Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A i čovek živi od košarke

    Comment


    • Bolje nego ti, Grof i Alimpijevic zajedno
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Bolje nego ti, Grof i Alimpijevic zajedno
        Najbolje od svega je to sto Alimpijevic zna vise od tebe bar 200× . . . .to te izjeda,ubi te

        Comment


        • Originally posted by Ica View Post
          Najbolje od svega je to sto Alimpijevic zna vise od tebe bar 200× . . . .to te izjeda,ubi te
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Stvarno Ico jbt, presao si igricu.

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Tekma bi morala da se ponovi, jer ne moze da se igra sa 2 igraca.
              ??? Ti se salis?

              Naravno da moze. Osim toga, ekipa koja ostane sa nedovoljnim brojem igraca da nastavi utakmicu (minimalno 2 da bi se, recimo, moga izvesti aut) gubi utakmicu. Nikakvo ponavljanje...

              Edit: Ganac i Laki brzi...
              Last edited by drakon1; 03-05-18, 21:58.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Pa, jasno se vidi ko se lepi za moje postove non-stop..Nema sa tobom sta da pisem, kada naucis neke osnovne stvari, javi se. Sto meni repliciras?...Znas da za mene tvoje misljenje nebitno. Nismo se nasli i repliciraj nekom drugom.

                Stvarno te ne vidim kao dostojnog sagovornika i to je to...Putevi su nam se mimoisli..i po sportskom i po ljudskom...
                Naravno da je i meni tvoje misljenje nebitno (ovde, a i na drugim forumima, ima ljudi koji zaista poznaju kosarku, koji znaju da pisu i cije postove procitam sa zadovoljstvom), a za ostale stvari van igre i treninga mi ne treba 'pomoc'; znam vrlo dobro i sam.
                Posto zivim jako daleko od Srbije, forumi mi dodju kao neka vrsta informativnog servisa, izvora nekih strimova, hajlajtsa utakmica i sl.
                Posto ti imas hiper produkciju postova i posto se stalno javljas i nastupas sa nekim samodatim autoritetom imao sam potrebu da ti repliciram. Imas 2.2k postova, a ja 6-7x manje (poceli ovde u slicno vreme). Mozda se vodis marksistickom teorijom da kvantitet radja kvalitet... nije to bas uvek tacno...
                A to koliko ko zaradjuje je apsolutno nebitno, cak je i nepristojno pricati o tome. Da li te to sto mislis da zaradjujes vise od nas trojice pravi boljim covekom? Kompetentnijim za ama bas sve o cemu se ovde pise? Pozdravio te Zdravko Colic - 'Ti zivis u oblacima mala...'
                I na kraju, nisi uspeo da napises smislen post, da obrazlozis lepo to sto mislis da znas, a umesto toga pises 'kada naucis neke osnovne stvari'. Tako se ne komunicira. Napise se sta bi ja to konkretno trebalo da naucim (mnoge osnovne stvari sam jako davno naucio, s' obizrom na godine zivota), ovako samo potvrdjujes ono sto sam ja pisao.

                Od ovog trenutka, obustavljam komunikaciju sa tobom.
                Last edited by Grof; 04-05-18, 04:58.

                Comment


                • @Grofe
                  Konacno
                  Jos jedan manje koji ce citirati besmislice. Ti si bio najkriticniji sa najvise citiranja. ;)
                  Samo ignore

                  Comment


                  • Poraz Borca nam donosi da bilo koja pobeda znaci prvo mesto i dvomec sa Dinanikom ili Fmpom, mada izvesno je finale sa Partizanom a tu vec svaka lezernost bice kaznjena.

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Poraz Borca nam donosi da bilo koja pobeda znaci prvo mesto i dvomec sa Dinanikom ili Fmpom, mada izvesno je finale sa Partizanom a tu vec svaka lezernost bice kaznjena.
                      Ima i 1/4 f

                      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Ima i 1/4 f

                        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Cekaj bre hoces da kazes da se igra cetvrtfinale ne od polufinala? Nisam to uopste skontao, daj bre ionako je ovih 10 kola smor i bezveze treba jos da se igra cetvrtfinale, na koliko dobijenih?, finale je na tri.

                        Comment


                        • Originally posted by Ica View Post
                          Ja bi voleo da dovedu Dilejnija i Slukasa a Rocesti da bude treci plej ali taj film sinko gledati nećes!
                          Ako nadju boljeg od Filipa neka ide
                          Filip je za Kls i Aba odličan igrač!
                          http://kosarka.hotsport.rs/2018/05/0...-na-zlatiboru/

                          Comment


                          • Филип је симбол пропасти Звезде...и заслужили смо ово јебуцкање...

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Cekaj bre hoces da kazes da se igra cetvrtfinale ne od polufinala? Nisam to uopste skontao, daj bre ionako je ovih 10 kola smor i bezveze treba jos da se igra cetvrtfinale, na koliko dobijenih?, finale je na tri.
                              Tako je ...1/4 i 1/2F na dve dobijene a finale na tri

                              Comment


                              • Tesko sranje, ionako nemotivisani igrace do finala jos najmanje cetri meca.

                                Comment

                                Working...
                                X