Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Guthrie View Post
    Boli me glava od ove kosarke.
    Sreca blizu je kraj

    Comment


    • Originally posted by Guthrie View Post
      Boli me glava od ove kosarke.
      Još jedna pobeda i titula [emoji108]

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        U prevodu ne postoji budzet, jer je baziran na volji i trenutnom raspolozenju. Sve sto je suprotno principu budzetiranja necega.

        Rasprodaja traje 3 sezone zaredom, dakle to je vec modus operandi uprave. Tacno je da nije pokriveno 100% minusa ali jeste 60-70%. Dovoljno da se skapira sta se desava.

        I ne nisi to pricao, rekao si da nas pokriva drzava...
        Ok, uzmi bilo koju EL sezonu osim ove kad je prodat Kalina (zato što je to izuzetak a ne pravilo) i navedi obeštećenja koja smo dobili za igrače i koji je to procenat od tih minimum 2 miliona minusa. Nadam se da ćemo se složiti da je to uvek dosta manje od polovine te sume, veći deo zaista pokriva država, čak i ne računajući MTS, jer su de facto i to državne pare.
        Mislim da nam i nisu toliko suprotstavljena mišljenja, nego ti dobiješ ospice čim vidiš sliku Ice Cube-a pa odmah gard, a realno nema potrebe.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • dekkard vs Manny today
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Samo da se zavrsi sve ovo, da ne gledam ove kvazi igrace bar 3 meseca...nmg majke mi

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Ovo oko Milera je siatem poslovanja Covica. Posle odlaska iz Zvezde kada je trazio zaostale isplate Covic se dosetio da ga naknadno kazni za toboz isti iznos koji mu se duguje. Nije.kaznjavan zbog nediscipline u toku sezone nego po zavrsetku???????
              Klasicna budalastina.
              Ma i ja lupam. Ipak smo mi rasprodali tim da bi isplatili dugove.
              Naravno da lupaš. Da je kaznio Milera i Cirbesa kad su potpisali ugovor sa Makabijem , kad su Mileru nameštali zub , zbog tuče ... takvi kao ti bi rastrgli Čovića.

              Ali toliko [emoji3] i zluradosti u 3-4 posta oko BAT-a i duga kkcz je slika ovog foruma , makar ovog dela gde su "navijači" kkcz

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Ja navijam za Deja..

                Svaka cast moderacji, napravili ste ljudinu od Dekkarda, kako bira reci sad

                Miler je klepio batinu, svakako posteno zaradjena lova i telo se na halabuku i prevaru uzeti 90soma..klasika..Lik doneo 1/4 EL..i ti mu zakidas 90 soma, bez obzira na tucu itd...ne bih komentarisao dalje.. ova druga frakcija je neverovatna...da im covek pozeli da rade kod NC u firmi ceo zivot..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ja navijam za Deja..

                  Svaka cast moderacji, napravili ste ljudinu od Dekkarda, kako bira reci sad

                  Miler je klepio batinu, svakako posteno zaradjena lova i telo se na halabuku i prevaru uzeti 90soma..klasika..Lik doneo 1/4 EL..i ti mu zakidas 90 soma, bez obzira na tucu itd...ne bih komentarisao dalje.. ova druga frakcija je neverovatna...da im covek pozeli da rade kod NC u firmi ceo zivot..
                  Ba(n)tine cine cuda - da pokusamo s` tobom?
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • S obzirom da je Lesor presedeo čitav meč, a da Jankovića nema ni na klupi, rekao bih da je očigledno da je Top trener i iduće sezone, te je krenuo da zavodi red.



                    Ono što je tužno je činjenica da kada bi klupirao ili odstranio sve koji to zaslužuju, teško bi se skupila petorka da se započne tekma.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Ja navijam za Deja..

                      Svaka cast moderacji, napravili ste ljudinu od Dekkarda, kako bira reci sad

                      Miler je klepio batinu, svakako posteno zaradjena lova i telo se na halabuku i prevaru uzeti 90soma..klasika..Lik doneo 1/4 EL..i ti mu zakidas 90 soma, bez obzira na tucu itd...ne bih komentarisao dalje.. ova druga frakcija je neverovatna...da im covek pozeli da rade kod NC u firmi ceo zivot..
                      Bar se potrudi da razumeš napisano ...

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Naravno da lupaš. Da je kaznio Milera i Cirbesa kad su potpisali ugovor sa Makabijem , kad su Mileru nameštali zub , zbog tuče ... takvi kao ti bi rastrgli Čovića.

                        Ali toliko [emoji3] i zluradosti u 3-4 posta oko BAT-a i duga kkcz je slika ovog foruma , makar ovog dela gde su "navijači" kkcz

                        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                        A zasto da ih kazni?????????
                        Ne lupetaj.
                        Otkud dug za Milera??? Jesmo rasprodali tim da vratimo dugove?
                        Opet pitam otkud ovaj dug za Milera?

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Dekkard, kako bira reci sad
                          Dekkard uvek bira reči, jer ima odakle. Zato njegovi postovi nemilosrdno pogađaju suštinu [emoji41]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Dekkard uvek bira reči, jer ima odakle. Zato njegovi postovi nemilosrdno pogađaju suštinu [emoji41]
                            A kad padne ispod tog nivoa - banovina mu ne gine, cisto da zadrzi fokus.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              A zasto da ih kazni?????????
                              Ne lupetaj.
                              Otkud dug za Milera??? Jesmo rasprodali tim da vratimo dugove?
                              Opet pitam otkud ovaj dug za Milera?
                              Ne znam kako da ti odgovorim ... ovaj grobar čeka k'o zapeta puška[emoji41]

                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Ne znam kako da ti odgovorim ... ovaj grobar čeka k'o zapeta puška[emoji41]

                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Ma ko sisa grobara[emoji23][emoji23]

                                Comment

                                Working...
                                X