Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Czbg9 View Post
    Kada odu tejlor i lesor najebasmo opasno...ali neko je ovde prizivao borisu kod nas...Boze Boze kakve neznalice...
    Lesor?Samo neka ide, daleko mu lepa kuca.
    Last edited by Manda77; 07-06-18, 21:10.

    Comment


    • Omic, greska

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Predivna košarkaška predstava za istinske sladokusce, finalisti ponudili kvalitet više. Da je i klub iz predgrađa pobedio ne bi bilo nezasluženo. Bravo za oba tima![emoji41]
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Skoro da mi je krivo sto dobismo....majko mila sta mi uradi ova ekipa
          Sedim sa klincem u dvorani on mucenik skace poslednjih par minuta,Feldin pogadja a meni svejedno....kako su me sje.... Feldin,Pero i ekipa Boze sacuvaj

          Comment


          • Cestitke FMPu.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Cestitke FMPu.
              Kom?
              2 ili 3?

              Comment


              • Originally posted by Guthrie View Post
                Kom?
                2 ili 3? [emoji3]
                3[emoji23][emoji23]
                Nenadic dokazao kvalitet. Jbt decko prosle sezone igrao u Dunavu????????????
                Ove trpa 20+ Partizanu i Zvezdi.

                Comment


                • Jel Roč gazio liniju za tri kod onog šuta? Meni je u hali izgledalo da jeste

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Topic bas nista nije promenio...da se ne lazemo...Jeremic mi se jako svidja, volim te pucace sto se ne libe a imaju prangiju...dobre akcije za njega..zna i sa glave da sutne da ne spusta..fino stvarno..Jeremic dobar..Pot meeni jako dobar PG...Simanic je nije bio los u smislu bez lopte..skakao,dao par lopti, bio aktivan na rim protektu..itd..Ojo je Ojo jbga...njihova sreca sto nije tu FC pa su progledali...Radovanovic nije los isto..takmicarska skroz ok ekipica..

                    Bolje ovog Jovanovica da dovedemo..on je za Alimpija Greg Popovic..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      3[emoji23][emoji23]
                      Nenadic dokazao kvalitet. Jbt decko prosle sezone igrao u Dunavu????????????
                      Ove trpa 20+ Partizanu i Zvezdi.
                      Kad je vama Brajkula pričao o dečaku.

                      Budući Bogdan, muda ko košarkaška lopta.

                      Comment


                      • Ko Pota priziva u Zvezdu. . Pas mu zamjauko!

                        Comment


                        • Originally posted by Gudura View Post
                          Skoro da mi je krivo sto dobismo....majko mila sta mi uradi ova ekipa
                          Sedim sa klincem u dvorani on mucenik skace poslednjih par minuta,Feldin pogadja a meni svejedno....kako su me sje.... Feldin,Pero i ekipa Boze sacuvaj
                          taj rad...

                          Feldine, uzmi slobodan vikend i idi negde da se tetoviraš...neko pecanje...masaže...idi brate mili.
                          Last edited by Wingwalker; 07-06-18, 22:45.

                          Comment


                          • Da ne ostane nezabeleženo

                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Veliki Tejlor..Imamo bazu nije to problem veci je trener da se tu pogodi. Borisa, Nenadic Odzo a mozda i Apic..uz Lesora, Radanova , Dobrica, ako moze Omic , Davidovac, Jankovic i Jovanovic uz dva stranca ali prava i jedan povratnik to je sasvim dobar i jos vaznije talentovan tim.

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                Veliki Tejlor..Imamo bazu nije to problem veci je trener da se tu pogodi. Borisa, Nenadic Odzo a mozda i Apic..uz Lesora, Radanova , Dobrica, ako moze Omic , Davidovac, Jankovic i Jovanovic uz dva stranca ali prava i jedan povratnik to je sasvim dobar i jos vaznije talentovan tim.
                                Apica, Lesora i Simanića izbaci,a ubaci Dangubu i dva strana ozbiljna igrača i to je to!

                                Comment

                                Working...
                                X