Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista gore od roditelja u decijim kategorijama

    Taj evroligas je toliko stabilan da je promenio 11 igraca ove sezone i da je dugovao bogu i narodu. Niti je alimpije trener za nas niti smo mi za evroligu
    Last edited by NateHuffman; 07-05-18, 16:16.

    Comment


    • Originally posted by Crni80 View Post
      Ko je imao decu u mlađim kategorijama, taj je sreo desetine takvih trenerčića, i lako mu je da identifikuje sindrom: nesrećnik je paradigma "nemam pojma, ali sam zato kur*evit (a i gazdin sam verni ker)" stava tih momaka.
      +2011
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ajde ljudi sad je vreme da se ujedinimo..da uzmemo titulu...Ko je gresio gresio je...sve mu je oprosteno...Idemo napred...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Samo se nadam da će Top biti pošteđen vređanja.Cigani su čudna sorta. Podrška za Topa ... već u sredu sam ponovo u Pioniru

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Nisam ubdjen da je TOP materijal za trenera ( znamo svi i zbog cega), ali ako je Djiki imao uspeha sa Saletom koga je izvukao iz naftalina, zbog cega se ne bi ponovila prica . Mozda nam se i posreci.

            Podrska TOPu i igracima.

            Comment


            • Top je ,,zrtveno jagnje,, kako bi lakse progutali postavljanje Alimpijevica na klupu. Klasican Covicev potez od samog pocetka.
              Topicu ovo nije trebalo.

              Comment


              • Mogao je i Covic pod ruku sa Alimpijevicem pa zajedno na pecanje.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Top je ,,zrtveno jagnje,, kako bi lakse progutali postavljanje Alimpijevica na klupu. Klasican Covicev potez od samog pocetka.
                  Topicu ovo nije trebalo.
                  Možda Top ipak previše voli Zvezdu da bi pobegao kad je teško

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by NateHuffman View Post
                    Nista gore od roditelja u decijim kategorijama
                    Kad eventualno sa svojim detetom prođeš tu Golgotu, onda se javi.

                    Originally posted by NateHuffman View Post
                    Taj evroligas je toliko stabilan da je promenio 11 igraca ove sezone i da je dugovao bogu i narodu. Niti je alimpije trener za nas niti smo mi za evroligu
                    Ako imaš neke zvanične završne račune ili tome slično da pokažeš, daj ih na Sunce. Inače me se mani, jer muka mi je više od priča tzv. insajdera koji znaju nešto što mi obični smrtnici ne znamo, pa zato ne razumemo "genijalne", ili "iznuđene", ili već stavi pridev koji odgovara trenutnoj situaciji, poteze uprave i stručnog štaba. Ovaj klub je košarkaški za nepunih godinu dana doveden od mašine za mlevenje do kante za napucavanje. Kedini krivac za to je potpuni diletant od trenera, u afektu sam u ovom trenutku pa ne mogu da sistematično izvrtim unazad ni desetak sezona, ali rekao bih možda i najgori trener u istoriji ovog kluba (npr. ko zna da je onaj nesretni Milivoje Lazić dobio šansu ovoliko vremena, možda bi nešto i bilo od njega?). Drugi krivac za ovo najveće blamiranje u skorijoj istoriji kluba je naravno gazda, a njegova krivica je utoliko veća ako je stanje u kasi ovakvo kako ti pominješ.

                    Comment


                    • Dobro, valjda ce delovati ova sok terapija, Topu sve najbolje on ipak ima neku reputaciju kao igrac i kosarkasko ime, srecno Alimpijevicu ali nije islo jbg.

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Valjda do kraja ove.
                        Evo vidim.kazu od danas intezivno traganje za trenerom naredne sezone.
                        Od svih trenera za male novce mislim da bi Joca bio ok resenje za nas, i da ce biti ispred raznoraznih polovnjaka. Mada i on ima podugu pauzu i pitanje je kako bi sve to izgledalo.

                        Comment


                        • Topicu podrska apsolutna do kraja sezone, posle cemo videti!!!!
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Sreca pa ovaj otisao, retko los trener, kome on da bude trener kada pola ekipe starije od njega?
                            I dalje ne verujem da se moze uzeti KLS, ali hajde, da vidimo sta ce Topic doneti.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Mora se sad delovati da bi se zavrsio kvalitetan trener za narednu sezonu, inace ce opet price kako nije bilo mnogo izbora a onda se kasno prikljucio i nije mogao na vreme da ucestvuje u selekciji. Glavni deo sezone se po meni zavrsio sa ABA ligom, a KLS treba da nam posluzi kao priprema za sledecu.

                              Sumnjam i da mozda cekaju da vide da li ce Top uspeti da osvoji KLS i ako to bude slucaj da im to bude izgovor za produzenje ugovora sa njim.

                              Comment


                              • E vala dobro je da se i ova epizoda završi. Ovo je bio eksperiment karakterističan za političare svih boja pa naravno i Covica. Postavio nestručnog i nezrelog ali nadasve poslusnog čoveka na celo javnog preduzeća. Ishod je uvek isti, munjevit sunovrat preduzeća, smena tog direktora i postavljanje novog nestrucnog poslusnika koji ce i dalje vozi nizbrdo samo će prebaciti iz pete u trecu brzinu. I sve tako da se ne slupa i upropasti. Onda će malo preduzeće/klub da truli na otpadu pa će možda neki drugi političar da se pojavi i izvrši oporavak, naravno samo do nivoa koji on može da shvati tj dok ga klub/preduzeće ne preraste. A onda ceo krug nanovo.

                                Comment

                                Working...
                                X