Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Budzet u skladu sa ambicijama treba da nam bude. Ako hocemo da uzmemo ABA, moramo da pravimo EL-nivo rostera, bez obzira ako igramo EC.
    Treba nam EL budzet, e sada dal je realno da ga dobijemo je pitanje. Ako nije, onda treba i ambicije oboriti.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Potpis.
    Dodao bih da je 500k za Dobrica odlicna otkupna klauzula, ali je to i ocekivano kod igraca koji nisu imali ime i kojima je prvi pravi profi ugovor sa KKCZ. Zato smo onako prosli kod Gudure i Kaline, a isto zato smo onako prosli kod Jovica, Djenke, Sime, itd.

    I da se pridruzim - veliki pljuc za / na Gagica.

    Comment


    • B92, Top o Jankovicu

      'Cele godine se borimo sa njegovim temperamentom i odlukama. Trudimo se da mu predočimo neke stvari. Imamo taj problem, došao je iz druge kulture, ali dečko je takav temperemanet i nemoguće ga je promeniti. Bio je i neki iks faktor kad smo gubili sa devet razlike, uz Ročestija.'

      Ovo o nemogucnosti promene naravi / temperamenta, tj. igraca sam slusao preko jutjuba od Grega Popovica...

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Budzet u skladu sa ambicijama treba da nam bude. Ako hocemo da uzmemo ABA, moramo da pravimo EL-nivo rostera, bez obzira ako igramo EC.

        Buducnost ce biti izuzetno jaka, plus ako dodje Sito Alonso u Cedevitu i tamo ce biti jak budzet. Ako cemo mi sa 2.5-3 mil da napadamo protiv njih ABA, bice izuzetno tesko i lose po nas.

        Treba nam EL budzet, e sada dal je realno da ga dobijemo je pitanje. Ako nije, onda treba i ambicije oboriti.

        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
        Jasno ti je koliki ce nam budzet biti i to si naznacio u tekstu ,to je i moje misljenje i to u najboljem slucaju ! a da ce biti tesko skinuti Buducnost sa trona to je evidentno ali i Cedevitu koja ce biti jaca a da ne pricam o drzavnom projektu koji od tolikih dugova u kolima grca dovodi jednog po jednog stranca

        Comment


        • Jankovic je jedna bratina samo takva. Koliko ima kosarke u njemu i sa kakvom lakocom donosi kosarkaske odluke. Ali ljudi sto ga sudije mrze pa to je cudo. Pa ono juce za 2+1 pevacice nije mi proslo pored faula. Onaj peti faul Gagica nad njim gde su sva trojica sudija pogledali u plafon Pionira i eto nisu videli... Zao mi je sto nije bio tu dok je tu bio Borko. Mislim da bi za njega lakse uzeli milion nego za Guduru.

          No sta je tu je, laksi deo posla je zavrsen sada se ceka protivnik u finalu, koje nece biti lako. Ko god da prodje iz drugog polufinalnog para ce biti nezgodan protivnik i u boljoj formi nego mi. Najteze utakmice su tek pred nama

          P.S.
          Inace cestitao bi protivniku na, kao i uvek, fer i korektnoj borbi.
          Last edited by Ivan9; 31-05-18, 07:18.

          Comment


          • Sesti i videti ko moze da obezbedi budzet. Ako Covic nije u stanju vec cemo opet igrace dovoditi u Avgustu, septembru i slicno bolje da ode.
            Many je u pravu. Treba nam EL roster il priblizno tome za povratak iduce sezone u EL.

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Sesti i videti ko moze da obezbedi budzet. Ako Covic nije u stanju vec cemo opet igrace dovoditi u Avgustu, septembru i slicno bolje da ode.
              Many je u pravu. Treba nam EL roster il priblizno tome za povratak iduce sezone u EL.
              Čini da su u pravu ljudi koji su govorili da su Čovićevi projekti kratkog daha. Za kratko vrijeme napravi rezultat i onda dođe do zida s kog može samo strmoglavo dolje.
              Žao mi je, jer mislim da nismo na najbolji način kapitalizirali naše EL godine. Osim one direktne koristi (premije za pobjede i prodane ulaznice), mi nismo od EL ušićarili ništa posebno. Prodali smo Kalinu i Guduru za možda 20-30% više nego što bismo dobili bez EL izloga i to je više-manje sve. Nismo doveli nikakve moćne sponzore (para od sponzora manje je nego u prvim Čovićevim godinama), nismo ojačali stručni štab (šta više, de fakto ga nemamo), nismo ojačali organizaciono (Čović je i predsednik i sportski direktor i portparol...).
              Čović će otići iz kluba samo ako sam tako odluči. U klubu nema nikakvu opoziciju koja bi ga smijenila, a ove koji su na vlasti Zvezda i Čović ne interesuju. Za razliku od nekih, ja ne mislim da Andrej Vučić i ne znam kakve SNS zverke čekaju da uskoče u klub. Ako neko i dođe, to će biti neki poluanonimus, nalik ovom liku u KKP.

              Comment


              • Originally posted by Grof View Post
                Dodao bih da je 500k za Dobrica odlicna otkupna klauzula, ali je to i ocekivano kod igraca koji nisu imali ime i kojima je prvi pravi profi ugovor sa KKCZ.
                500 hiljada za 2 godine ugovora? Mozda on nije imao ime ali se otprilike znalo da u njemu ima materijala, valjda u tome i jeste kec da takve igrace prepoznaju (a mnogi smo prepoznali) i odrede im obestecenje koje ih nece okarakterisati kao da su na rasprodaji. Trenutno je Dobric nas najbolji igrac, ako njega otmu raspolozenje za pracenje kluba opadaju za 50 posto.

                Comment


                • Covic je najvece uspehe postigao radeci sa Rasom Radovanovicem i Dejanom Radonjicem.
                  Ljudima od kosarkaskog autoriteta i znanja.
                  Kad god je pokusavao da bude jedini, najpametniji lose je ispalo.
                  I slazem se da smo slabo iskoristili ucesce u EL.

                  Comment


                  • Ovaj prelazni rok, ce pokazati gde smo dosli, i kakve su nam ambicije kao klubu. Iskreno ja ne vidim kako cemo imati budzet kao ove godine. Ajde da vidimo sta Covic moze u ovakvoj situaciji...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Bravo Jankela ludače blesavi..
                      Zločesti napokon proradio, u pravo vreme. Top me prijatno iznenadio prvom petorkom i malom minutažom juniora..čak se u jednom trenutku žalosna sova razgoroparadila i besnela na nekog od naših, što je, za promenu, lepo videti.
                      Pero štetočina, Feldin kancer, a junior opet (i jedini) u minusu!
                      Da se reše limena braća u 3 tekme, pa da se prošeta do Kalemegdana..

                      Comment


                      • Originally posted by salelesa View Post
                        Bravo Jankela ludače blesavi..
                        Zločesti napokon proradio, u pravo vreme. Top me prijatno iznenadio prvom petorkom i malom minutažom juniora..čak se u jednom trenutku žalosna sova razgoroparadila i besnela na nekog od naših, što je, za promenu, lepo videti.
                        Pero štetočina, Feldin kancer, a junior opet (i jedini) u minusu!
                        Da se reše limena braća u 3 tekme, pa da se prošeta do Kalemegdana..
                        Neće se Grebići tako lako predati još u Železniku su zapretili a u Čačku pred punim tribinama...prognoziram i treću utakmicu.
                        Jankeli treba dobar autoritet a ne kenjatori koji se kriju iza titule trenera ili kapitenske trake (mislim na prethodnog trenera u pokušaju), Top je malo izmenio način odbraane od pika i boljitak se vidi.... iako mali ali vidljiv.
                        Ovaj tim Zvezde je prezreo za rekonstrukciju i to detaljnu.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Grebici su sa druge strane Morave.
                          Mislim da ovi moji nemaju sanse danas i da ce FMP biti ubedljiviji danas nego u prvoj.
                          Nadam se da je sve u redu u medjuljudskim odnosima u porodici Covic, inace ce ovo biti najneizvesnije finale u poslednjih 4-5 godina
                          Nece teta Vesna valjda zeleti da nas isprasi, ipak joj je sin tu.
                          FMP je najvise pokazao u dosadasnjem toku KLS

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan9 View Post
                            Grebici su sa druge strane Morave.
                            Mislim da ovi moji nemaju sanse danas i da ce FMP biti ubedljiviji danas nego u prvoj.
                            Nadam se da je sve u redu u medjuljudskim odnosima u porodici Covic, inace ce ovo biti najneizvesnije finale u poslednjih 4-5 godina
                            Nece teta Vesna valjda zeleti da nas isprasi, ipak joj je sin tu.
                            FMP je najvise pokazao u dosadasnjem toku KLS
                            Ja sam čuo da je ljuta na Čovu seniora zato što nije imala kome da plasira sarme & đuveč (insajderi kažu da su puni zamrzivači u kući haralampije samo bije po roštilju a Čo Jr po fast fudu).
                            P.S. Grebići su pod Jelicom ili ona strana prema Mrčajevcima?
                            Last edited by nebitan; 31-05-18, 13:29.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Leva strana Morave, taj deo prema Mrcajevcima.
                              Hala, tereni i Jelica su sa prave, desne strane Morave

                              Comment


                              • Realan rezultat polufinala protiv komšija, znalo se to i na početku sezone, a kad su doveli ova no name pojačanja to uverenje se samo učvrstilo.
                                Balavilo se ovde onoliko na Gossa, u direktnom duelu njega i Rocha pokazalo se ko je majstor (sa jednim m) a ko košarkaški mediokritet.
                                Partizanovi balvani svesni odsustva košarkaškog kvaliteta ušli u seriju samo sa jednom mišlju, da nekog Zvezdinog igrača teško povrede. Na svu sreću nisu uspeli iako su se baš potrudili, u obe utakmice.
                                Na kraju, ispadoše Tamiš, Borac i Mega veći izazovi u domaćem takmičenju nego, na papiru, večiti rival.
                                U finalu očekujem lepu košarku dva tima koja su u KLS najviše pokazali i koji imaju najveći potencijal domaćih igrača, a oba imaju crvenu boju kao glavnu na dresu. [emoji41]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X