Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Sa generacijom koja je tada bila u reprezentaciji - i ti bi bio uspesan.[emoji3]
    Ima malo i do Čovićeve sposobnosti. Da ne citiram ponovo DV-a. Mnogi su mislili da mogu da budu uspešni u kkcz pa nije išlo dok NČ nije došao. Ko je preživeo 17 godina , zna da ceni.

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Koja rasprava....Sta je starije kokoska ili jaje?
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Samo mi objasni kako je "postenjacina i zivi svetac" privatizovala uspesno preduzece, osnovano 1974., pomocu konzorcijuma osnovanog u vreme dok je bio gradonacelnik?
        Oću , kad mi odgovoriš oko "domaćih izdajnika".[emoji41]

        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Zar ti ne rece da neces pisati ovde dok je Omic u KKCZ? [emoji3]
          I cemu trovanje sa decenijski trulim domacim fudbalom?
          Još te sprečava da mi odgovoriš na treći put postavljeno , isto pitanje [emoji8]

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Odgovori sebi na neka pitanjca, pa postavljaj drugima.
            Ono ...uvek je lakše postavljati pitanja nego davati odgovore.Kao što se lakše vide "zlo" kod drugih a sa sopstvenim ide malo teže

            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Može jedno pitanje za vas ovde? Koliko vas gleda i navija za FK Crvena Zvezda? Pogledate li nekad neki meč? Ja razumem da ne pišete na fudbal pdf, to razumem, ali me zanima bacite li kad pogled na fudbal? Mali off
              Ja gledo ceo mec. Racic mi dzugericu pojeo.

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Sinko, "svi sportski kolektivi" podrazumeva razlicite sportove, a tu je FKCZ samo jedan od njih, a u ostalim vas JSDP dere za 10 duzina.
                So true, but..
                Za uspehe VK-a i KK-a Vam skidam kapu (do ove godine smo radili na tome da Vas stignemo u basketu, nekad) a sad dolazimo do onog but dela: ono što mene teši, oko SD poređenja, u fudbalu, koji je najvažnija sporedna stvar na svijEt blabla, šijemo komšije nemerljivo! Pričam o Evropskom uspehu i nastupu kroz istoriju, a ne veštačkom izjednačavanju po broju domaćih titula!

                Anyway, ćeraćemo se još..

                Uroše, smara ih fudbal, probali Brajko i ja da ih animiramo..
                Last edited by salelesa; 13-05-18, 18:45.

                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  Mozda coveku znaci da se ozivi tema.. Ja ne pratim fudbal, i ne znam o cemu bih tamo pisao, ali ako neko prati neka baci neki post tamo..

                  Urose, smara nas fudbal
                  Nema veze, streljanje mu je bilo prvi prekršaj, ovo napušavanje sad drugi. Sreća pa nisam repa bez korena pa ne može svaka sila da me podjebava.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Ma ono nema dodirnih tačaka sa šovinizmom ono je politizacija i sagledanje iz političkog konteksta i u političke svrhe, ali nebitno.

                    Elem slobodno posetite temu najvećeg brenda na ovim prostorima FK Crvene Zvezde. Da svi sportski kolektivi pa i Zvezdini stanu na jednu steanu, sa Balkana, a FKCZ na drugu, prevagnuće tas sa FKCZ po veličini.
                    Ja taj najveci brend ne pratim od kada se u prvoj ligi poceo takmiciti sa Obilicem, Javorom, Cukarickim i ostalim velikanima nekadasnje srpske lige i beogradske zone. Msm, prevario sam se par puta (sve u nadi da ima sta da se vidi), ali je moje misljenje ostalo nepromenjeno.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Nema veze, streljanje mu je bilo prvi prekršaj, ovo napušavanje sad drugi. Sreća pa nisam repa bez korena pa ne može svaka sila da me podjebava.
                      Kvalitetno djubrivo i redovno zalivanje osigurava jak koren - da vidis koliki mi je vlasac u basti?
                      Last edited by kronostime; 13-05-18, 18:56.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Kroni na te tvoje provokacije ne pada niko čak i ispadneš simpatičan, ali da me lik napuši što zovem ljude da se uključe malo oko FK na temi KK, jer je eto FK sad i šampion i ima rezultate, pitam ih bezveze, pa to nije korektno.

                        Ajde da plati da me ubiju to ga razumem, forum je pa se opusti čovek, ali sad, pa ovo je već na ličnom nivou napad. Čim ti nisi reagovao pre toga niti si me upozorio jer si video da ne trolujem nego zbilja pitam.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Kroni na te tvoje provokacije ne pada niko čak i ispadneš simpatičan, ali da me lik napuši što zovem ljude da se uključe malo oko FK na temi KK, jer je eto FK sad i šampion i ima rezultate, pitam ih bezveze, pa to nije korektno.

                          Ajde da plati da me ubiju to ga razumem, forum je pa se opusti čovek, ali sad, pa ovo je već na ličnom nivou napad. Čim ti nisi reagovao pre toga niti si me upozorio jer si video da ne trolujem nego zbilja pitam.
                          Ajde nemoj da dramis i izigravas neku zrtvu ovde. Ti si dosao na PDF za kosarku, o njoj nisi napisao nista osim sto si opljunuo Covica i podsetio na tvoju epizodu na njemu pre toga. Takodje poceo si da pricas o fudbalu, i kako je to pravi brend i sl. Svi su ovde pismeni, i znaju za fudbalski PDF. Ko hoce navratice tamo, nemoj da djubris teme realno. Taman smo pritegli malo PDF i doveli ga u red zadnjih nedelju dana, shvati to dobronamerno.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Kroni na te tvoje provokacije ne pada niko čak i ispadneš simpatičan, ali da me lik napuši što zovem ljude da se uključe malo oko FK na temi KK, jer je eto FK sad i šampion i ima rezultate, pitam ih bezveze, pa to nije korektno.

                            Ajde da plati da me ubiju to ga razumem, forum je pa se opusti čovek, ali sad, pa ovo je već na ličnom nivou napad. Čim ti nisi reagovao pre toga niti si me upozorio jer si video da ne trolujem nego zbilja pitam.
                            U pravu si.. Nemoj se ljutis odmah.. Malo je manny grublje odreagovao..
                            Evo ja cu mozda da se aktiviram na fudbalu, vise ovako deuzenja radi nego zbog FKCZV.. A nije iskljuceno da zapratim ekipu

                            Comment


                            • Ma nemam ništa od ljutnje evo ja se izvinjavam za temu, vidim Kronos piše jednorede upise koji nemaju nidje veze sa vezom i još par ljudi prepiru se pa se uključio. Nego to neko nadmeno obraćanje...No, ok. Svratite onda. ;)

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Kroni na te tvoje provokacije ne pada niko čak i ispadneš simpatičan, ali da me lik napuši što zovem ljude da se uključe malo oko FK na temi KK, jer je eto FK sad i šampion i ima rezultate, pitam ih bezveze, pa to nije korektno.

                                Ajde da plati da me ubiju to ga razumem, forum je pa se opusti čovek, ali sad, pa ovo je već na ličnom nivou napad. Čim ti nisi reagovao pre toga niti si me upozorio jer si video da ne trolujem nego zbilja pitam.
                                Urose, dete - odrasti vec jednom.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X