Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    https://www.eurohoops.net/en/aba/691...crvena-zvezda/

    hehe, insajderi iz kluba da nam ne jave ovakvu vest
    Ma ko te lagao, sve se redovno izmiruje u Zvezdi. Cista propaganda

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Ma ko te lagao, sve se redovno izmiruje u Zvezdi. Cista propaganda
      To jos od prosle sezone, oh wait...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ovo oko Milera je siatem poslovanja Covica. Posle odlaska iz Zvezde kada je trazio zaostale isplate Covic se dosetio da ga naknadno kazni za toboz isti iznos koji mu se duguje. Nije.kaznjavan zbog nediscipline u toku sezone nego po zavrsetku???????
        Klasicna budalastina.
        Ma i ja lupam. Ipak smo mi rasprodali tim da bi isplatili dugove.

        Comment


        • Originally posted by MannyCalavera View Post
          Ajde bre prekini sa trolovanjem. Koj je tebi djavo bre? Pa sto nisi pokrili? Nego si rasprodao ekipu.

          Sto non-stop vrdas i hvatas se za gluposti. Svi znamo da EL kontrolise poslovanje i naravno da bi nas kaznili da ne izmirimo obaveze. Ali ti se pravis lud odakle su te obaveze izmirene. Nije ih pokrila drzava, nego nam je rekla snalazite se. I onda smo rasprodali tim 3 sezone zaredom.

          Ko je pricao o tome da smo mi nekoga ostetili osim sebe? Jel si toliko zaludjen da samo izmisljas gluposti da bi vodio totalno neargumentovanu diskusiju. Poslednji put, prekini sa trolovanjem. Evo da ti nacrtam.

          KKCZ = 4 mil budzet planiran i toliko potroseno. Prihodi oko milion od karata, premija i medija. Tri miliona su kako pokrivena? Razmisli dobro kako ces da odgovoris, jer sad si zagrejao dugme za ban za trolovanje...
          Baš je zgodno kad si moderator, pa čim ti se ne svidi neki odgovor ti ga brže bolje proglasiš za trolovanje, bez obzira što su suvi argumenti u njemu.
          TV prava= 220k, karte, svojevremeno je Čović pričao da 15 Arena, punih naravno, donosi 1,5 miliona €. Naravno, znamo da nije bilo ni blizu ta poseta ove sezone, ali je prethodnih bila bolja situacija. Doduše, u prethodne dve sezone nismo ni sve utakmice igrali u Areni što reče Šarac, ali neka bude da smo imali i trećinu od toga - 500k €. Premije, broj pobeda x 37k = oko 400-500k što će reći po osnovu karata i premija oko 1,2 miliona.
          Sponzori, MTS i ostali milion €. Ukupno 2,2 miliona, što će reći kratki smo svake godine minimum oko 2 miliona.
          EL igramo četiri godine, a dug koji smo imali i koji smo rešili prodajom igrača pred početak ove sezone je bio između 2,5 i 3 miliona. Dakle, taj dug je iz poslednje dve godine, u prve dve godine smo našli način, prodaja Kaline i očigledna dodatna pomoć države.
          I još jednom, nije mi cilj da provociram niti tebe niti bilo koga drugog nego samo zdrava diskusija. Lična netrpeljivost ne bi smela da se ispreči tome, i da pomuti rasuđivanje.
          Svako dobro.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Zasto Jankela ne igra?

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Baš je zgodno kad si moderator, pa čim ti se ne svidi neki odgovor ti ga brže bolje proglasiš za trolovanje, bez obzira što su suvi argumenti u njemu.
              TV prava= 220k, karte, svojevremeno je Čović pričao da 15 Arena, punih naravno, donosi 1,5 miliona €. Naravno, znamo da nije bilo ni blizu ta poseta ove sezone, ali je prethodnih bila bolja situacija. Doduše, u prethodne dve sezone nismo ni sve utakmice igrali u Areni što reče Šarac, ali neka bude da smo imali i trećinu od toga - 500k €. Premije, broj pobeda x 37k = oko 400-500k što će reći po osnovu karata i premija oko 1,2 miliona.
              Sponzori, MTS i ostali milion €. Ukupno 2,2 miliona, što će reći kratki smo svake godine minimum oko 2 miliona.
              EL igramo četiri godine, a dug koji smo imali i koji smo rešili prodajom igrača pred početak ove sezone je bio između 2,5 i 3 miliona. Dakle, taj dug je iz poslednje dve godine, u prve dve godine smo našli način, prodaja Kaline i očigledna dodatna pomoć države.
              I još jednom, nije mi cilj da provociram niti tebe niti bilo koga drugog nego samo zdrava diskusija. Lična netrpeljivost ne bi smela da se ispreči tome, i da pomuti rasuđivanje.
              Svako dobro.
              Ne kmechi, ne prilichi ti.

              Eto rekao si ono sto svi pricamo sve vreme, ali samo kad ti covek stavi pistolj na teme. Rasprodate su ekipe da bi se pokrivali minusi, za koje si tvrdio da ih pokriva drzava. Dakle to je direktan dokaz da mi ne znamo koliko para imamo za sezonu u kojoj se takmicimo. Samo spisak pozdrava i zelja.

              U suprotnom ne bi svake godine prodavali, da doglavimo pare koje smo navodno trebali da namaknemo na drugom mestu. Ili to, ili nam je rasprodaja svake godine biznis model. Kako god da okrenes, oba modela poslovanja su katastrofa i dokaz nesposobnosti uprave. Iste uprave koja nam je postavila bolida za trenera...

              Comment


              • Originally posted by Guthrie View Post
                Zasto Jankela ne igra?
                zbog nediscipline ja mislim

                Comment


                • Originally posted by Ica View Post
                  zbog nediscipline ja mislim
                  Sta se desilo, nisam ispratio??

                  Comment


                  • Originally posted by Ica View Post
                    zbog nediscipline ja mislim
                    Sto onda igraju Feldin, Antic ...[emoji23][emoji23][emoji23]

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Ne kmechi, ne prilichi ti.

                      Eto rekao si ono sto svi pricamo sve vreme, ali samo kad ti covek stavi pistolj na teme. Rasprodate su ekipe da bi se pokrivali minusi, za koje si tvrdio da ih pokriva drzava. Dakle to je direktan dokaz da mi ne znamo koliko para imamo za sezonu u kojoj se takmicimo. Samo spisak pozdrava i zelja.

                      U suprotnom ne bi svake godine prodavali, da doglavimo pare koje smo navodno trebali da namaknemo na drugom mestu. Ili to, ili nam je rasprodaja svake godine biznis model. Kako god da okrenes, oba modela poslovanja su katastrofa i dokaz nesposobnosti uprave. Iste uprave koja nam je postavila bolida za trenera...
                      Ne, rekao sam da je delimično rešavano kroz prodaju igrača, ali nikada ovako drastično kao ove sezone a većim delom da je ipak dodatno pokrivala država. Nismo prodavali svake godine igrače za 2 miliona ili više. To je ono što sve vreme pričam - kad postoji politička volja postoji i budžet.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Sto onda igraju Feldin, Antic ...[emoji23][emoji23][emoji23]
                        Antic i Feldin nece sledecu igrati

                        Comment


                        • Originally posted by Ica View Post
                          Antic i Feldin nece sledecu igrati
                          [emoji23][emoji23]
                          Moguce

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Ne, rekao sam da je delimično rešavano kroz prodaju igrača, ali nikada ovako drastično kao ove sezone a većim delom da je ipak dodatno pokrivala država. Nismo prodavali svake godine igrače za 2 miliona ili više. To je ono što sve vreme pričam - kad postoji politička volja postoji i budžet.
                            U prevodu ne postoji budzet, jer je baziran na volji i trenutnom raspolozenju. Sve sto je suprotno principu budzetiranja necega.

                            Rasprodaja traje 3 sezone zaredom, dakle to je vec modus operandi uprave. Tacno je da nije pokriveno 100% minusa ali jeste 60-70%. Dovoljno da se skapira sta se desava.

                            I ne nisi to pricao, rekao si da nas pokriva drzava...

                            Comment


                            • U moje vrijeme ovaj faul Oja je bilo cisto borba za poziciju za skok.

                              Comment


                              • Boli me glava od ove kosarke.

                                Comment

                                Working...
                                X