Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nekoliko citata sa Sportanda

    @Sportando
    15h15 hours ago
    Jordi Bertomeu: My guess is that Buducnost will fulfill all Euroleague requirements. Buducnost is working hard to accommodate all of our requirements.

    @Sportando
    15h15 hours ago
    Jordi Bertomeu: In the next four years (next cycle starting from 2019 when EuroLeague will have 18 teams) we are not seeing any expansion.
    The next move could be to increase the number of teams that will come from EuroCup but in the next cycle

    @Sportando
    15h15 hours ago
    Jordi Bertomeu: We are 100% confident with Bayern Munich and we are very confident we will have a very good team in France too.
    German market is prepared to have a new team in Euroleague. Bayern is a very important market with a clear ambition for the future.

    Comment


    • Sto smo igrali El igrali smo ..

      Comment


      • Originally posted by Ica View Post
        Sto smo igrali El igrali smo ..
        Ne znam. Nadam se da nije bas tako.
        Pise ono sto se i ovde pisalo i sto su ljudi govorili - veliko trziste, velika zemlja, veliki potencijal...
        Nas jedino moze da vadi ta sportska prica, atmosfera. Oba su nam nedostajala ove godine.

        Comment


        • Originally posted by Grof View Post
          Ne znam. Nadam se da nije bas tako.
          Pise ono sto se i ovde pisalo i sto su ljudi govorili - veliko trziste, velika zemlja, veliki potencijal...
          Nas jedino moze da vadi ta sportska prica, atmosfera. Oba su nam nedostajala ove godine.
          Organizacija F4 nije prosla neopazeno. Sve je bilo na izuzetno visokom nivou, od fan zone na Kalemegdanu do novinarskih interview a, smjestaja i arene. Upravo to je ono sto EL hoce iz ovog regiona.

          Comment


          • EL želi da uključi Nemačku i Francusku, u pitanju su pare.

            Mi jadnici smo na kraju štapa i to je to.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Nije samo to issue 16 + 2 (taman Nemacka i Francuska) = 18.
              Problem je sto smradovi hoce da povecaju broj ucesnika direktno iz Evrokupa sto znaci da nekom moraju da uzmu mesto a verovatno smo mi prvi na listi. Sto znaci da ce se iz ABA moci ici samo u Evrokup.

              Comment


              • Poenta.

                Da imaju mozga, održavali bi i jadnija tržišta, popout ovog, s kog ipak dolazi određeni kvalitet.
                Last edited by Laki21; 23-05-18, 09:03.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Ako se ovakav scenario ostvari, ABA moze da se ugasi, njeno postojanje gubi svaki smisao.

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Poenta.

                    Da imaju mozga, održavali bi i jadnija tržišta, popout ovog, s kog ipak dolazi određeni kvalitet.
                    I odrzavali i uticali da ona sto vise ojacaju.
                    Mi pricamo o novoj hali, a potpuno bi drugaciji biznis kejs bio kada znas da narednih 10 godina igras u najjacoj ligi, u odnosu na onaj ako ne znas gde ces da igras sa tendencijom da ces igrati drugu ligu. To je ta logika ulozi da bi igrao, umesto igrajte da bi imao ko da ulozi.

                    Comment


                    • Lepa pobeda i valjalo bi i veceras to zavrsiti, konacno se sa tribina kao onih sezona kad smo gazeni od strane drzave i cak uplitanja drzavnika iz druge zemlje vidi pod Dodik, culo NO PASARAN. Ima nade za ovu zemlju, jedini smo bastion otpora..

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Poenta.

                        Da imaju mozga, održavali bi i jadnija tržišta, popout ovog, s kog ipak dolazi određeni kvalitet.
                        Ipak mi dajemo 200.000€ dok francuzi i svabe preko 2m ipak je to velika razlika da zazmure na "kvalitet" koji mi nudimo.
                        Mada moje licno misljenje je da zbog dobrih veza, istorije i svega sto je srpska kosarka ponudila, BG ce biti ozbiljan partner EL.

                        Comment


                        • Važno je da ljudi konačno ukapiraju da EL nije nikakva socijalna ustanova, već firma koja pokušava da počne da ostvaruje profit, mi ovakvi im samo otežavamo tu nameru.
                          Koliko god puta treba reći, da mi posedujemo finansijsku stabilnost kao ovih 11 timova i mi bi imali desetogodišnji ugovor. Jedini milijarder koga mi imamo je država, ali ne troši im se toliko kao drugim milijarderima koji stoje iza klubova, što se mene tiče potpuno opravdano, ima kudikamo važnijih stvari od košarke.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ukapirali su ljudi odavno, samo da jos neki ukapiraju da to nije dobro i da ne valja za sve, sem za tu firmu koja vec ostvaruje profit ali hoce jos vise i vise. Grana kao sto je sport mora da ima zastitu drzavnih (evropskih) institucija od krupnog kapitala, i to nije nikakav komunizam vec zdravo drustvo koje ide napred a ne unazad.

                            Comment


                            • I ne treba da valja za sve, nego samo za one najsposobnije, nismo svi isti.
                              Samo amaterski, školski sport treba da ima podršku države ne i profesionalni, oni neka nađu način da funkcionišu mimo države.
                              Fudbaler, košarkaš, rukometaš... je zanimanje, profesija pa tek onda sportista.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Skolski amaterski sport i bazicni sportovi poput atletike, gimnastike i plivanja (oprostite ako sam nesto zaboravio : ) ) , ali kao sto rekoh, sportski klubovi, bez obzira na nivo takmicenja (od beton liga ) su odlicna prilika za uhlebljavanje stranackih funkcionera, izvlacenje para, namestanje sponzorstva itd . Ovakav model, bojim se, gledacemo jos dugi niz godina, i samo je pitanje trenutka kada ce na Djordi pustiti niz vodu.

                                Deo krivice snosi i NC, sto je ocekivao da ce 'doveka' biti u milosti vladajuce strukture i drzava ce mu biti glavni izvor prihoda, umesto da pojuri sponzorstva koja nisu u vezi sa drzavom i licima cije je primarno trziste Srbija (citaj inostranstvo ), da poradi na marketingu, promociji i unovcavanja brenda Cz i van granica Srbije ... itd itd . Problem je sto razmiljaju 'lokalno' , kao i vecina srpskih politicara .

                                Comment

                                Working...
                                X