Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veceras samo hrabro..Imaju logistiku imaju 5 stranaca 9 promenjenih tokom sezone, sns upravu i motivisanog Novicu. Nama treba Pero Pero kao vodja i kao zvezdas, trebamo i mi da napunimo tribine i smrsamo od skakanja i aplaudiranja nasim momcima, imali smo i bolje i losije ekipe od ove ali sve je to Zvezda ja drugi tim nemam , idemoo.

    Comment


    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      Veceras samo hrabro..Imaju logistiku imaju 5 stranaca 9 promenjenih tokom sezone, sns upravu i motivisanog Novicu. Nama treba Pero Pero kao vodja i kao zvezdas, trebamo i mi da napunimo tribine i smrsamo od skakanja i aplaudiranja nasim momcima, imali smo i bolje i losije ekipe od ove ali sve je to Zvezda ja drugi tim nemam , idemoo.
      Imali smo mnogo losije ekipe ali ovakve lelemude nikada.
      Sanse su 50-50
      Igracki smo mnogo kvalitetniji ali pitanje zelje, stava,borbenosti je vrlo upitno kada smo mi u pitanju. To je najveci problem naseg tima.

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Imali smo mnogo losije ekipe ali ovakve lelemude nikada.
        Sanse su 50-50
        Igracki smo mnogo kvalitetniji ali pitanje zelje, stava,borbenosti je vrlo upitno kada smo mi u pitanju. To je najveci problem naseg tima.
        Potpis. Svaki basket ispred zgrade nosi vise naboja od onog koji nasa ekipa pokazuje / ima. Jbg. sramota te da se obrukas pred komsijama, a ove... stoli bojko...

        Comment


        • Originally posted by Grof View Post
          Potpis. Svaki basket ispred zgrade nosi vise naboja od onog koji nasa ekipa pokazuje / ima. Jbg. sramota te da se obrukas pred komsijama, a ove... stoli bojko...
          Ajde ljudi dođite u halu , posle možemo da komentarišemo... makar zbog Topa ,jednog od nas

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Trenutno , oko Pionira , najviše ima žandarmerije [emoji34]

            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Ajde ljudi dođite u halu , posle možemo da komentarišemo... makar zbog Topa ,jednog od nas

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
              Vrlo rado, ali 8,000+ km razdaljine me j.
              Kada sam tu, potrudim se da dodjem

              Comment


              • Originally posted by Grof View Post
                Vrlo rado, ali 8,000+ km razdaljine me j.
                Kada sam tu, potrudim se da dodjem
                Mislim na ove što su od 0-8 km

                Trenutno [emoji41]

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • To je to, jos nekih 500-600 ljudi. [emoji57]

                  Comment


                  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                    To je to, jos nekih 500-600 ljudi. [emoji57]
                    Ova naša strana je nešto punija[emoji41] Kod grobara. nema Sija , Sani je u timu.Naši kompletni ...bez Dange naravno.Ima i grobara u parteru 4

                    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • prenos negde?

                      Comment


                      • Ja cu biti iskren mogao sam ici ali mi je muka da ih gledam. Jbg mozda gresim ali jace je od mene.
                        Govorim u svoje ime. Podrsku treba zasluziti, navijace je tesko prevariti.
                        Naklon svima koji su u Pioniru.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Ja cu biti iskren mogao sam ici ali mi je muka da ih gledam. Jbg mozda gresim ali jace je od mene.
                          Govorim u svoje ime. Podrsku treba zasluziti, navijace je tesko prevariti.
                          Naklon svima koji su u Pioniru.
                          Isto sam i ja razmišljao. Zvao me drug, kaze ima kartu viska, ali posle svega što se izdešavalo ove sezone, nemam ni najmanju želju da gledam. A Pionir mi je na 5 minuta.

                          Comment


                          • Nikad bolja poseta, hahahhah

                            Comment


                            • Antic ih cascava lagano...

                              Comment


                              • Antic bi momentalno trebao u svlacionicu pa onda van hale.

                                Comment

                                Working...
                                X