Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bogdan Nedeljković

    Ognjen Čarapić

    Aleksandar Lazić

    Miloš Koprivica

    Predrag Samardžiski

    Luka Cerovina

    Stefan Fundić

    Novak Musić



    Nagradno pitanje: ko je uspeo da izgubi od ove osmorice?
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Alimpije-covek sa vizijom!

      Comment


      • Sutra ide saopstenje Covica. Vrlo verovatno ce se naci novi Bjelica i Enis kao krivci.
        A ideju koji bi to igrac mogao biti dace Alimpijevic.

        Comment


        • hahaha, ovo je tuga lebtejebo.
          Pola ovih igraca igralo danas za juniore i dobili nas, hahahahhaa.
          Znaci, bukvalno sam umro od smeha kada je Coki zunior omasio trojku za produzetak.
          Da nas guze ova deca, ovo je toliko tragicno da je i smesno.
          Nemam reci.
          Ovo djubre na klupi ako ne podnese ostavku, gadjati ga klavirom u pioniru.

          Comment


          • Jbg, ipak smo imali neizvesnu zavrsnicu protiv giganta Tamisa kojeg smo slomili poenom razlike, i razvalili mocnu Mladost. Bilo bi bezobrazno ocekivati i veceras pobedu. Puna podrska momcima i treneru protiv Borca, bitno je da se odmore za jos jednu tesku utakmicu na domacem terenu

            Comment


            • Originally posted by VladaVlada View Post
              Jbg, ipak smo imali neizvesnu zavrsnicu protiv giganta Tamisa kojeg smo slomili poenom razlike, i razvalili mocnu Mladost. Bilo bi bezobrazno ocekivati i veceras pobedu. Puna podrska momcima i treneru protiv Borca, bitno je da se odmore za jos jednu tesku utakmicu na domacem terenu
              Ipak je zvezda dovoljno dobra.

              Comment


              • Bio na slavi srecom i ne gledah ovo inace bih zavrsio na koronarnom ili na groblju. Ljudi moji, ovo odavno nije za zajebanciju. Sve vise sam ubedjen da su pojedini forumasi u pravu i da Covic odlazi. I naravno, shodno sujeti svojoj, resio je da iza sebe ostavi spaljenu zemlju. Drugacije ne mogu da objasnim ovo. Da nije tragicno bilo bi smesno. Nije on glup i naivan i da ne vidi koliko smo propali. On jednostavno to zeli. Ajd' resio je da ne menja trenera pri kraju sezone, ko grobari u fudbalu, razumeo bih to. Ali on njega planira za petogodisnji ciklus! Tolk'o glup nije da vidi da je DA nemac pojma. Znaci vracamo se na tezu da on zeli totalni raspad Zvezde. Ne bi me cudilo i kad ode, ako ode, da podnese tuzbu zbog tamo nekih dugovanja etctec...O Alimpiju sta reci. Trenersko znanje je pokazao a karakter time sto ne odlazi. Prijatelju, ko moze da te spreci da das otkaz. Jedino ako ugovoru nema klauzulu da ako raskine ugovore placa penale Zvezdi Jad i cemer
                Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

                Comment


                • Šta sad ovi ne mogu više nikog živog da dobiju.
                  Izgube od ekipe koja je imala 7.5 igrača ?!?!?
                  Jedan od njih igrao matine košarku, pa opet večeras.
                  K'o na selu, pre podne igra rukomet za svoje selo, popodne fudbal.

                  Comment


                  • Ne mogu da pobede nikoga jer im je motivacija u minusu, raspadamo se posto autoriteta od strane trenera nema. Vec smo pricali u decembru da nista osvojiti necemo, al Big Boss je znao bolje. Tim je daleko najskuplji u Aba, za kls da ne pricamo. Zali Boze za bacene pare, mi nemamo prostora za takve greske

                    Comment


                    • Mirise mi na Rochestija, da se ustedi neki dinar.

                      Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                      Comment


                      • To placeni Bjelica rovari iz Saragose.....a vi mislili da su uveli prolaz iz ABA2 zbog FMP-a i Mege, sada izlaze stvari na videlo

                        Comment


                        • Video sam da je Covic promasio poslednji sut, meni dovoljno da me ubedi da smo na pravom putu. Osvajamo KLS!
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Originally posted by drakon1 View Post
                            Ma, tankujemo mi ovo svesno i cuvamo se za finalnu seriju.

                            Ovo je vec beyond being serious. Ovo je sprdačina. Nisam gledao celu utakmicu, ali kad sam pred kraj video 3-1 kontru gde se kod neresenog rezultata probava alley up... Ne, zaista ispod svakog nivoa ovo. Od EL do KLS je kratak put. Kako rasprodajemo krvavo steceni ugled. Mislim da je ovo kraj jedne epohe na duze vremena. Vrlo ruzno ovo, vrlo ruzno.
                            Imam bolju ideju! Master plan je biti drugi i igrati u polufinalu protiv Partizana i ispasti protiv njih ranije, da bi imali vise odmora za pripremu za sledecu sezonu (koju razvaljujemo sa coach Alom i plejem Cofijem).

                            Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Sutra ide saopstenje Covica. Vrlo verovatno ce se naci novi Bjelica i Enis kao krivci.
                            A ideju koji bi to igrac mogao biti dace Alimpijevic.
                            Mozda Misko u steku ima i lanac javnih kuca, zlu ne trebalo?
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Bokan stoji iza svega ovoga....

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Dekard posle pobede protiv Mladosti
                                Originally posted by LosmiSK View Post
                                hehe Dekkard je trol expert
                                Sta je ovo, poruke na telefonu? Tip ovde dolazi samo da troluje jer mu je mnogo dosadno, negde se zadrzi kratko, negde malo duze ako mnogo ne zuji, a ni ovde nije vide cesto. Zato je dubiozni goblin dobio trajan ban.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X