Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Guthrie View Post
    O ovome sam pisao kada sam govorio o raznim zetovima, tetkama, strinama u klubu.
    Postavis jednu budaletinu od Rustovica na celo kluba. Njega koji ima veze sa kosarkom koliko i Alimpijevic.
    Suvise je Zvezda veliki ub da bi dozvolila da je ovakve budaletine i kreteni brukaju.

    Comment


    • Realno, Ristović je golema bruka za klub.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        O ovome sam pisao kada sam govorio o raznim zetovima, tetkama, strinama u klubu.
        Postavis jednu budaletinu od Rustovica na celo kluba. Njega koji ima veze sa kosarkom koliko i Alimpijevic.
        Suvise je Zvezda veliki ub da bi dozvolila da je ovakve budaletine i kreteni brukaju.
        Na tebe sam i pomislio i bas na ovo sto si naveo, kada sam citao.

        Comment


        • Originally posted by Czbg9 View Post
          Eh sad, izlupetao si se Grofe za sve pare...ne bih podrzao CSK-a jer ih ne volim, svakako da vise volim Spartak, a to dal smo bratski narod ja smatram da jesmo...boli me patka i za njihovu vladu i za nasu...gledam njihov narod koji je uvek podrzavao nas, to je sada kao kada bi nas drugi posmatrali kao da smo svi kao vucic i u fazonu su gledaj ove Srbe idiote hoce da se odreknu Kosova itd, da ne ulazim sada u politiku
          Vidi ovako. To da sam se izlupetao je tvoje vidjenje stvari, a svakako vrlo neprimereno da napises, tako da malo odmori sa recnikom.
          Moje vidjenje je moje vidjenje (a i odredjeno iskustvo u radu sa pripadnicima tog naroda) i daje mi za pravo da pitam ko je to utvrdio, a sve u kontekstu zvanicne objave KKCZ.
          Isto tako neko ima pravo da francuski narod smatra za bratski, ili grcki, ili koji god vec. Posto je KKCZ srpski klub, a u Srbiji zivi poprilican broj muslimana, pretpostavljam da je za njih bratski klub Fener, a bratska drzava Turska.

          Comment


          • Nama ovakvima samo Fmp odgovara u polufinalu jer je to siguran prolaz(moraće da spuste gas),sreća pa sa Borcem ne možemo da se sastanemo. . Tuzni li smo . .

            Comment


            • Ristović uleteo u vikend bez terapije...

              Comment


              • Ristovic je smradina na kvadrat. Da smo ozbiljan klub leteo bi koliko danas u 3 lepe.
                Pa koliko treba ovakvih idiotizama da doticni uradi. Setimo se ,,žabara,,.
                Kada je direktor kluba ovakva spodoba, direktor marketinga teski grobar sta drugo ocekivati.
                U skladu sa dosadasnjom sezonom, donosenjem odluka u okviru iste ova objava je slag na torti.

                Comment


                • Ne treba da nas plasi Partizan ako nasi igraci odigraju u skladu sa dresom koji nose. Da, Partizan sad ima logistiku, podobnog predsednika i nekoliko vrlo dobrih stranaca i motivisanog Velickovica i Gagica ali ako se vratimo u mod iz nekih meceva evrolige dobicemo bar u majstorici..Druga stvar je ako nasi odigraju kao do sad..

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Ristovic je smradina na kvadrat. Da smo ozbiljan klub leteo bi koliko danas u 3 lepe.
                    Pa koliko treba ovakvih idiotizama da doticni uradi. Setimo se ,,žabara,,.
                    Kada je direktor kluba ovakva spodoba, direktor marketinga teski grobar sta drugo ocekivati.
                    U skladu sa dosadasnjom sezonom, donosenjem odluka u okviru iste ova objava je slag na torti.
                    Koliko je u tebi besa i nezadovoljstva,ti se dečko besan na ceo svet. . . To je jako jako loše

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Ne treba da nas plasi Partizan ako nasi igraci odigraju u skladu sa dresom koji nose. Da, Partizan sad ima logistiku, podobnog predsednika i nekoliko vrlo dobrih stranaca i motivisanog Velickovica i Gagica ali ako se vratimo u mod iz nekih meceva evrolige dobicemo bar u majstorici..Druga stvar je ako nasi odigraju kao do sad..
                      Ne plaši nas niko, osim odnosa pojedinih nasih igraca prema dresu koji nose. . .

                      Comment


                      • Originally posted by Ica View Post
                        Koliko je u tebi besa i nezadovoljstva,ti se dečko besan na ceo svet. . . To je jako jako loše
                        Ristovicu izvini.

                        Comment


                        • Ne znas da li je veca blamaza ovo sto je ispisano, ili to sto je ispisano gramaticki pogresno...

                          Comment


                          • Kakvo je raspolozenje na RSB generalno u vezi Covicevog vodjenja kluba i podrske Covicu, i kako se komentarise prebacivanje juniora u Zvezdu?
                            Nemam vremena i mrzi me da iscitavam stranice i stranice, ali me interesuje kako komentarisu uticajniji forumasi i modovi?
                            Pa ako neko sa ovog foruma zalazi ili ucestvuje tamo mogao bi da nam iznese neku ocenu situacije na rsb

                            Comment


                            • Originally posted by Antona View Post
                              Kakvo je raspolozenje na RSB generalno u vezi Covicevog vodjenja kluba i podrske Covicu, i kako se komentarise prebacivanje juniora u Zvezdu?
                              Nemam vremena i mrzi me da iscitavam stranice i stranice, ali me interesuje kako komentarisu uticajniji forumasi i modovi?
                              Pa ako neko sa ovog foruma zalazi ili ucestvuje tamo mogao bi da nam iznese neku ocenu situacije na rsb
                              Не пишем тамо, али читам.Већином су за Човића, бар се мени чини.

                              Comment


                              • Originally posted by Antona View Post
                                Kakvo je raspolozenje na RSB generalno u vezi Covicevog vodjenja kluba i podrske Covicu, i kako se komentarise prebacivanje juniora u Zvezdu?
                                Nemam vremena i mrzi me da iscitavam stranice i stranice, ali me interesuje kako komentarisu uticajniji forumasi i modovi?
                                Pa ako neko sa ovog foruma zalazi ili ucestvuje tamo mogao bi da nam iznese neku ocenu situacije na rsb
                                Ne pali vatru, Antona -ko ce da cisti posle sve te gluposti?
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X