Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Eto... O cemu ja trubim svo vrijeme... Pa daj djeci loptu u ruke neka se napad vrti preko njih, neka grijese, neka probaju, daj sansu a ne ko totemi da stoje.
    Ne moze me bog ubjediti da ovaj Simanic nema potencijal, decko tri godine trazi sansu i niko da skapira da igrac od 211 sa onakvom prackom, tijelom i 20g je zlatna koka
    Previše flegmatičan igrač, odigra jednu dobru u pet ili deset utakmica.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Gudura View Post
      Nego za nekih pola sata pocinje verovatno poslednja utakmica ove neslavne sezone,koja ce se sticajem okolnosti ipak zavrsiti trofejom
      Vi kako hocete,ja odoh u dvoranu da se patim uz "crveno-belu noc"
      I da uputim po koji aplauz Taylor-u i pokoji zvizduk Peri i Feldinu
      Antic ni sam nema pojma zasto je dosao ....

      Comment


      • Originally posted by Дијаз View Post
        Слажем се с тобом. Само одбрану мора много да поправи.
        Znas cega se ja plasim... Da se zajebao sto je ciganin i sto nije otisao u Barselonu ili na koledz. U prvoj utakmici decko prvi sut uzeo u 15min utakmice,eeej, prvi sut dobija tad?! Pot sa Apicem vrti pik on sam ko duh... Pot se razigrava, Simanic ti glumi fikus?! E zato sam potencirao razvoj, jer da se igra vrti oko Simanica, Uskokovica, Radanova mi FMP ne bi gledali u finalu al obje ruke dajem da bi imali makar dva opasna igraca! Sta ce sad Radanov u Zvezdi?!
        Many je u pravu... Daj ti nama nase pare, napravicu ja sebi objekat, placati na rate a talente slati u kosarkaske sredine i razigravati talente.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Previše flegmatičan igrač, odigra jednu dobru u pet ili deset utakmica.
          Pa i Nemanja Bjelica je isti tip. Po cemu ti kao gledalac mozes da prepoznas ravnodusnost? Na moju srecu gledao sam ga na desetak utakmica juniora i decko je prosto takav, njegovi treneri isto kazu al daleko od toga da mu nije stalo, naprotiv.

          Comment


          • Originally posted by Ica View Post
            Antic ni sam nema pojma zasto je dosao ....
            Kako nema....pa da prevrce splavove sa kumom Vojvodom

            Comment


            • Roch-u izgleda istekao ugovor u prvoj cetvrtini

              Comment


              • Da pricu ne usmjeravamo na jednog momka. Imali smo mi mnogo vise gresaka u razvoju mladih od jednog imena. Cijeli taj koncept nam za divno cudo ne funkcionise. Od igraca sa 17-20 godina ne treba ocekivati konstantnost, pogotovo za pozicije PG i C. Ti igraci kasnije stasavaju, ali od ostalih mozes da pravis odredjene akcije, das slobodu tamo gdje vidis da mogu.
                @Dijaz
                Tacno, za nivo EC i EL mora bolje ali daleko da je los.

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Znas cega se ja plasim... Da se zajebao sto je ciganin i sto nije otisao u Barselonu ili na koledz. U prvoj utakmici decko prvi sut uzeo u 15min utakmice,eeej, prvi sut dobija tad?! Pot sa Apicem vrti pik on sam ko duh... Pot se razigrava, Simanic ti glumi fikus?! E zato sam potencirao razvoj, jer da se igra vrti oko Simanica, Uskokovica, Radanova mi FMP ne bi gledali u finalu al obje ruke dajem da bi imali makar dva opasna igraca! Sta ce sad Radanov u Zvezdi?!
                  Many je u pravu... Daj ti nama nase pare, napravicu ja sebi objekat, placati na rate a talente slati u kosarkaske sredine i razigravati talente.
                  Bravo Viktore , to bi trebalo da bude FMP

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Znas cega se ja plasim... Da se zajebao sto je ciganin i sto nije otisao u Barselonu ili na koledz. U prvoj utakmici decko prvi sut uzeo u 15min utakmice,eeej, prvi sut dobija tad?! Pot sa Apicem vrti pik on sam ko duh... Pot se razigrava, Simanic ti glumi fikus?! E zato sam potencirao razvoj, jer da se igra vrti oko Simanica, Uskokovica, Radanova mi FMP ne bi gledali u finalu al obje ruke dajem da bi imali makar dva opasna igraca! Sta ce sad Radanov u Zvezdi?!
                    Many je u pravu... Daj ti nama nase pare, napravicu ja sebi objekat, placati na rate a talente slati u kosarkaske sredine i razigravati talente.
                    Nije zajebo sto je ciganin, nego jer je maloletan dobio ugovor na 4 godine vredan oko 700k eura.

                    Comment


                    • Originally posted by Guthrie View Post
                      Nije zajebo sto je ciganin, nego jer je maloletan dobio ugovor na 4 godine vredan oko 700k eura.
                      mediji i pare znaju da upropaste talentovanog igraca .....

                      Comment


                      • Po cemu je Jankovic kvalitetniji od Simanica?

                        Comment


                        • Originally posted by Guthrie View Post
                          Nije zajebo sto je ciganin, nego jer je maloletan dobio ugovor na 4 godine vredan oko 700k eura.
                          Nije to bas tacno, dobio je dvije godine, dobre pare, znao sam cifru al zaboravio da ne lupam sad. Par mjeseci prije nego ce potpisati sa Miskom dobio je bolji ugovor, ovaj od 160k
                          Znam tacno da je zbog ljubavi prema Zvezdi odbio sve ugovore na stolu.

                          Comment


                          • Originally posted by Victor BG View Post
                            Pa i Nemanja Bjelica je isti tip. Po cemu ti kao gledalac mozes da prepoznas ravnodusnost? Na moju srecu gledao sam ga na desetak utakmica juniora i decko je prosto takav, njegovi treneri isto kazu al daleko od toga da mu nije stalo, naprotiv.
                            Gledao sam ga i ja previše puta da ne bih doneo ishitreno zaključak kakav je. Poređenje sa Nemanjom je malo preterano, dečko ni izbliza nije takav potencijal. Nije džabe vraćen u FMP.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Po cemu je Jankovic kvalitetniji od Simanica?
                              Simanic nije naucio jos sta znaci odbrana iako je bio u sistemu iako je imao od koga da nauci ..Jankovic sve suprotno ..nit je imao od koga da nauci ,nova mu je sredina ..napadacki kvaliteti slicni njih dvojice ali odbrana ...to je nebo i zemlja ...a Jankovic moze da napreduje jos dosta i to ce se desiti vrlo brzo...temperament ne bi ni komentarisao

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Nije to bas tacno, dobio je dvije godine, dobre pare, znao sam cifru al zaboravio da ne lupam sad. Par mjeseci prije nego ce potpisati sa Miskom dobio je bolji ugovor, ovaj od 160k
                                Znam tacno da je zbog ljubavi prema Zvezdi odbio sve ugovore na stolu.
                                voli nas do zadnjeg dinara ......

                                Comment

                                Working...
                                X