Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dimic jos gluplji...fintu suta i sam na trojci....ali koja defanzivna petorka sa sve Ficom

    Bas smo se raspali zestoko ali nadam se da cemo uzeti titulu, ako uzmu partizani, mozemo se kolektivno ubiti...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Czbg9 View Post

      Au zivote, ali za godinu dana je sve razjebano...koja umetnost
      sad, kako se uzme...ipak smo odbranili ovaj napad.

      Comment


      • Nismo mi odbranili, oni su promasili...nismo ih mi naterali da promase, vec njihov budzet i poluprofrsionalni kosarkasi

        Comment


        • Šta je bre ovo, kad je moj Lazarevčanin dobio otkaz? Sramota!
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Znaci, na komsije u 1/2 .

            FMP se smesi prva titula u istoriji (zli jezici bi na rekli da oni vec imaju par titula u poslednjih par godina )

            Comment


            • Originally posted by John Dies at the End View Post
              Znaci, na komsije u 1/2 .

              FMP se smesi prva titula u istoriji (zli jezici bi na rekli da oni vec imaju par titula u poslednjih par godina )
              Izgubiće FMP od Dinamika ako zatreba

              Comment


              • Realno partizan nas moze dobiti na dve, na tri nikako...Sad ne znam kako se igra 1/2 tj na koliko ali ako treba da kalkulisemo za kkp onda je to vec nova dimenzija za nas..ali realno nama je pola tima popunjeno sa solidnimABA igracima...Samo se nadam da oni nece pobeci kao prosle godine, doduse sad nemaju bas nikakvih razloga za to...

                Ozbiljan restart nam treba od sledece sezone i to da se uradi jako kvalitetno...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Restart je bio na pocetku ove sezone ... nemoj vise plz

                  Ocigledno je da se Covic dr Nebojsa malo preracunao . Sa izborom novog trenera, videcemo koliko je naucio iz ove sezone i koliko ozbiljno ulazimo u predstojecu.

                  Btw, ja jos uvek nisam odustao od EL

                  Comment


                  • Originally posted by John Dies at the End View Post
                    Restart je bio na pocetku ove sezone ... nemoj vise plz

                    Ocigledno je da se Covic dr Nebojsa malo preracunao . Sa izborom novog trenera, videcemo koliko je naucio iz ove sezone i koliko ozbiljno ulazimo u predstojecu.

                    Btw, ja jos uvek nisam odustao od EL
                    Jeste, ali pošto nije u potpunosti uspeo...ponoviće se.
                    Bolje ti je da odustaneš, manje ćeš biti razočaran.(EL)
                    Last edited by nebitan; 11-05-18, 13:51.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Realno partizan nas moze dobiti na dve, na tri nikako...Sad ne znam kako se igra 1/2 tj na koliko ali ako treba da kalkulisemo za kkp onda je to vec nova dimenzija za nas..ali realno nama je pola tima popunjeno sa solidnimABA igracima...Samo se nadam da oni nece pobeci kao prosle godine, doduse sad nemaju bas nikakvih razloga za to...

                      Ozbiljan restart nam treba od sledece sezone i to da se uradi jako kvalitetno...
                      Nisam siguran za ovu popunjenost našeg tima o kojoj govoriš. Samo kada pomislim na neartikulisanog Jankovića kao praktično jedinu četvorku u timu i kako će Novica bijeli medved da ga napuni faulovima u roku od 5 minuta, zatim sa Gosom na pleju koga bi trebalo da sačuvaju Roč ili Čović... Nemamo prednost ni pod košem koju smo imali prethodnih sezona, a ako Feldin nastavi u ovom ritmu, više koristi će oni imati od Marinkovića i Andrića nego mi od njega.
                      Gledao sam sada protiv FMP-a, nisu oni neki tim, ali nismo ni mi. Ako ne izađemo iz ovog crnila u kome se nalazimo trenutno, bojim se ishoda bilo da je PF ili finale. Protiv FMP-a su šutirali slobodna 21/22, a samo kada pomislim da će oni biti dovoljno pametni da hakuju Omića koji kada ima dobar dan ubaci 60% slobodnih bacanja, a ništa bolji nije ni Jovanović, dok je Lesor tek za nijasnu ispred njih... Nadam se da bi mogli ovi mlađi da povuku u tim utakmnicama i da konačno Dobrić opusti ruku i da Davidovac nešto odigra u ovoj završnici kako bi ovo moglo koliko toliko da se uspješno privede kraju

                      Comment


                      • Dobro to jeste tacno sto si napisao. Ipak se nadam da cemo sto manje tapkati loptu i drzati kod jednog coveka, dolaskom Covica mi smo to jos povecali, on, Rocesti i Feldin...Lopta mora ici brze bar po meni, ali to ce ici jako tesko sad...Ipak i dalje smo veliki favoriti ma kako to izgledalo trenutno...anjvise sto su ostali jako slabi, ne zbog nekog naseg velikog kvaliteta...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Goss bi morao da se cuva od strane Dobrica i Lazica, to je jedina sansa. Covic i Rochestie kad igraju oni nek se ganjaju sa Marinkovicem koji je daleko manje opasan.

                          S druge strane, sad im je reket mnogo cvrsci pa ce oni defanzivno malo vise da se kockaju spolja i da probaju sut spolja da zatvore. Morali bi u tom slucaju da napadamo unutra penetracijom da probijemo.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Realno partizan nas moze dobiti na dve, na tri nikako...Sad ne znam kako se igra 1/2 tj na koliko ali ako treba da kalkulisemo za kkp onda je to vec nova dimenzija za nas..ali realno nama je pola tima popunjeno sa solidnimABA igracima...Samo se nadam da oni nece pobeci kao prosle godine, doduse sad nemaju bas nikakvih razloga za to...
                            Ja stvarno ne znam odakle crpiš ovaj optimizam...

                            Pokazali smo da možemo da izgubimo od čete prvačića i društva baštenskih patuljaka...

                            Sa Partizanom će biti tvrde utakmice u kojima se Roč i feldin neće videti...

                            Tanka nam je rotacija, a kanal je dubine Marijanskog rova...

                            Možemo da izgubimo bilo kako, na dve, na tri, kako god je potrebno.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Goss bi morao da se cuva od strane Dobrica i Lazica, to je jedina sansa. Covic i Rochestie kad igraju oni nek se ganjaju sa Marinkovicem koji je daleko manje opasan.

                              S druge strane, sad im je reket mnogo cvrsci pa ce oni defanzivno malo vise da se kockaju spolja i da probaju sut spolja da zatvore. Morali bi u tom slucaju da napadamo unutra penetracijom da probijemo.
                              Razmišljao sam ja o tom ko bi bio specijalista za Gosa i Laza se nameće kao jedino rješenje jer je Dobrićeva odbrana dosta precjenjena. Sa druge strane, ko god bude na Marinkoviću mora ozbiljno shvatiti svoj posao jer ako njega krene šut, bićemo u ozbiljnom problemu. Plus Laza na terenu je igrač manje u napadu ove sezone. Problem je što se kod nas nema kome spustiti lopta ispod koša i, vjerovali ili ne, sad bi nam Bjelica legao samo tako jer je jedini koji bi mogao da igra leđima i da legitimno traži loptu leđima. Očekujem da svaka lopta na Omića bude faul, a posle kakav mu dan bude. Novica, motivisan do bola, protiv Jankovića koji nema pameti i od koga očekujem barem jedan namjeran faul/tehničku po utakmnici u seriji.

                              Hoću da kažem da nismo u velikoj prednosti u ovom duelu svakako... Ako računamo da ćemo igrati pred slabo posjećenim Pionirom, praktično nam ni domaći teren ništa ne znači
                              Last edited by Erik Kartmen; 11-05-18, 14:56.

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Ja stvarno ne znam odakle crpiš ovaj optimizam...

                                Pokazali smo da možemo da izgubimo od čete prvačića i društva baštenskih patuljaka...

                                Sa Partizanom će biti tvrde utakmice u kojima se Roč i feldin neće videti...

                                Tanka nam je rotacija, a kanal je dubine Marijanskog rova...

                                Možemo da izgubimo bilo kako, na dve, na tri, kako god je potrebno.
                                Pa nekako mi nemoguce deluje da izgubimo svaku titulu ove godine...Ako se to desi i sa KLS onda ga pisaj...Da samRoch i Feldin vise kosarku ne bih igrao, a sto vazi i za vecinu ostalih...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X