Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Realno partizan nas moze dobiti na dve, na tri nikako...Sad ne znam kako se igra 1/2 tj na koliko ali ako treba da kalkulisemo za kkp onda je to vec nova dimenzija za nas..ali realno nama je pola tima popunjeno sa solidnimABA igracima...Samo se nadam da oni nece pobeci kao prosle godine, doduse sad nemaju bas nikakvih razloga za to...

    Ozbiljan restart nam treba od sledece sezone i to da se uradi jako kvalitetno...
    Ja ne znam odakle optimizam da mi ikoga mozemo jos dobiti? Pogotovo komsije bilo na 2 ili 3 dobijene utakmice. Mi smo u totalnom raspadu ljudi. Mislim, da mozemo da predamo ovo takmicenje bez posledica ja mislim da bi to bilo najpametnije. Ovo je ruglo sta radimo sami sebi. Zna li neko da li ce Antic jos za nas da zaigra? I mislim da ako se vec Alimpijevic morao oterati onda su Ennis, a i Bjelica morali ostati da odrade ovo jer smo jos tanji nego inace.

    Gledam danas reprizu Venecija-Armani, prvu cetvrtinu. Nista posebno, igraju basket. Ali ima nekog smisla, timska igra, asistencije itd. Kod nas se pogotovo u zadnje vreme sve svelo na igru 1:1 i sut izvana. I da, glupa iskakanja centara i ponajpre Lessorta u SVAKOM napadu. Siromasno. Sad uz to dodati nevolju, raspad, manjak motivacije... Ako mi osvojimo KLS, bice za mene cudo.

    Zvezdo, quo vadis?
    Last edited by drakon1; 11-05-18, 17:15.

    Comment


    • Ako ne uzmemo ovu titulu, mogu komlet svi da idu iz kluba, ako ne pokazu sta i kako za sledecu godinu i to veoma brzo....Slazem se za to sa Enisom i Bjelicom...bas los pote da budem iskren...ali jbga...ne znam sta bih dodao...realno smo favoriti neki..nisam pametan vise...i ako ne volim DA, mislio sam da cemo uzeti ABA...al jbga...videcemo..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Pa nekako mi nemoguce deluje da izgubimo svaku titulu ove godine...Ako se to desi i sa KLS onda ga pisaj...Da samRoch i Feldin vise kosarku ne bih igrao, a sto vazi i za vecinu ostalih...
        Pazi, ti govoriš i perspektive nekoga kome je STALO za nešto... Ovima NIJE STALO ZA NIŠTA.

        Možda grešim dušu što se Ročestija tiče, ali ako i to radim, grešim samo za mrvicu...

        Što se ovog drugog tiče, jebe se njemu da li ćemo osvojiti titulu ili ne, onog trenutka kada nas naguze on će izaći i grad da se malo provede i naguzi nešto.

        Ono što je najveće sranje koje je Alimpijević ostavio za sobom je činjenica da je svojim načinom vođenja tima i odnosa prema igračima, putem selektivnog disciplinovanja i biranja mečeva od njih napravio nedisciplinovanu gomilu luzera. Kojima je najnormalnije da puknu od KLS krša i da ih savršeno zabole kurac za to.

        To stanje se ne rešava preko noći, ne bi ga rešili daleko bolji i iskusniji treneri od Topića. U principu, jedini pravi lek za to je eliminisanje svih trulih jabuka iz tima i sve od početka. Ali to se može izvesti tek od iduće sezone, za ovu je kasno za bilo šta.

        Nama jedino može da pomogne neki epski raspad komšija, ali čisto sumnjam, jer oni imaju makar jednog igrača kome je zaista stalo i koji će da povuče i motiviše ostale.
        Last edited by Laki21; 11-05-18, 18:35.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Na zalost moju i vasu a i njegovu, Laki je u pravu. Pola njih vec bira ili zna u koji klub ide na kraju sezone. Nisu ostvarili ni jedan cilj zbog kojeg su dovedeni i pri tome sa evropskih dvorana EL sad igraju poluamatersku ligu u salama osnovnih skola.
          Sa takvim motivom, bez pravog trenera mi ne bi trebali da imamo optimizma.
          Kad ja to kazem, onda smo u qrcu.

          Comment


          • У праву сте, али не сметнимо са ума да ни највећи ривал не блиста.

            Comment


            • Najveci fail je ovo sa Perom Anticem. Kao imas centra a u stvari ga nemas. Kao doveo si pojacanje a u stvari nisi. Kao hteo je da se oprosti sa titulom u Zvezdi, a finale je presedeo na tribinama - kamo blokade, inekcije, analgetici ako se najvise zbog toga vratio? Cuva se covek... verovatno ga ceka karijera golfera.

              Comment


              • Citam interviju Alimpijevica u Mozzartu i javlja mi se neodoljiva zelja da ga prebijem.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Najveci fail je ovo sa Perom Anticem. Kao imas centra a u stvari ga nemas. Kao doveo si pojacanje a u stvari nisi. Kao hteo je da se oprosti sa titulom u Zvezdi, a finale je presedeo na tribinama - kamo blokade, inekcije, analgetici ako se najvise zbog toga vratio? Cuva se covek... verovatno ga ceka karijera golfera.
                  Evo, pero se uključio u radni proces, putuje s ekipom na Zlatiobor.

                  Zlatiborske kafane, čuvajte se!!!
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Bartolomeu nas odjavio za EL.

                    Comment


                    • Osim ako PAO odustane i bidne mu cef...ovaj novac ulozen u F4 mogao je da bude upotrebljen za neku godinu u EL. Promasena investicija.

                      Comment


                      • Glavni utisak je - iskustvo u Zvezdi ostaće mu važno i posebno za ceo život.
                        "Iskustvo je neprocenjivo! Jeste veliko biti u Crvenoj zvezdi, ali je mnogo važniji način na koji si bio u Crvenoj zvezdi. Nego samo biti u njoj. Da bi se upotpunio pravi utisak fale osvojeni trofeji. U svim drugim aspektima neprocenjivo životno i trenersko iskustvo. A svakom pametnom čoveku ovakvih iskustava nikada nije dosta”.

                        -----I nama isto neporcenjivo...bacio si nas u cabar

                        Sezonu su obeležile velike varijacije u formi igrača. Milko Bjelica svakako nije jedini, ali jeste primer takvih igara. Počeo je odlično, a onda…
                        "Da znam koji je konkretno razlog tome - to se onda ne bi desilo. Sprečili bismo. Pitaš me konkretno za Bjelicu. To je momak koji je jedan od većih sportista, profesionalaca koje sam upoznao. I sada sarađivao. Dečko koji je bez izostavljenog treninga. Bez jedinog problema. Bez jedne negativne misli ka njemu. Zaista ne znam gde je tu šta i kako krenulo. Ne bih znao da ti kažem. U svemu tome teže mi je palo to što se desilo iz jedne izuzetno dobre sezone. Jedna od najboljih njegovih, siguran sam u to. Do nekog januara je igrao u fenomenalnoj formi. I onda dolazi do tog pada. Ali to je sport. Koliko puta smo čuli za takve slučajeve? Nije on, ali ni drugi igrači kojima se to desilo, ni prvi ni poslednji da se to nekome dešava".


                        MOZDA ZATO STO SI COVEK IZRAUBOVAO I STAVIO NA CETVORKU 30+ minuta itd...cele jbne sezone+SI GA JOS POSLA U BELORUSIJU SA REPKOM..

                        Rastanak sa klubom prošao je u prijateljskom tonu.
                        "Zašto sporazumni raskid? Imao sam ugovor na tri godine i zato što svakako ne postoji kod mene želja da bilo šta stavim u prvi plan osim normalnog, prijateljskog razlaza sa klubom. Od tog kluba sam dobio, i od predsednika Čovića, zaista dobru podršku. Nema razloga da se raziđemo na drugačiji način i pod drugim okolnostima od ovih kakve su bile".

                        Ostaces NC u lepom secanju )


                        Od Kupa kao da je pala cela situacija? Da li je bilo problema sa igračima u bilo kom smislu? Da li je problem u selekciji, odnosno njihovom manjku pobedničkog karaktera u odlučujućim utakmicama?
                        "Što više puta čujem to pitanje sa više strana shvatam da živimo u zatrovanoj zemlji gde mišljenje kreiraju pogrešni ljudi. Pogrešni naslovi i pogrešne priče. Od nečega što je lepo pravi se tabloidna priča. Da li sam imao problem sa igračima je potpuno izlizana i pogrešna priča da nemam reči. Mi smo u decembru imali osam pobeda na 10 utakmica. U januaru isto igramo odličnu košarku. Sa takvom pričom odlazimo na Kup. Problem nije postojao. Nije Zvezda ni prva ni poslednja da se ima neshvatljive padove. Definitivno, u svakom poslu postoje određena neslaganja, čisto poslovni odnosi. Takvi i treba da budu između trenera i igrača na terenu. Van toga uvek se može otići na večeru, piće, popričati i to sam im tokom sezone rekao. Nemam problem sa tim stvarima".



                        Koji su Alimpijevićevi dalji planovi?
                        “Moji planovi su pre svega odlazak na Letnju ligu. U međuvremenu će se nešto drugo desiti na poslovnom planu. Ne treba zaboraviti da smo kao klub sa limitiranim igračima za evropske uslove napravili odličan utisak. To sve ide u tom pravcu, ali ne treba o tome razmišljati. Ima i drugih stvari o kojima moram da razmišljam, a to je porodica koja je najviše trpela. Pedeset devet letova avionom, 80 i nešto dana van Srbije… Porodica je trpela".


                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Ako ima Boga, bices novi trener partizana sledece godine
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ako ima Boga, bices novi trener partizana sledece godine
                            Ako ima Boga, vratices se da dokazes znanje.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Pa njemu i dalje nije jasno dje je zapelo????

                              Najjace mu je ovo - misljenje pogresnih ljudi. Podseca me na neke forumase koji ne bi da svako ima misljenje ko je po njihovim merilima pogresan.....brrrrr.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Ako ima Boga, bices novi trener partizana sledece godine
                                Jbt, častio bih čitav forum.

                                Ma šta forum, grad!!!
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X