Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Vraceni smo 5 godina unazad. Pitanje je kako i sta dalje ????
    Evidentno je da Covic nije u stanju da obezbedi stabilan budzet, privuce sponzore. Postavlja se pitanje sta je onda posao predsednika????
    Jesmo drzavni klub ali meni je fascinantno da mi nismo u stanju da obezbedimo budzet od 5 miliona godisnje.
    Reci ce neko to je nedostizno. Ja mislim suprotno.
    Postavlja se pitanje zasto najbogati ljudi u Srbiji ne ulazu ni jedan jedini dinar u sport? Kako to da Miskovic, Kostic, Karic, Jevrosimovic itd,itd nemaju interes da sponzorisu klub koji igra EL??
    Zasto kompanije koje imaju godisnju zaradu koja je meri stotinama miliona a posluju u Srbiji ne sponzorisu klubove. Jedan SBB, razne banke, multinacionalne kompanije poput Telenora, VIPa da ne nabrajam dalje.
    Budzet od 5 miliona je mizerija uz ispunjenost nekih drugih uslova.
    Pa budzet ce svakako biti manji, ali nece biti toliko mali kao sto se predstavlja.
    Koliko sam cuo, sponzorstva koja smo imali ove sezone, odnosno iznosi koji su nam od raznih kompanija bili isplacivani ove sezone, bice i sledece.
    Dakle, ono sto je problem, mi cemo imati manje prodatih sezonskih, nece biti para od pobeda u EL(a ne znam koliko se placa za pobedu u EK, kao i prolaz u svaku narednu rundu), ostalo uglavnom ostaje isto, bar se tako govori.
    Dakle, budzet, odnosno plate prvog tima ce biti ne manje od 2M evra, budite sigurni.
    Sada, bice svakako problem to sto ne igramo EL, pa necemo biti toliko interesantni nekim igracima, a bilo je dosta primera kada smo dovodili igrace ispod realne cene bas zbog te EL.
    Videcemo, ceka nas ozbiljan remont na leto, samo se bojim da ne krenu opet price novi ciklus itd...
    Igramo slabije takmicenje, igracemo i manje utakmica nego u EL, moci ce vise da se trenira...
    Prvi prioritet po meni treba biti trener, kuca se od temelja gradi.

    Comment


    • У Еврокупу се пре годину-две за учешће добијало 10к, ТОП 16 20к, 1/4 финале 30к.Не знам како ће бити следеће сезоне.

      Comment


      • A koliko se dobijalo za pobedu po fazama?
        Kapiram da je bas neka smesna cifra.
        Prica se da ce EL u narednih par godina povecati bonuse za pobedu na tipa 50k+.

        Comment


        • Не знам за победу.Вероватно ће и кинта од ТВ права бити мања.

          Кад причамо о тиму за следећу сезону, ја би тотално игнорисао правило о 4 странца за куп и клс. Обзиром да домаћих, квалитетних, доступних има врло мало, играо би са 5, можда и 6 странаца. Све би подредио освајању аба лиге и повратку у ел.

          Comment


          • Kako D.Wrgiht igra u PO to je za neverovati...I onda i ako nemas 3/4 ti naravno ga ne uzmes a pred ocima ti...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Vraceni smo 5 godina unazad. Pitanje je kako i sta dalje ????
              Evidentno je da Covic nije u stanju da obezbedi stabilan budzet, privuce sponzore. Postavlja se pitanje sta je onda posao predsednika????
              Jesmo drzavni klub ali meni je fascinantno da mi nismo u stanju da obezbedimo budzet od 5 miliona godisnje.
              Reci ce neko to je nedostizno. Ja mislim suprotno.
              Postavlja se pitanje zasto najbogati ljudi u Srbiji ne ulazu ni jedan jedini dinar u sport? Kako to da Miskovic, Kostic, Karic, Jevrosimovic itd,itd nemaju interes da sponzorisu klub koji igra EL??
              Zasto kompanije koje imaju godisnju zaradu koja je meri stotinama miliona a posluju u Srbiji ne sponzorisu klubove. Jedan SBB, razne banke, multinacionalne kompanije poput Telenora, VIPa da ne nabrajam dalje.
              Budzet od 5 miliona je mizerija uz ispunjenost nekih drugih uslova.
              Kad odgovoriš na ovakav post , dobiješ etiketu " bota" . Nekoliko puta sam pisao da nema dobrog zakona o finansiranju sporta ali ne vredi. A onda udrobiš Telenor i VIP a generalni sponzor ti je MTS [emoji41] Plus Jevrosimović koji je "zamoljen" da pomogne Partizanu . Ono "Tesla" na dresu kkp je Jevrosimovićeva firma .Karić je pomagao kkp kad je morao

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Kako D.Wrgiht igra u PO to je za neverovati...I onda i ako nemas 3/4 ti naravno ga ne uzmes a pred ocima ti...
                Da, samo sto je za to zadovoljstvo kostalo 600 soma.
                100 Igosima, 100 agenciji, njemu 400 do kraja sezone...
                Ako mislis da je to realno za klub plateznih mogucnosti kao CZV, onda, jbg.

                PS. Pratim i ja takodje Bamberg-Bon, Wright skoluje...
                Covek je ubica, pre Igosa nije gotovo godinu dana igrao kosarku, ali jebena klasa jbg.

                Comment


                • Pa ako jankovic i jovanovic imaju skoro 400k zajedno, a prikazali su nista, a bjelica 400k i pokazao koliko je debeo onda je jako debilno pricati da nismo imali 600k...jedan rajt bi nam doneo titulu 90% ovako eto dali smo otkaz milku, jovanovic nije odigrao nista, jankovic ce mozda nekad biti igrac za neku ek ekipu i to je to...ali nismo imali 600k za vec dokazanog igraca

                  Comment


                  • Srećom je Bjelica puno jeftiniji
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Videlo se u Igokei da je Write ubica! .. baš kao i Bolden!
                      Ali Papa Cho se stis'o za 2x600K, a sve bi bilo drugačije, ne bi strepeli na Zlatiboru tonight.

                      Comment


                      • Jankovic i Jovanovic ne kostaju vise od 300k, cak ja mislim da je manja suma.
                        A sto se Bjelica tice, on je nasledjen od Radonjica koji je na njemu insistirao, tako da je bas glupo da krivite nekoga iz kluba zbog Bjelice.
                        Ma ljudi, mi smo se jedva isprsili za Omica kome placamo 150k, a mogli smo da se isprsimo Wrightu 600k.
                        Jebiga, to sto vi pricate nije realno, a kada neko napise realno stanje stvari, on je Covicev bot.

                        Comment


                        • Originally posted by Guthrie View Post
                          Jankovic i Jovanovic ne kostaju vise od 300k, cak ja mislim da je manja suma.
                          A sto se Bjelica tice, on je nasledjen od Radonjica koji je na njemu insistirao, tako da je bas glupo da krivite nekoga iz kluba zbog Bjelice.
                          Ma ljudi, mi smo se jedva isprsili za Omica kome placamo 150k, a mogli smo da se isprsimo Wrightu 600k.
                          Jebiga, to sto vi pricate nije realno, a kada neko napise realno stanje stvari, on je Covicev bot.
                          Kad bi neko razmislio bar 5 minuta , pre nego što se dohvati tastature

                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Neko moze da razmislja ceo zivot ali kad se dohvati tastature onda je propast....

                            Sad svi znaju koliko i sta je dobio Wright...sve i da je dobio,imao si ga pre toga mesec dana ..odes posaljes ljude i dogovoris u startu sta i kako...Normalno da vidi Brose i da para sa koliko ne mozemo da pariramo...da je Miskov verovatno bi bio ovde ali jbga...

                            CZ se raspitivala o njemu ranije od svih ali koliko mi drug rece, njegova agencija je bila protiv, posto zastupaju i Jankovica, pa da ne krade minutazu,....

                            Kako god, to tad ne bi bilo 600k koliko pricate, nemci su jednostavno razjurili u tom momentu sve ostale...ali jbga..eto vi sanjajte da bi on trazio 400k i ovi po 100k itd...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Onda ne bi trebalo da bacaju pare na igrace poput lesora, j i j, bjelice itd...borisa jedan ima 170k...da su radili normalno imali bi pare za sve

                              Comment


                              • Secam se price na pocetku sezone kad sma pricao da su morali ostati igraci a neko mi naglasavao koliko oni kostaju kad su presli u Real, Zenit itd....Jbga tako je kako je ovde, zedne preko vode da ih prebacis lagano...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X