Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbt ali koji je konj doveo ovog antica...pa covek je tolika neznalica da je to strasno, plus je i hodajuca povreda...lik ima sut za 3 i to je sve, mada mu i to ne "radi" bas najbolje...nema post igru, nema snage za odbranu, spor...

    Comment


    • Kalinić o kkcz i Evroligi

      - Strašno loša stvar, ali je i realnost. Nije realno očekivati rezultate iz godine u godinu sa istim problemima. Nekad će se pogoditi dobra prodaja, kao što je bio slučaj sa Gudurićem i sa mnom, ali neće uvek biti igrača za prodaju. Bez većeg sistemskog rada i ulaganja, ne mogu se praviti rezultati u kontinuitetu. Po poseti utakmica ove sezone, ne znam ni da li bilo zasluženo da Zvezda igra u Evroligi. Malo je bezveze da dvorana bude poluprazna kada dolazi evropski šampion, što je i posledica meni nekih nerazumljivih čarki. Ali, zato smo mi nebeski narod.

      Comment


      • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Kalinić o kkcz i Evroligi
          Ovaj drugi deo izlaganja kao da je Losmi pisao

          Originally posted by Laki21 View Post
          haha

          Comment


          • Onda ga ja nisam dobro razumeo . Meni izgleda baš suprotno od toga . Skoro da nema kluba koji je ostao bez podrške na taj , kako Kalina kaže "nerazumljiv" način.
            Mada , iskreno , ovaj tim je od starta bio bez podrške ...nevezano za "najvernije"
            Last edited by Samo Zvezda; 15-05-18, 15:26.

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Kalinić o kkcz i Evroligi
              Nažalosnije je da ga neće razumeti oni kojima je namenjen ovaj deo teksta.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Posto kazu da je Covic birao igrace onda je logicno da on sedne na klupu i vodi tim.
                  Doveo je sina u Zvezdu, po kojeg rodjaka, buduceg zeta, prijatelja itd,itd.
                  Porodicni biznis uz ukljucivanje svih clanova familije je najbolje resenje za uspeh istog.
                  I zato moj apel da Covic preuzme tim.

                  Comment


                  • Već ga je preuzeo...
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Već ga je preuzeo...
                      Srećom, pa se prethodnih sezona nije pitao ništa[emoji41]

                      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Ovaj tim je previse skup bio da bi se ovako zajebali. Malo ko od vas zna, ali i ako postujem toliku platu npr B.Lazic je imao ove godine 280k sledece jos vise...i ide preko magicne brojke...

                          Realno sprcalo se u igrace bas dosta, trener je srecom morao da placa. Topic je obicno prelazno reseno, na kraju dobre sezone dali smo slag na tortu u vidu Alimpija koji je to iskusno uzeo....

                          Sam nastup i pljuvanje na Enisu koji je dao sut na 25sekundi do kraja ABA lige govori o njemu ...tri intervjua novinari sve isto pitaju ..Oni iz Meridijana nikad nisam u zivotu video retardiranije novinare...

                          Brojimo dane, ja i sate do kraja ove propale sezone...to je u principu to....Kalinic je klasicna paljevina, ali borac tu ne moze niko da mu sporti...i hvala mu na toj sezoni i 1mevra sto je NC, Zoc i CZ fino podelili...

                          Sve u svemu Tamis je dokazao da je konkrentan..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • На његовом месту би се сакрио у мишју рупу а камо ли се појављивао по медијима.

                            Comment


                            • Prevelike su to pare za Branka. Ja bih za promenu voleo stranog trenera i veći keš treneru na uštrb igrača. Ne mogu da gledam divljanje kao ove sezone.

                              A taj Kalinić je autošovinista. Kako je krenuo promeniće i veru i naciju. Nemam ništa protiv da me ne banuju gazde, ako misli na F4 i na prodaju karata. Zna li on da narod nema leba da jede? Kakve čarke ko to čačka Fener? Zvezda što je podržala CSKa je li?

                              Comment


                              • Побркао си лончиће.Мислио је на посету на Звездиним утакмицама.Кад је гостовао европски првак Фенер била је полу празна хала.

                                Comment

                                Working...
                                X