Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo ne Himki.

    Comment


    • Pao forum. :biggrin

      Comment


      • Originally posted by Guthrie View Post
        Pao forum. :biggrin
        Čeka se lavina komentara kad povedemo protiv Fmp sutra 1-0

        Comment


        • Mi moramo da resimo status Borise, momak vise nije klinac sad je mlad igrac i on mora da zaigra u prvom timu ili da se pusti, u njegovim godimam Doncic ide preko Bare on deluje mlitavo i kao da je nateran da igra. Dakle voditi ga na pripreme, razgovarati i proceniti moze li on ili ne moze.

          Comment


          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
            Mi moramo da resimo status Borise, momak vise nije klinac sad je mlad igrac i on mora da zaigra u prvom timu ili da se pusti, u njegovim godimam Doncic ide preko Bare on deluje mlitavo i kao da je nateran da igra. Dakle voditi ga na pripreme, razgovarati i proceniti moze li on ili ne moze.
            ja sam za to da se proba pola sezone i ako pokaze stare boljke zavrsavati sa njim odmah

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Mi moramo da resimo status Borise, momak vise nije klinac sad je mlad igrac i on mora da zaigra u prvom timu ili da se pusti, u njegovim godimam Doncic ide preko Bare on deluje mlitavo i kao da je nateran da igra. Dakle voditi ga na pripreme, razgovarati i proceniti moze li on ili ne moze.
              Boriša ima tek 20 godina i još dve godine ugovora .Ako on nije zaslužio malo strpljenja onda jebi ga.Janković npr ima 25 pa ga čekamo cele sezone da odigra 1/4 protiv kkp

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Boriša ima odličnu sezonu u FMP-u i ja iskreno mislim da je on već sada bolji igrač od Jankovića.

                Koliko je minuta dato tom Jankoviću ove godine da smo dali Boriši mislim da bi se sada kezili kao misice sveta na dodeli nagrade. Lično mišljenje.

                Comment


                • Симанић има много мана, не можемо са њим и Јанкелом у нову сезону по АБА титулу и ЕЛ. 3 године је у сениорској кошарци, није напредовао ни пола колико је требао. Лош рад, тренери, недовољна шанса, јуниор... ФМП треба да служи само за развој младих играча, а они јуре резултате у аба 1 и финале домаће лиге. За шта? Екипа пуна медиокритета због којих најталентованији пропадају.

                  Comment


                  • Dijaz, pod jedan FMP ne sluzi samo za razigravanje igraca, vec za jacanje na mapi kada NC ode...Oni su se pozicionirali i jebe im se..Kazes tanko Simanic i Jankovic...iskreno ja nisam ako ne budemo imali neku extra lovu da uopste pokusavamo da uzmemo ABA...ove godine..ako udje udje...ali da namestimo ove domace za onu tamo godinu da ih podignemo na visi nivo pa da se proba...Mi bez para ne mozemo nista da uradimo, tj bez 2-3 stranca extra kvaliteta, posto su nam domaci kvalitetni svi otisli...Novom treneru ce trebatii vremena da uradi sta hoce...Licno mislim da ako NC ostane da cemo se boriti za to 4mesto u ABA...to je neka realnost...Potpuno sam siguran da vecina nosilaca igre iz ove godine nece ostati u CZ...Tako to ide kada nemas love a ispadnes iz EL...To ce se desiti i Bambergu takodje...

                    Jos nesto, ta fora, jbs Evro kup sve na ABA ligu nas ej i kostala, kao i partizan..to su price za malu decu..kad napravis tim da napdnes f8 EL ili finale EC...ABA liga je manje vise tvoja...Sto je i dokazano manje vise u zadnjih xx godina...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Дијаз View Post
                      Симанић има много мана, не можемо са њим и Јанкелом у нову сезону по АБА титулу и ЕЛ. 3 године је у сениорској кошарци, није напредовао ни пола колико је требао. Лош рад, тренери, недовољна шанса, јуниор... ФМП треба да служи само за развој младих играча, а они јуре резултате у аба 1 и финале домаће лиге. За шта? Екипа пуна медиокритета због којих најталентованији пропадају.
                      Sta znaci floskula "razvoj mladih igraca"? Hoces da kazes da neko u FMP daje namerno mesto Bursacu umesto Simanicu? Naravno da ne mislim da je Bursac mediokritet vec pokusavam da provalim kako to najtalentovaniji propadaju?
                      Ako taj FMP sa toliko talentovanih igraca ne moze da zavrsi medju 3-4 u KLS i medju 8 u ABA onda je upitan i taj talenat.
                      A sa druge strane ako taj talenat ne moze da se izbori za minute pored mediokriteta onda je opet pitanje koliko je dobar taj talenat.

                      Naravno opet je moguce da neko u FMP-u namerno unistava talente dajuci mesto mediokritetima ispred njih.

                      Mada gledajuci poslednjih par sezona i primere Gudurica, Dobrica, Boldena, Davidovca rekao bi da taj talenat nekako ispliva na povrsinu bez obzira sto ih dave mediokriteti

                      Comment


                      • Pa poredis momka od 17god i njegovu gradju sa momkom od 25god? Pa taj talenat mora da se istrpi, da se naprimas koseva preko njega, da ti usere brdo napada, da mu das loptu da je gubi...
                        Tako pravis igraca koji uci i ispravlja greske na treningu, opusta ruku na sutu, shvata da nije kraj svijeta ako promasi, izgubi loptu, primi kos, stice samopouzdanje i rutinu kroz minute i na kraju dobijes igraca, to se tako radi, a ko je kod nas sem tajinog dobio takav tretman?! Niko!
                        Sve ono sto Zvezda nikad nije znala/mogla.
                        Edit: zato je nama FMP od zlata vazan da takvi igraju tamo, da se odrede prioriteti i isti forsiraju a ne da ganjaju titule, van svake pameti.
                        Last edited by Victor BG; 06-06-18, 13:21.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan9 View Post
                          Sta znaci floskula "razvoj mladih igraca"? Hoces da kazes da neko u FMP daje namerno mesto Bursacu umesto Simanicu? Naravno da ne mislim da je Bursac mediokritet vec pokusavam da provalim kako to najtalentovaniji propadaju?
                          Ako taj FMP sa toliko talentovanih igraca ne moze da zavrsi medju 3-4 u KLS i medju 8 u ABA onda je upitan i taj talenat.
                          A sa druge strane ako taj talenat ne moze da se izbori za minute pored mediokriteta onda je opet pitanje koliko je dobar taj talenat.

                          Naravno opet je moguce da neko u FMP-u namerno unistava talente dajuci mesto mediokritetima ispred njih.

                          Mada gledajuci poslednjih par sezona i primere Gudurica, Dobrica, Boldena, Davidovca rekao bi da taj talenat nekako ispliva na povrsinu bez obzira sto ih dave mediokriteti
                          Обожавам кад некоме морам да цртам. Срећом је то Виктор одрадио уместо мене. Прави Жељко Обрадовић је објашњавао управо ово о чему Виктор пише. Младом играчу мораш да даш поверење, нека се примају кошеви преко њега, нека греши, битно је да се труди и да се не плаши.
                          Можеш ли да замислиш степен мотивације играча, који зна да ће лопту добити само кад се тајин син умори или остане без решења, а у одбрани мораш да јуриш и његовог играча?

                          Да појасним какве играче бих волео да видим у ФМП-у. Симанић, Раданов, Аранитовић, Стојановић, Битадзе, Санон, Шаманић, Чанчар, Мушиди... Не све њих, само дајем пример.Бар 7 од 12 да буду такви, па нек играју АБА 2, али за 2-3 године имаш бомбе. Зашто сваке године не бисмо имали једног Гудурића или Болдена? Немој да си смешан са Добрићем и Давидовцем.

                          Comment


                          • Mi dogodine moramo abu da uzmemo kako znamo i umemo, ako budemo 2 god bez el preti nam kkp scenario...tako da ove godine moramo dobro da razmislimo sta i koga dovodimo i da ne gomilamo igrace cisto reda radi...

                            Comment


                            • Originally posted by Дијаз View Post
                              Обожавам кад некоме морам да цртам. Срећом је то Виктор одрадио уместо мене. Прави Жељко Обрадовић је објашњавао управо ово о чему Виктор пише. Младом играчу мораш да даш поверење, нека се примају кошеви преко њега, нека греши, битно је да се труди и да се не плаши.
                              Можеш ли да замислиш степен мотивације играча, који зна да ће лопту добити само кад се тајин син умори или остане без решења, а у одбрани мораш да јуриш и његовог играча?

                              Да појасним какве играче бих волео да видим у ФМП-у. Симанић, Раданов, Аранитовић, Стојановић, Битадзе, Санон, Шаманић, Чанчар, Мушиди... Не све њих, само дајем пример.Бар 7 од 12 да буду такви, па нек играју АБА 2, али за 2-3 године имаш бомбе. Зашто сваке године не бисмо имали једног Гудурића или Болдена? Немој да си смешан са Добрићем и Давидовцем.
                              Podseti me ovo na Nemanju Bjelicu ...Kari mu je onako visokom dao loptu u ruke .Nije to bilo sjajno na početku ali moglo je to tadašnja kkcz da istrpi. Sad imaš FMP i neko je trebao bar da proba to isto sa Radanovom ali nije

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Podseti me ovo na Nemanju Bjelicu ...Kari mu je onako visokom dao loptu u ruke .Nije to bilo sjajno na početku ali moglo je to tadašnja kkcz da istrpi. Sad imaš FMP i neko je trebao bar da proba to isto sa Radanovom ali nije
                                Evo sta bih ja igrao sa Radanovim, u petorci sa Rocem, Omicem, ja bih igrao pnr sa njim i Omicem, decko ima dobar ulaz, kontrolu lopte, pregled. Jankovic bi mi izasao na 45° i pravio blok Rocu da primi povratni pas ako pnr ne prodje.
                                Decko takav PnR moze da igra, ISO mu jos ne bih dao jer nije na tom nivou i ne bih ga sigurno stavio u cosak da bleji i ceka pas. Vec sto vise da ga napregnem da razmislja i pokusava prodor.
                                Simanica bih spustio na SF, spor je za tu poziciju ali dok se tijelo ne razvije neka pegla sut i slash po ceonoj.
                                Tako neke ideje koje bi trebali treneri da imaju ispred rezultata.

                                Comment

                                Working...
                                X