Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steta za klince, ali ovi imaju i par igraca starijih i vidi se sistem plus Pauna nije htelo 0/6 trojke. Lepa organizacija decaci iz drugih ekipa su bas zadovoljni i svaki slobidan termin ih vode u obilazak nekuh beogradskih znamenitosti.

    Comment


    • Dakle Vrsac gde imamo dva nasa igraca na pozajmici ne bi trebao da bude problem ali se iz tog dvomeca pre svega nadam da cu videti nagovestaj bar neki zelje da se uzme titula u predstojecem polufinalu sa Partizanom.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Bolje da se krio u tim momentima...
        Watch & weep


        (btw, ovo gore je tipična Ročesti partija)

        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Rocesti je odlican igrac kada imas trenera koji zna da postavi igru.
          Mnogi zaboravljaju da je Rocesti odlican pik end rol igrac. Ja odlicno pamtim igre Rocestija u Niznjem kada je bio medju prvim asistentima EL a bio je i prvi strelac. Saradnja Rocesti-Parahuski tada je bila brutalna, bukvalno kao Markus-Bobi.
          Parahuski je nakon te sezone bio jedan od najtrazenih centara u Evropi.
          Kasnije su povrede malo stagnirale karijeru Rocestija.
          Uz pravog trenera, dobru fizicku pripremu, pravu ulogu u timu, bolje saigrace Rocesti bi pokazao kakav je igra a daleko, daleko bolji od ovog sto prikazuje.
          Kod one prevare od trenera i Lebron bi izgledao kao los kosarkas.

          Comment


          • U susret juniorskom turniru Evrolige neki impresivni podaci, koji pokazuju ko se kako bavi košarkom

            image hosting 10mb limit
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • (btw, ovo gore je tipična Ročesti partija)
              Ne može biti nikako, s obzirom da Ročesti kad je tvrdo nestaje s terena.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Watch & weep
                Gledali smo svi mnogo vise promasenih, ishitrenih i isforsiranih suteva u Evroligi...nemo` sad da nas podsecas.

                Comment


                • Bobi,Mitrovic, Jovic i Kalinic i ostali iz te sezone da uplacuju penziono Markusu pa cak i Radonjic..Covek je uprostio igru....Rocesti je ok igrac, ali on je mozda 50poena u celoj sezoni uprostio, kod Markusa se znalo, kreci se i bice nagradjen...Nema tu filozofije, da ne gledam ko je bolji igrac, ali mnogo vise talenta i korisnosti Zvezdi je imao Markus, to bi moj selektore morao da znas...Jovic je naucio sve od njega, mislim na kreaciju...sta vise kad su ga zidali dole i napdali, patku su mogli pomeriti Markusa

                  Zvezda apsolutno nikada lepse igrala nije nego pod Markusom i da nismo bili onako neiskusni i da nismo morali srusiti partizan, vise bi pokazali iu EL. Ne treba zaboraviti da je on bio jedini iskusniji igrac u tom timu CZ....
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Jovic nije omladinac pa da je naucio kosarku od evroligaskog saigraca...on je u Zvezdu dosao kao vec formiran igrac i kao reprezentativac. Nema potrebe kauzalne odnose izvlaciti iz predubedjenja.

                    Sa Jovicem smo imali mnogo stabilniju i korisniju igru po ceo tim, pa je Markus mogao to nauciti od njega i bas steta sto nije. MW je imao neke prelepe asistencije ali kako je samo mogao da ukanali igru svojim ishitrenim sutevima preko ruke i izgubljenim loptama to je cudo jedno. Lepota je u oku posmatraca, za mene je prosla sezona bila najlepsa...

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Ne može biti nikako, s obzirom da Ročesti kad je tvrdo nestaje s terena.


                      Cela utakmica odigrana izvanredno, postizani poeni u poslednjih 5 minuta pri rezultatu 75:71, 77:75, 84:82 i poslednji koš na utakmici.



                      Održava Zvezdu u igri u prvom poluvremenu dok Makabi vodi, pokreće preokret u II poluvremenu kad je Makabi došao do 10 razlike, daje poene na 64:66, na 74:76 trojku, pa još jednu na 77:78, poeni na 82:82, pa na 84:84.

                      Ima još, ali je i ovo dosta.

                      Originally posted by mmajstor View Post
                      Gledali smo svi mnogo vise promasenih, ishitrenih i isforsiranih suteva u Evroligi...nemo` sad da nas podsecas.
                      Neargumentovano trabunjanje, reklo bi se trolovanje, ništa novo.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • ako ovo nije Salo, ja ne znam ko je. Taman se raspisao kad je dobio otkaz u Bayernu
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post

                          reklo bi se trolovanje, ništa novo....
                          ....od tebe

                          Comment


                          • Igraci poput Rocestija i Mwilla, cine ovu igru lijepom. Jednostavnost, osjecaj, sut, pregled... To su neke stvari sa kojima se rodis. Onozavam lucidne igrace, obozavam kad mu se u driblingu lopta lijepi za dlan, brzu promjenu pravca, lijep izbacaj to je kosarka tu je njena ljepota. Uz prave saigrace i liderstvo sa klupe to moze da se podredi u sluzbi rezultata a da ne izgubi na atraktivnosti.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              ...
                              Na utakmicama koje su bile bitne za šta?

                              No, kada je trebalo:

                              https://youtu.be/_ycilNLFuw4?t=7242
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Na utakmicama koje su bile bitne za šta?
                                No, kada je trebalo:
                                Šta kad je trebalo, oficijelni spiker najavio ceremoniju? Ovo je bitno za ono gore što sam ja postovao, a to je trenutno bitno samo za iks puta 37k €, u ovom slučaju x=2.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X