Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Pero zamalo da ipak napravi neku dobru stvar na kraju i ode u istoriju kako dolikuje.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Laki21 View Post


      Pero zamalo da ipak napravi neku dobru stvar na kraju i ode u istoriju kako dolikuje.
      Ficko bi bio u boljoj "poziciji".
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Ovo sto je Pero uradio je za svaku osudu jer je kao posledica mogao da se desi poraz.
        Igra nasih 'vedeta' je tezak blam...to nije igra ni za beton ligu. Alen zasluzuje podrsku i ovacije, Roc je ofanzivno bio dobar ali vec prezvakano, hodajuci mismec i Jeremic se skoro proslavio poenima "preko njega". Mada se ni jedan spoljnji igrac nije sinoc proslavio odbranama. Mazohizmu je ravno odlazak u Pionir, pa cak i sedenje pred tv ekranom i pracenje tekme.
        Ako nism do safa donio cir, posle ove sezone i serije mi je garantovan.
        Fa ponovim dve stvari:
        -drago mi je da sam od pocetka podrzavao sina snajperiste, najbolji je nas igrac i
        -Top ne zasluzuje nikakvo pljuvanje, ipak je on nasa legenda.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • @ Ganac
          Slazem se, dobro uoceno. Mada ja Rocestija volim i ne mogu protiv sebe. Malo jest bezze kad ga Pot probije ali za Jeremica nema greske, bio je na svakom sutu, al jebga svjestan i ovaj da ga ne moze izblokirati pa je lopta imala pravilan izbacaj...
          Sa ostalim se skroz slazem.

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            @ Ganac
            Slazem se, dobro uoceno. Mada ja Rocestija volim i ne mogu protiv sebe. Malo jest bezze kad ga Pot probije ali za Jeremica nema greske, bio je na svakom sutu, al jebga svjestan i ovaj da ga ne moze izblokirati pa je lopta imala pravilan izbacaj...
            Sa ostalim se skroz slazem.
            Roc bi bio najmanji problem da su ostali igrali odbranu, pa Fica je igrao odbranu postavi se kao u zoni i ne jebe da prati igraca...Roc je poentiranjem ponistio odbranu u kojoj nije nikako mogao da prodje kroz blokove i zbog fizikalija sto ne moze da brani...i takav jeste medju najboljima u timu.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Može i ovako da se posmatra:
              - koliko je Jeremić postigao poena? 18.
              - koliko je Roč postigao poena? 21.
              Znači, +3 u odnosu na svog igrača. Ako dodamo na to 12 asistencija i samo jednu izgubljenu loptu pričamo o najboljem igraču na utakmici.
              Utakmica je bila neizvesna jer je klupa FMP bila mnogo bolja od klupe Zvezde - starteri 56:44 za Zvezdu, klupa 28:39 za FMP.
              Last edited by dekkard; 08-06-18, 10:44.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Ovo sto je Pero uradio je za svaku osudu jer je kao posledica mogao da se desi poraz.
                Igra nasih 'vedeta' je tezak blam...to nije igra ni za beton ligu. Alen zasluzuje podrsku i ovacije, Roc je ofanzivno bio dobar ali vec prezvakano, hodajuci mismec i Jeremic se skoro proslavio poenima "preko njega". Mada se ni jedan spoljnji igrac nije sinoc proslavio odbranama. Mazohizmu je ravno odlazak u Pionir, pa cak i sedenje pred tv ekranom i pracenje tekme.
                Ako nism do safa donio cir, posle ove sezone i serije mi je garantovan.
                Fa ponovim dve stvari:
                -drago mi je da sam od pocetka podrzavao sina snajperiste, najbolji je nas igrac i
                -Top ne zasluzuje nikakvo pljuvanje, ipak je on nasa legenda.
                Upravo tako,Antic za svaku osudu a Omic za svaku pohvalu,Topic bolje nije mogao,svaka mu čast ali i njemu je jasno da nije vreme da bude prvi trener

                Comment


                • Ne treba sad siljiti kurac na Anticu, faul jest bezze sudjen a jos gora je odluka sudije da ga isprovocira umjesto da smiri. Kao najiskusniji morao je da se nekako iskulira ali znam tacno kako mu je pa ne mogu da ga krivim

                  Comment


                  • Koje su ovo price... Antic se realno popisao na CZ,,,lik se zajebava, igra sta moze, ne jebe na terenu puno..sutne kad hoce i kako hoce...Bez postovanja za trenere pa i klub..flopuje, mislio sam prvo EL malo iskustvo..onda sam shvatio da je ego kada je radio isto lupam i protiv Tamisha..lik putovao, zujo, zajebavao se sa bivsim na terenu...

                    Da dodam Keselja...on je za mene ..da ne psujem ali nije DR lud bio sto ga je skartirao..I eto na kraju Ficko dobar momak i veliki zvezdas..ali nema problema da dodje kod tate i zeta da malo odigra i ako zna da veze sa kosarkom nema ali eto..dobar momak....sve je to lose..meni iskreno ne bi palo na pamet da tako nesto uradim..da mi je tata vlasnik kluba

                    Cova da ima 36-37 g skidao bi se kao Gerasimenko...ubedjen sam...kazem od kluba je na kraju napravljeno smetliste, odmah cim je otisao DR..

                    Nisam za dovodjenje Reglanda, ali mislim da i takvog igraca mozemo samo da sanjamo...vidim nekim neodgovara...Taj Pot sto ga pljujete je licno Kris Pol za Ficu itd....

                    Meni je iskrenu muka vise od CZ ove godine, iskreno...srecom je bio DR u isto vreme, mada sam krishom gledao CZ i mi da nemamo trenutno Omica u ekipi, nas bi partizan u 1/2 tukao svaku 15+ o FMP-u da ne pricam...

                    Stvarno ocekujem korenite promene kao sto su najivili neki insajderi ovde, ovo je neizdrzivo vise...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Koje su ovo price... Antic se realno popisao na CZ,,,lik se zajebava, igra sta moze, ne jebe na terenu puno..sutne kad hoce i kako hoce...Bez postovanja za trenere pa i klub..flopuje, mislio sam prvo EL malo iskustvo..onda sam shvatio da je ego kada je radio isto lupam i protiv Tamisha..lik putovao, zujo, zajebavao se sa bivsim na terenu...

                      Da dodam Keselja...on je za mene ..da ne psujem ali nije DR lud bio sto ga je skartirao..I eto na kraju Ficko dobar momak i veliki zvezdas..ali nema problema da dodje kod tate i zeta da malo odigra i ako zna da veze sa kosarkom nema ali eto..dobar momak....sve je to lose..meni iskreno ne bi palo na pamet da tako nesto uradim..da mi je tata vlasnik kluba

                      Cova da ima 36-37 g skidao bi se kao Gerasimenko...ubedjen sam...kazem od kluba je na kraju napravljeno smetliste, odmah cim je otisao DR..

                      Nisam za dovodjenje Reglanda, ali mislim da i takvog igraca mozemo samo da sanjamo...vidim nekim neodgovara...Taj Pot sto ga pljujete je licno Kris Pol za Ficu itd....

                      Meni je iskrenu muka vise od CZ ove godine, iskreno...srecom je bio DR u isto vreme, mada sam krishom gledao CZ i mi da nemamo trenutno Omica u ekipi, nas bi partizan u 1/2 tukao svaku 15+ o FMP-u da ne pricam...

                      Stvarno ocekujem korenite promene kao sto su najivili neki insajderi ovde, ovo je neizdrzivo vise...
                      Boli te uvo, ti imas Bayern - za sad.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Boli te uvo, ti imas Bayern - za sad.
                        Tacno tako, nadam se da ce ostati DR ako uzme titulu, mada bice jako tesko ali citam na forumima da se polako menja misljenje o doktoru ove igre koji i posle tone titula u CZ i dalje osporavan. Jedino se sto se nadam, jeste da ce dovesti Lazu, Dangubu malo teze posto ima Lucu ali eto bar Lazu, da mi srce bude na mestu i da sledece godine zajedno u Audi domu slavimo prvu Dejinu pobedu u EL sa timom koji se ne zove Zvezda. To mi je neka zelja za sledecu sezonu.. DR je zasluzio da osporavanog Lazica dovede u Minhen da vide nemci najboljeg lock down defanzivca u Evropi...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Tacno tako, nadam se da ce ostati DR ako uzme titulu, mada bice jako tesko ali citam na forumima da se polako menja misljenje o doktoru ove igre koji i posle tone titula u CZ i dalje osporavan. Jedino se sto se nadam, jeste da ce dovesti Lazu, Dangubu malo teze posto ima Lucu ali eto bar Lazu, da mi srce bude na mestu i da sledece godine zajedno u Audi domu slavimo prvu Dejinu pobedu u EL sa timom koji se ne zove Zvezda. To mi je neka zelja za sledecu sezonu.. DR je zasluzio da osporavanog Lazica dovede u Minhen da vide nemci najboljeg lock down defanzivca u Evropi...
                          Precera ga, Losmi, precera.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Precera ga, Losmi, precera.
                            Nisam, najbolja titula i sezona je bila ona serija sa partizanom, to je najizjednacenija serija koju su igrali KKCZ-kkp zadnjih 20 godina...Iz onog ugla tada je sve delovalo lako, ali kad gledas iz ovog sada ugla, jasno ti je da je to stvar genijalnosti doktora ove igre na ovim prostorima...Koji ima isti smisao znanja kao vujosevic dulo....Pa npr sad ti je bilo die or live protiv Albe, na 2-0 bi tesko okrenuli..Oni su njih usrali, bukvalno usrali u zivot..Alba je imala ozda 3-4 laksa suta na mecu....svi izgaraju u odbrani kao nenormalni..jasno se vidi trenerov pechat...

                            To donosi titule...

                            Pazi meni se svidja npr Jovanovic iz FMP-a ali mi jnismo merilo nicega...posto je protiv nas i trener Tamisha izgledao kao Greg Popovic...steta sto Covo ne razmislja kako treba, ako pravis trenera iz FMP-a u CZ, onda taj isti trener fabrike mentalnih prozivoda mora da igra Evropi i da polako ulazi u sistem igranja dvaili tri meca u sezoni....a to se ne radi.. i tu se videlo ipak da je Covo posle svih ovih godina amater...

                            Da je tako lako odraditi posao iz KLS-EL..onda bih i ja trebao otici u Google na vrata i reci ljudima, daj primajte me, znam da ukljucim kompjuter a rascu uz firmu...videces da znam...

                            Samo sto to niko ovde ne spominje....Posto im je NC vrh ledenog brega, bozanstvo Ra, koje ne radi greske....a ove sezone bar 5 velikih gresaka koje su skoro pa neoprostive, posebno ako nastavi pricu ove sezone...

                            Restart se treba sad raditi..izgubis EL ....onda restartujes tim, sastavis od mladjih,dovedes novog trener da krene opet ciklus da se tim i trener razvijaju do EL..a da uprava sa iskustvom (i ako ga nema i sve sami lezilebovici) u EL to pomgne i bude glavni generator pomoci i buducih uspeha....

                            Nikakve razlike nema, izmedju npr Informatike i KKCZ..vecina preko veze, kao na slavu da dodjes..pola njih nema CV za posao...stranka je tata i mata za sve itd...Onda se ljudi cude sto nam misko dovodi igrace...a bio je trust mozgova..Vujcin,Ninkovic,Ristovic...licno ne bi njima dao da dovede igrace za Konstantin...itd...
                            Last edited by LosmiSK; 08-06-18, 14:46.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              ...
                              Nakrivi kapu Kronose i pridruži se slavlju

                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Nakrivi kapu Kronose i pridruži se slavlju

                                Od kad je presipanje iz supljeg u prazno - slavlje?
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X