Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Дијаз View Post
    Јел сад идемо на гробаре у 1/2финалу?
    Da , ako i mi i FMP dobijemo sve do kraja . Užasno teška utakmica ... mnogo greška ali voljni momenat je mnogo veći nego do sada.Možda sam lud ali sam optimista što se titule tiče. Srećan trenerski prvenac Topu

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      Da , ako i mi i FMP dobijemo sve do kraja . Užasno teška utakmica ... mnogo greška ali voljni momenat je mnogo veći nego do sada.Možda sam lud ali sam optimista što se titule tiče. Srećan trenerski prvenac Topu

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
      Хвала.
      Такође сам оптимиста, не толико због нас, него јер су и гробари смешни.

      Comment


      • Ljudi jbga bajsni trener je oterao Enisa i Bjelicu, realno koji su za FC i Radanova izmislili kosarku...nije ni pokusao da zameni minutazu npr Jankovicu i Bjelici i da nesto vremena na 4 uzme Davidovac...Nije ni probao da Enisu bude dvojka i da trci u ledja....

        Srecom to smo ispratili, ostao je jos FC3 koji je realno rekreativan kosarkas a Radanov za sad nije za 12....Deluje da nema muda...temperament ala Milenko Tepic...Boris Savovic itd...

        Davidovac na cetiri odlican kao i Dobric....Ostali danas zakazali..solidni Omic i Rocesti...Jankovic mora preko leta da radi ozbiljno...cim se zavrsi sezona da krene da radi na sebi..Jovanovica zameniti sa Risticem...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Дијаз View Post
          Хвала.
          Такође сам оптимиста, не толико због нас, него јер су и гробари смешни.
          Smejali ste se i u Kupu, a i optimizam je bio na nivou.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by Дијаз View Post
            Хвала.
            Такође сам оптимиста, не толико због нас, него јер су и гробари смешни.
            Mnogo više htenja , želje . borbe...bar je meni tako izgledalo u Pioniru

            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Mnogo više htenja , želje . borbe...bar je meni tako izgledalo u Pioniru

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
              Kako je delovao Top..dali komunicara tokom akcija...gestikualcije..TO...pokazuje nesto...Mislim nije to ni bitno toliko...nego eto da znam
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • https://youtu.be/OlM1--DiF9c?t=4853

                Evo kako se igra odbrana.

                Premotati na 1:20:52, nemoguće je postaviti tačan momenat.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Kako je delovao Top..dali komunicara tokom akcija...gestikualcije..TO...pokazuje nesto...Mislim nije to ni bitno toliko...nego eto da znam
                  Nikad od mene nećeš čuti ništa loše o Topu[emoji3] Užasno teška utakmica za njega i mislim da je dobro reagovao izmenama. Vratio je Feldina na vreme, inače bi izgubili utakmicu. Bio je prilično aktivan... Mnogo teška utakmica

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Manda77 View Post
                    Definitivno bolje on nego Covic.
                    A dobro, baby midget je posebna prica.
                    Iritantna je njegova pojava na terenu, zaista.

                    Comment


                    • Prosle sezone kazu krenuo novi ciklus?
                      Pitam se sta ce biti naredne ?
                      Otisli Bjelica,Enis, Radicevic. Otici ce Omic, Antic, Feldin, Rocesti, Dangubic.
                      Mozda i Lazic, Lesor.
                      De je ta nova osnova????
                      Jankovic, Davidovac, Dobric ?????
                      Nismo ni svesni da smo dokle smo stigli sa prevarom na klupi.

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Prosle sezone kazu krenuo novi ciklus?
                        Pitam se sta ce biti naredne ?
                        Otisli Bjelica,Enis, Radicevic. Otici ce Omic, Antic, Feldin, Rocesti, Dangubic.
                        Mozda i Lazic, Lesor.
                        De je ta nova osnova????
                        Jankovic, Davidovac, Dobric ?????
                        Nismo ni svesni da smo dokle smo stigli sa prevarom na klupi.
                        Zaboravio si Keselja, ima ugovor i za narednu sezonu.

                        Comment


                        • Originally posted by Guthrie View Post
                          Zaboravio si Keselja, ima ugovor i za narednu sezonu. [emoji3]
                          E onda je to druga prica[emoji23]

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Nismo ni svesni da smo dokle smo stigli sa prevarom na klupi.
                            Picopevac je danas dao opširan intervju SK-u, nisam imao stomak da čitam tako da sam samo preleteo preko teksta, svejedno ne bih rekao da ima trunke svesti o svojim greškama, naprotiv uveliko priča o svojim planovima za budućnost, da se "usavršava u letnjoj ligi", a onda će "razmisliti o narednom angažmanu"... Odijum koji vidim među navijačima, kako po komentarima i forumima, tako i kod poznanika sa kojima pričam, je ogroman. Valjda zato što smo mesecima ćutali i trpeli, u cilju nekog imaginarnog višeg interesa, sad kad je konačno većina shvatila da je car go, sva ta gorčina i bes su provalili iz ljudi. Ja lično stvarno ne pamtim kad sam bio toliko zgađen nekom osobom, možda političarima, ali od njih čovek ni očekuje da imaju stida. Nadam se samo da ovu individuu u životu neću sresti - imam već ohoho godina i definitivno mi ne bi priličilo, ali ne znam da li bih se suzdržao da ga ne pljunem u lice, pa posle kud puklo da puklo.

                            Čestitke Topu na prvoj pobedi, ma koliko kilava bila, i podrška igračima, iako je par njih u ovom trenutku nimalo ne zaslužuju. Želim im uspeh u ovoj ligi, mada i ako ga bude biće izvesno sasvim bespredmetan, jer nas na leto i dalje čekaju teški dani. Proživeli smo par lepih godina, rekao sam ovom mom malom da ih sada dobro ureže u sećanje, jbg i sa time on će svojoj deci imati da priča o više uspeha ovog kluba nego što sam ja imao njemu.

                            Comment


                            • Salter je sledeca destinacija, pa ne ide se na letnju ligu eto tako..Treba neko da te pozove pre svega...Doduse mozda drza otvorene treninge..Mislilm da nista ni svesni koliko ce taj aganzman da nam se obije o glavu sto se tice neke ozbiljne kosarke itd...ali dobro...

                              Sa vrhunca moci u provaliju, to retko kome uspe...da kazes da je ta buducnost nesto jaka, pa i partizan, borac itd...Mornar da je imao jos jednog pristojnog igraca u rotaciji bi nas izbacio+lukovic..

                              Sto se tice sledece sezone, trener mora biti no1..tu ne sme vise da se gresi...licno mislim da i uprava ako ne nadje neki pristojan budzet, takodje mora da ode....a nece ga naci 90%
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Sto se tice sledece sezone, trener mora biti no1..tu ne sme vise da se gresi...
                                To, i ništa drugo, ali kolike su šanse sa ovim čovekom na čelu kluba, koji trpi samo poslušnike? Kako je Radonja uspeo da izgradi neki svoj integritet, to je za Nobelovu nagradu, pa to sa njim ni jednom Kariju Pešiću nije pošlo za rukom. Zato nisam optimista...

                                I da dodam što sam propustio da pomenem u prethodnim postovima: Tebi, brate, skidam kapu, iako nisam pisao dosta redovno sam pratio ovaj forum, bio si jedan od retkih koji su od početka imali znanja da vide, i hrabrosti da upozoravaju, u kakav ponor se strmoglavljujemo.

                                Comment

                                Working...
                                X