili ovih 4-5 godina u EL....u to nema sumnje..
            Znaš ti da pišeš i kako treba. . Kad hoćeš. . .prijatno sam iznenadjen i slažem se sa većinom izrečenog

            Comment


            • Po meni Laza nema prelaznu ocenu ove sezone. Kapiten je jedan od odgovornijih za hemiju u timu i svlacionicu koja nam je ove godine bila problem. Koji god da su razlozi, njegov individualni ucinak je los ove sezone. Danguba vise nije igrao nego sto je igrao, a Feldin je jedan od najstetnijih u ovom timu. Tako da ostaju Rocesti, Omic, i donekle Dobric i Davidovac. To su igraci koji su izneli ovu sezonu. Lesor je morao da ima veci napredak jer se to od njega ocekivalo, ostali su svi ispod crte.

              Comment


              • Moje skromno mišljenje je da Topu treba dati šansu. U stvari, momenat je bukvalno idealan za to.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Moje skromno mišljenje je da Topu treba dati šansu. U stvari, momenat je bukvalno idealan za to.
                  Nemam nista protiv. Ali skinuti ambicije i ne praviti coveku pritisak za ABA. Dati mu mladje i talentovano, visegodisnji ugovori i idemo polako. Jedino tako ima smisla. Ako ce i njemu da litne glava ako ne uzme ABA sledece sezone, onda da zajebemo bolje.

                  Comment


                  • Upravo tako.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • MIslim da cemo mnoge odgovore dobiti vec koliko sutra na konferenciji za stampu. Napisao sam da do 15 tog se strpimo sa pravljenjem planova za sledecu sezonu, evo malo sam omanuo vec koliko sutra ce sve biti jasnije. Za neke navijace lepe vesti, a za neke lose vesti, pa gde se ko pronadje naravno.

                      #staytuned
                      Last edited by Šarac; 12-06-18, 12:45.

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        MIslim da cemo mnoge odgovore dobiti vec koliko sutra na konferenciji za stampu. Napisao sam da do 15 tog se strpimo sa pravljenjem planova za sledecu sezonu, evo malo sam omanuo vec koliko sutra ce sve biti jasnije. Za neke lepe vesti a za neke lose vesti pa gde se ko pronadje naravno.

                        #staytuned
                        Kako bre, zar nije 22-og, pisalo u novinama? [emoji23]
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Iskreno se nadam lepim vestima za KK Crvena Zvezda. Licno nisam napisao nigde da zelim da NC ode, ali da uradi zaokret, to sigurno da...ako ne moze, neka ide...CZ je vecna dok su joj deca verna!
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            MIslim da cemo mnoge odgovore dobiti vec koliko sutra na konferenciji za stampu. Napisao sam da do 15 tog se strpimo sa pravljenjem planova za sledecu sezonu, evo malo sam omanuo vec koliko sutra ce sve biti jasnije. Za neke navijace lepe vesti, a za neke lose vesti, pa gde se ko pronadje naravno.

                            #staytuned
                            Samo da je dobro Zvezdi to je najvaznije.
                            Zar nije trebala prvo skupstina da bude pa odluke nakon toga?

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Samo da je dobro Zvezdi to je najvaznije.
                              Zar nije trebala prvo skupstina da bude pa odluke nakon toga?
                              Skupstina je samo zavrsni cin donosenja odluke u zakonskoj formi ( ispravi me ako sam pogresno napisao, slabo baratam pravnim terminima), sutra ce valjda NC da izadje pred novinare da odgovora na sva moguca i nemoguca pitanja, a verovatno ce pricati vise nego sto treba. Nadam se samo da ce po prvi put stati iza onoga sto namerava da kaze i da ne bude u rukavicama i da svi tumace na jedan ili drugi nacin.

                              Comment


                              • Da, to ce ici malo teze. To znamo svi..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X