Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    https://sport.blic.rs/kosarka/domaca...i-foto/dcvxd6d
    "Plejmejker Crvene zvezde Tejlor Ročesti iskoristio je pauzu u Superligi Srbije da "skokne" do crnogorskog primorja, odakle je i preko društvenih mreža objavio sjajne vesti.

    Crveno-beli su u utorak odigrali poslednji meč u ligaškom delu šampionata, nadigrali su Tamiš (94:87) i sa prvog mesta će u plej-of. Prvi naredni meč će odigrati u ponedeljak protiv Vršca, a prvotimci šampiona Srbije su pauzu iskoristili da napune baterije."
    "- Prvi porodični odmor. Imaćemo bebu - javio je plej crveno-belih iz Tivta i veoma brzo izazvao slvu pozitivnih komentara i čestitki."
    Vrište njemu vršnjak i klikeri za Zvezdom i KLSom..
    Cestitke Rocestiju i gospodji - dogodine jos jedno, akobogda.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Jep. Plus mu zena trudna. Njemu glava nije u kosarci...

      [ATTACH=CONFIG]15998[/ATTACH]
      E nek mu je sa srećom, čestitke! [emoji4]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Rocesti opravdano, Feldin garant laje na zvezde....

        Comment


        • Kako je njima dobro dok nama radi žuč.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Ne bi oni meni ni dinar dobili, jos bi morali nama da plate...otisli na odmor ljudi?! Ovo samo kod nas ima, vidim i lesor sa tejlorom zajedno, videh na instagramu...ako ne osvoje kls zabraniti im ulaz u nasu zemlju i naplatiti im boravak u nasem klubu

            Comment


            • Umesto stalnih kritika ovom ili onom igracu ili treneru, sutra klinci krecu da igraju juniorski turnir evrolige, besplatan je ulaz pa se nadam da ce i podrska biti veca

              Comment


              • I naravno, Valter kralj...
                Da zatvori kapiju...

                Comment


                • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                  Umesto stalnih kritika ovom ili onom igracu ili treneru, sutra klinci krecu da igraju juniorski turnir evrolige, besplatan je ulaz pa se nadam da ce i podrska biti veca
                  Hejteru, sto hejtujes hejtovanje?

                  Comment


                  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                    Umesto stalnih kritika ovom ili onom igracu ili treneru, sutra klinci krecu da igraju juniorski turnir evrolige, besplatan je ulaz pa se nadam da ce i podrska biti veca
                    Svaka ti ka u Andrića
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Umesto stalnih kritika ovom ili onom igracu ili treneru, sutra klinci krecu da igraju juniorski turnir evrolige, besplatan je ulaz pa se nadam da ce i podrska biti veca
                      Sutra - kkcz-huventud 15h. Petak kkcz-bajern 13h.Subota kkcz-stellazzura 13h. Pionir , ko može...za ostale SKTV

                      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Rocestiju nema sta da se zameri,bio je vodeci igrac više od pola sezone,Feldin me je razočarao

                        Comment


                        • Prionuo je na posao dok nije dalo rezultata, posle se opustio [emoji41]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ročesti je, ako se gleda iz ugla ,,value for money" odradio svoje...i ne dođe nam.
                            Feldina smo tako preplatili, da ga samo kompletno pranje prozora na Pioniru i Areni i košenje vutre u okolini u naredne dve godine, dovodi na pozitivnu nulu.

                            Comment


                            • Pito neko gde je Danga?

                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Pito neko gde je Danga?

                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Ako ti je i vid kao i slika izoštren...jasno mi je zašto si branio alimpijevića
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X