Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Vujosevic se uzdao da ce drzava pomoci.
    On nije mogao da podnese da ga je Covic izjebao u svemu. Odnosno da se nasao neko ravan njemu u manipulacijama, igrama van terena i slicno. Tu ga je zestoko potukao a na tom polju su Vujosevic i ekipa bili nenadmasni godinama.
    Nije Vukosevicu smetala Zvezda kada je bila na rubu gasenja, kada joj je otimao igrace. Tada je nije spominjao. Posebno izjava da je ,,licemerno da je za jak Partizan potrebna jaka Zvezda i da je treba spasiti,,.
    Covic je poslao Vujosevica u zaborav

    Al da ne gusimo ovu temu.
    Last edited by Laza Kacanski; 13-05-18, 15:38.

    Comment


    • I Goranče Vesić je bio Duletov "ljubimac"

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        On nije mogao da podnese da ga je Covic izjebao u svemu. Odnosno da se nasao neko ravan njemu u manipulacijama, igrama van terena i slicno. Tu ga je zestoko potukao a na tom polju su Vujosevic i ekipa bili nenadmasni godinama.
        Nije Vukosevicu smetala Zvezda kada je bila na rubu gasenja, kada joj je otimao igrace. Tada je nije spominjao. Posebno izjava da je ,,licemerno da je za jak Partizan potrebna jaka Zvezda i da je treba spasiti,,.
        Covic je poslao Vujosevica u zaborav

        Al da ne gusimo ovu temu.
        Svaka ti ko u Njegosa.
        +987777795489625225952912949184625

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          O kkp posle Duleta , zanimljivije je da grobari o tome pričaju. Nisam siguran da im se sviđaju ove dve sezone.Kronose ?

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
          Mi se, polako, vracamo tamo gde nam je mesto - a cini mi se i vi.
          Karma sutira samo tako.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by Guthrie View Post
            Ove sezone su na sva zvona svi pricali da je cilj ABA, a u EL sta se uradi.
            Nas kapiten kaze da je zadovoljan sezonom jer su ostvarili 11 pobeda iako se predvidjalo da ce ih biti 4-5, a to sto smo izgubili ABA ligu nema veze...
            Ove sezone, koji god glas da se cuo iz kluba, zvucao je kao Covicev.
            Zato sam i napisao da je Laza vojnik kluba. Ne smetaju meni ovakve javne izjave. To nikako ne bi smela da bude interna , objektivna analiza ove sezone...

            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              On nije mogao da podnese da ga je Covic izjebao u svemu. Odnosno da se nasao neko ravan njemu u manipulacijama, igrama van terena i slicno. Tu ga je zestoko potukao a na tom polju su Vujosevic i ekipa bili nenadmasni godinama.
              Nije Vukosevicu smetala Zvezda kada je bila na rubu gasenja, kada joj je otimao igrace. Tada je nije spominjao. Posebno izjava da je ,,licemerno da je za jak Partizan potrebna jaka Zvezda i da je treba spasiti,,.
              Covic je poslao Vujosevica u zaborav

              Al da ne gusimo ovu temu.
              Covic to, bez pomoci PPV tada, nikada ne bi mogao da uradi - nego, gledaj da, zbog sujete, ne posalje Zvezdu u zaborav.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Covic to, bez pomoci PPV tada, nikada ne bi mogao da uradi - nego, gledaj da, zbog sujete, ne posalje Zvezdu u zaborav.
                Ne zaboravi nikada Tošu ,Pekovića ,PSD-a...

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Covic to, bez pomoci PPV tada, nikada ne bi mogao da uradi - nego, gledaj da, zbog sujete, ne posalje Zvezdu u zaborav.
                  Kronose vazno je da se slazes sa mojim vidjenjem. Ne ulazim ko je kome i kako pomogao. Pisao sam sta se desilo ne ulazeci dublje u to. Vujosevic i Covic. Kao u filmu ,,U ovom gradu nema.mesta za obojicu,,. I tako i bi.
                  Elem pazim ja na Covica i sujetu i tu ima istine sto kazes. Ali resicemo to [emoji23][emoji23]
                  PPV . koji su ti?

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Kronose vazno je da se slazes sa mojim vidjenjem. Ne ulazim ko je kome i kako pomogao. Pisao sam sta se desilo ne ulazeci dublje u to. Vujosevic i Covic. Kao u filmu ,,U ovom gradu nema.mesta za obojicu,,. I tako i bi.
                    Elem pazim ja na Covica i sujetu i tu ima istine sto kazes. Ali resicemo to [emoji23][emoji23]
                    PPV . koji su ti?
                    Da, da, vidim resio to Cho sa Bokanom.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by Ica View Post
                      Filip je sasvim ok i to je moj stav a to govore i brojke ,njega pljuvati a pobrojane strucnjake velicati ili ignorisati njihove neznanje i bol u kurcu to bi bio greh!

                      Ojo i Filip da su igrali finale Aba ja sam 100% siguran da bi dobili tu seriju ! iako naravno nisu igracine ,mislim da bi bilo dovoljno da iscupamo pobedu u finalu !
                      Drugar, da ne igra u FMPu, jedino mesto gde bi mogao da pravi karijeru je druga rumunska liga ili slično. Jednom je otišao vani, u Grčku, popio je šimiku u bulju u roku od odmah.

                      Dječarac nestaje s parketa onog trenutka kada ga sitisnu igrači koji nisu KLS nivo, a protivnička taktika se sastoji u tome da se on napadne u odbrani jer je hodajući mismeč za svakog na njegovoj poziciji.

                      I jedan takav smehotres će da rešava nešto?

                      Ajde malo ozbiljnosti, ako si stvarno stariji od 14 godina razmisli malo o čemu pišeš.
                      Last edited by Laki21; 13-05-18, 16:19.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Pozeljno bi bilo da nagadjanja i mastanja ostavimo po strani, obzirom da bi svi mi zeljeli (ja sigurno) da ovo postane ozbiljan kosarkaski forum. O cemu se radi...
                        Zvezda pre Covica:

                        - Nikakva podrska drzavnih sponzora u odnosu na Partizan
                        - Nerealna zaduzivanja kod banaka
                        - Sumnjive pozajmice kod kojih se nije znao trag gdje su zavrsavale
                        - Fingirani i budzeni ugovori igraca
                        - Losa strategija kluba kao i vodjenje generalno
                        - Potpuni kolaps, finansijski krah, zalozen grb imovina na dobosu.
                        - Titule, igraci i sve sto se sportskog tice je domen naucne fantastike uz sve nabrojano.

                        Zvezda dolaskom Covica:

                        - trenutni saldo 10 titula...
                        - UPPR zavrsen dvije godine prije roka, jos sitna dugovanja ostala, bice sanirano uskoro.
                        - CZV u Evroligi koju smo mogli samo da sanjamo a uzgred bili smo odlicni takmicari u istoj obzirom na daleko najmanji budzet i takav je bio fingiran nepostojecim troskovima.
                        - Putem razvojnog tima obezbjedjena novcana sredstva od; Guduric, Bolden kao i mjesto za razvoj mladjih igraca koji bi uz dokazivanje i minute na terenu mogli da obezbjede ugovore u CZV
                        - Infrastruktura koju nema ni jedan klub u zemlji
                        - Organizaciono, finansijski, klub koji ispunjava i najsitnije detalje i obaveze EL koji su jako striktni.

                        Sto se tice malog Covica, Enis je otjeran, trebao nam je plej, jedini dostupan a da moze pomoci bio je Covic. Bez obzira sta ja o tom potezu mislio on je po korisnosti jedan od vodecih u timu (iskreno me bole ove rijeci ali tako je). Bebi Cho je zelio da karijeru nastavi u inostranstvu, dosao je na dva mjeseca da pomogne. Ako ostane i sl sezone onda jebem ja sve ovo ucinjeno i treba da nas nema.
                        Vezano za budzet i Covicev max i smjenu... 100x ponovljeno, drzava izdvaja ogroman novac za njene uslove a mizeran za EL takmicenja i ozbiljan nivo koji se izdvaja u Evropi. Pri tome sav novac koji dobijamo od drzave ide u ratama, a ko kao privatnik posluje sa drzavnim firmama zna da se "kasnjenja" desavaju i da se na njih lako utice iz politickih krugova. Privatnici NECE da ulazu veci novac u sport u Srbiji te je svako sponzorstvo koje je Cho uveo u klub zlata vrijedno.
                        Vjerujem da braca mogu da pritisnu nekog privatnika da saspe milione ili da ubace Vesica da sa drzavnim kapitalom upumpava i ispumpava pare ali svi tu pricu znamo kako se zavrsava. Pogledajte u komsije.
                        Ove godine se u nizu nespretnih okolnosti doslo do toga da smo nepotrebno mnogo rizikovali i popusili na najvaznijem polju tj ABA, koja nam je svako ce normalan reci pokradena.
                        Mislim da smo 100x pisali kako to moze bolje da se vodi klub i na koje nacine i da je svaka rasprava prestala onog momenta kad se dodje do spoznaje da niti postoji zakon o privatizaciji, niti postoji iko voljan da baca pare u jedan KK bez ikakvog povratnog interesa i da politika odlucuje u skoro svim porama drustva pa tako i sportu.

                        Comment


                        • + beskonacno.

                          Comment


                          • Odlican post Victore.
                            Sad kada Losmi bude video, povilenece.

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Mi se, polako, vracamo tamo gde nam je mesto - a cini mi se i vi.
                              Karma sutira samo tako.

                              +1


                              Ove gluposti oko Čovića i Vujoševića ili kao da Čović pre preuzimanja Zvezde nije ni postojao na košarkaškoj i političkoj sceni Srbije... je kako mali Perica vidi svet oko sebe.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                On nije mogao da podnese da ga je Covic izjebao u svemu. Odnosno da se nasao neko ravan njemu u manipulacijama, igrama van terena i slicno. Tu ga je zestoko potukao a na tom polju su Vujosevic i ekipa bili nenadmasni godinama.
                                Nije Vukosevicu smetala Zvezda kada je bila na rubu gasenja, kada joj je otimao igrace. Tada je nije spominjao. Posebno izjava da je ,,licemerno da je za jak Partizan potrebna jaka Zvezda i da je treba spasiti,,.
                                Covic je poslao Vujosevica u zaborav

                                Al da ne gusimo ovu temu.
                                Gresis. Covic , koliko znamo, nije tukao sudije dok' mu zetko cuva strazu, nije placao sudijama letovanje, pozivi nocu, javno objavljivanje adresa i brojeve telefona, namestao utakmice, davio igrace, nepostovanje institucija i odluka KSS ... itd itd

                                O novcu koji je stizao nezvanicnim kanalima, novcu od prodaje igraca koji nigde nije evidentiran, ucena i slicno izlisno je i pricati.
                                Last edited by Ja Civi; 13-05-18, 16:39.

                                Comment

                                Working...
                                X