Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Pa dobro je sto nema prihoda, ali zato rashoda ima...Mislim da bi on najradije otisao, ali da to nece biti bas tako lako...NC kad bi mu neko sad rekao idi..sve nogom u dupe...

    Potrazivanja postoje, para nema na vidiku...imas dva kluba, sta raditi...kljucan je bio poziv proslog leta..niko nije dizao slusalicu..i onda nastaje to sto nastaje..cestitke rodjendanske nema..Bjeli se put, bice tesko..

    Teska situacija, sta ce skupstina odluciti, kako ce oni glasati
    Kako ce glasati skupstina[emoji23]
    Sta mislis kako?
    Ma daj molim te.

    Comment


    • Naredi AV Grbi da preuzme KKCZV...

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Kako ce glasati skupstina[emoji23]
        Sta mislis kako?
        Ma daj molim te.
        Ja sam apsolutno siguran da ce ovaj ''nas'' glasati po savesti..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Kako ce glasati skupstina[emoji23]
          Sta mislis kako?
          Ma daj molim te.
          Pa jedan od uslova kada je Čo preuzimao jeste da u skupštini ima većinu (ako se ne varama i ako se dobro sećam) i da se oseća komotno...ne može njega niko da smeni osim on sam sebe ako mu dokurči.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Pa jedan od uslova kada je Čo preuzimao jeste da u skupštini ima većinu (ako se ne varama i ako se dobro sećam) i da se oseća komotno...ne može njega niko da smeni osim on sam sebe ako mu dokurči.
            Naravno. Tako da je svako ,,glasanje,, na skupstini prica za malu decu.

            Comment


            • Nadam se da ima ovde forumasa koji mogu da iskopaju negde u nekim zvanicnim dokumentima KKCZ (danas smo imali prilike da vidimo dokumenta okacena ovde) trenutni sastav skupstine KKCZ. Onaj ko nadje moje ime da se nalazi na spisku clanova skupstine od mene ima izdrzavanje do kraja zivota u visini prosecnog LD na teritoriji Srbije.

              Ovi koji znaju kako se zovem u realnom zivotu ce svakako pomoci istrazivacima da dodju do spiska clanova skupstine ne bi li nekako obezbedio sebi mali finansijski benefit do kraja zivota.

              Comment


              • Nadam se da ima ovde forumasa koji mogu da iskopaju negde u nekim zvanicnim dokumentima KKCZ (danas smo imali prilike da vidimo dokumenta okacena ovde) trenutni sastav skupstine KKCZ. Onaj ko nadje moje ime da se nalazi na spisku clanova skupstine od mene ima izdrzavanje do kraja zivota u visini prosecnog LD na teritoriji Srbije.

                Ovi koji znaju kako se zovem u realnom zivotu ce svakako pomoci istrazivacima da dodju do spiska clanova skupstine ne bi li nekako obezbedio sebi mali finansijski benefit do kraja zivota.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Nadam se da ima ovde forumasa koji mogu da iskopaju negde u nekim zvanicnim dokumentima KKCZ (danas smo imali prilike da vidimo dokumenta okacena ovde) trenutni sastav skupstine KKCZ. Onaj ko nadje moje ime da se nalazi na spisku clanova skupstine od mene ima izdrzavanje do kraja zivota u visini prosecnog LD na teritoriji Srbije.

                  Ovi koji znaju kako se zovem u realnom zivotu ce svakako pomoci istrazivacima da dodju do spiska clanova skupstine ne bi li nekako obezbedio sebi mali finansijski benefit do kraja zivota.
                  Ko je rekao da si clan skupstine?????
                  Propustio sam.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Nadam se da ima ovde forumasa koji mogu da iskopaju negde u nekim zvanicnim dokumentima KKCZ (danas smo imali prilike da vidimo dokumenta okacena ovde) trenutni sastav skupstine KKCZ. Onaj ko nadje moje ime da se nalazi na spisku clanova skupstine od mene ima izdrzavanje do kraja zivota u visini prosecnog LD na teritoriji Srbije.

                    Ovi koji znaju kako se zovem u realnom zivotu ce svakako pomoci istrazivacima da dodju do spiska clanova skupstine ne bi li nekako obezbedio sebi mali finansijski benefit do kraja zivota.
                    Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Ko je rekao da si clan skupstine?????
                    Propustio sam.
                    Izvinjavam se onda moja greska, neka moderacija obrise onda moj post. Ocigledno je forumas mislio na nekog drugog odavde a ne na mene. Bas sam budala, dajem sebi na znacaju kada sam pomislio da je taj forumas mislio na mene.

                    Comment


                    • Nista, odoh malo na odmor..da protegnem noge par dana..Ostavljam vas u sigurnim rukama, bice vrelo..ovo leto, treba se malo odmoriti od posla i Zvezde..Ovi sto su se kladili, oba su nestala, ovi sto su hteli na kraju da dokazu nesto, isto...

                      Ne trudi se da o svemu znas sve, da ne bi u svemu postao neznalica. Ja se drzim svog terena...tu jednostavno recikliram...Smorio sam njih dosta, pa da im dam prostora da odmore i oni....

                      Otium cum dignitate.
                      Last edited by LosmiSK; 10-06-18, 21:21.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Očekujem sledeći Losmijev upis za manje od pet minuta. [emoji41]
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Ta prica oko FMPa i koristi za Zvezdu je pre naduvana.
                          Kog igraca je Zvezda dovela iz FMPa da je ekstra kvalitet? Koliko znam Guduric je ponikao u Zvezdi.
                          Najbolji mladi igraci Zagorac, Dangubic, Jokic, Bogdanovic itd,itd nisu bili u FMPu. Postavlja se pitanje zasto.
                          Prosto ne vidim toliku korist od FMPa a vezano za igracki kadar..
                          Ok tu su Davidovac, Dobric ali nije to nikakav poseban kvalitet.

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Ta prica oko FMPa i koristi za Zvezdu je pre naduvana.
                            Kog igraca je Zvezda dovela iz FMPa da je ekstra kvalitet? Koliko znam Guduric je ponikao u Zvezdi.
                            Najbolji mladi igraci Zagorac, Dangubic, Jokic, Bogdanovic itd,itd nisu bili u FMPu. Postavlja se pitanje zasto.
                            Prosto ne vidim toliku korist od FMPa a vezano za igracki kadar..
                            Ok tu su Davidovac, Dobric ali nije to nikakav poseban kvalitet.
                            Bolden, Ojo,Nenadic, Lazarevic,Apic,Radanov,Guduric(pusti te price gde je ponikao),sve sto valja u FMP ce doci kod nas i to je dobro. . .da je srece i iz Mege bi tako uzimali ali Misko je jeben igrač i puca na visoko
                            Nemojte zaboraviti koga je sve fmp iznedrio. . .kakve veličine

                            Comment


                            • Najveca prednost u saradnji sa FMP je sto mozes da razigravas svoje igrace za koje nema mjesta u prvom timu a ocekujes od njih napredak pa im je vrijeme na parketu znacajno iz vise razloga.
                              Zato sam ranije kritikovao rad tamo, jer smatram da je bitnije razigrati i razviti igrace od igranja za trofeje.

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Najveca prednost u saradnji sa FMP je sto mozes da razigravas svoje igrace za koje nema mjesta u prvom timu a ocekujes od njih napredak pa im je vrijeme na parketu znacajno iz vise razloga.
                                Zato sam ranije kritikovao rad tamo, jer smatram da je bitnije razigrati i razviti igrace od igranja za trofeje.
                                Ok je to,ali vidis da su kvalitetom drugi u drzavi dve god već,neka se bore i za trofej,neka grizu,i to je trening i tako se postaje igrač. . Suština je da je velika stvar imati takve uslove i takvu bazu igrača

                                Comment

                                Working...
                                X