Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    E, jbg, onda i mi Grobari da pricamo o kradji sudija na cuvenoj "5 na 3" utakmici kad Bogdanovic pravi faul za petu licnu i sudija nece da je svira, jer bi se mec morao prekinuti i Zvezda ne bi pobedila u tom mecu.
    Ej, ovo mi je promaklo. Ajde mi pojasni. Da su svirali 5. licnu, tekma bi bila prekinuta i ne bi bila registrovana u korist KKCZ vec kako?
    Meni je nekako normalno da bi CZ dobila 20:0.
    Bas me zanima, ali zaista nisam sarkastican.

    Comment


    • Originally posted by Grof View Post
      Ej, ovo mi je promaklo. Ajde mi pojasni. Da su svirali 5. licnu, tekma bi bila prekinuta i ne bi bila registrovana u korist KKCZ vec kako?
      Meni je nekako normalno da bi CZ dobila 20:0.
      Bas me zanima, ali zaista nisam sarkastican.
      Tekma bi morala da se ponovi, jer ne moze da se igra sa 2 igraca.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • U trećoj utakmici plej ofa smo pokradeni (po meni), posle utakmice sam napisaoda se desila oružana pljačka (koliko se sećam)...međutim niko ne želi da kaže da do pljačke VEROVATNO ne bi došlo da nisu osetili našu slabost, kako organizacijski tako i neznanje stručnog štaba i tokom sezone su "puštani probni baloni"- rezultat toga smo videli.
        Da smo mi imali dobar stručni štab i pravog trenera, da je Čović bio fokusiran na klub i dešavanja, verujem da do toga ne bi došlo.
        Evo mene ovaj pokušaj od trenera nikako da impresionira a igramo protiv osmoplasirane ekipe prve lige Srbije...
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Jednostavno: Izgubili 5:1. Trener iskusan sa usavrsavanjem u SAD vs trener pocetnik koji je mladji od pojedinih igraca. Kraj svake rasprave.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Zar moram opet da vas zatvaram kao cele sezone..Ne znam koji mi to post nije bio dobar o projekciji Alimpija i NC ove sezone. Blagao vama, izgleda vam treba beton liga...

            Jasno se vidi po tvom pisanju i jos nekih, ko ste i sta ste...Meni je smesno, pisite sta hocete...Brojevi ne lazu...Ova sezona je odradjena extremno amaterski...

            Niko nije pricao da 3-4minuta do kraja..druge tekme oni dobili patku...mi na 10-14minuta, ja kazem da je bilo evidentno velikih gresaka ali budite sigurni da se covic smucio svima...i sam je kriv za to...

            Mogu i o tome da pisem...Vracamo se opet ....here we go....sledeca sezona...

            Ali svaka vam cast na odbrani trenera i Covica iz ove sezone
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Zar moram opet da vas zatvaram kao cele sezone..Ne znam koji mi to post nije bio dobar o projekciji Alimpija i NC ove sezone. Blagao vama, izgleda vam treba beton liga...

              Jasno se vidi po tvom pisanju i jos nekih, ko ste i sta ste...Meni je smesno, pisite sta hocete...Brojevi ne lazu...Ova sezona je odradjena extremno amaterski...

              Niko nije pricao da 3-4minuta do kraja..druge tekme oni dobili patku...mi na 10-14minuta, ja kazem da je bilo evidentno velikih gresaka ali budite sigurni da se covic smucio svima...i sam je kriv za to...

              Mogu i o tome da pisem...Vracamo se opet ....here we go....sledeca sezona...

              Ali svaka vam cast na odbrani trenera i Covica iz ove sezone
              Ti imas ozbiljnih problema da ukapiras ono sto je napisano.
              Niko ovde ne brani Covica i trenera, vec kaze da je sudjenje u trecem mecu bilo oruzana pljacka.
              Verovatno to tvoj mozgic ne moze da ukapira, vec registruje kao branjenje Covica i nadrkanka.

              Comment


              • Dobro si procenio ovaj mozgic, to govori vise o tebi...

                Nemam ja problem sa tim, samo takvi postovi su ono..prejadni...

                Ti ne kontas ovu raju, bar ne sve i njihovu namenu...ali dobro, polako, pa ce ti biti jasno...Necu ti vise replicirati
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Jednostavno: Izgubili 5:1. Trener iskusan sa usavrsavanjem u SAD vs trener pocetnik koji je mladji od pojedinih igraca. Kraj svake rasprave.
                  [emoji122][emoji122][emoji122] Ovo je previše čak i za ovakav skup cigana kakvi su na ovom forumu.Grobar , završava raspravu na zvezdinom topiiku .Na svim drugim forumima bi ga oterali u qrac .

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Jasno se vidi po tvom pisanju i jos nekih, ko ste i sta ste...Meni je smesno, pisite sta hocete...Brojevi ne lazu...Ova sezona je odradjena extremno amaterski...
                    Posto pretpostavljam da se obracas meni, bas me zanima da mi kazes ko smo to mi, tj. ko sam to ja.
                    Da je sezona lose odradjena se slazem, ali je to jedino sa cim se slazem sa tobom u vezi cele sezone

                    Comment


                    • 75:104
                      Još jedna ofanzivna klinika gospodina Alimpijevića, come to FMP bro' ..

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Dobro si procenio ovaj mozgic, to govori vise o tebi...

                        Nemam ja problem sa tim, samo takvi postovi su ono..prejadni...

                        Ti ne kontas ovu raju, bar ne sve i njihovu namenu...ali dobro, polako, pa ce ti biti jasno...Necu ti vise replicirati
                        Hvala.

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Ne.
                          Daj ne sviraj kurcu svega ti. Ja prvi krivim sve od Čovića nadalje za kompletan učinak, ali samo budala ili neko ostrašćen može da tvrdi da u trećoj nije bilo krađe. Bilo je, i te kako. I to drastične.

                          Činjenica da JE BILO krađe ne može se negirati, kao što se ne može negirati ni činjenica da smo mi imali tim, trenera i igrali košarku, ni tri javora ni radovića ne bi pomogla protivniku.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Alimpijevic ce biti ozbiljan trener dogodine, sa iskustvom u el i kls bice to pravi pogodak za nas...normalno ako uspemo da ga zadrzimo, borac pravi ozbiljnu ekipu i jako je zainteresovan za alimpija, msm tako kazu neki bar...da ne bude posle da ja lazem, kazu vide taj talenat i kako sa svim problemima (manjkom kesa, losim rosterom, mladom ekipom) izlazi na kraj sa neverovatnom lakocom i da nije bilo tih dama lakog morala da bi mi tukli crnogorce u finalu sa 3-0! Ako citas ovo covicu ne daj alimpija pasijim sinovima! Co junior i alimpije do pobede, dole trinkijeri i ostala telad koja bi da iskoriste nas klub kao da je krava muzara! Samo cista ljubav prema klubu!

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Ti ne kontas ovu raju, bar ne sve i njihovu namenu...ali dobro, polako, pa ce ti biti jasno...Necu ti vise replicirati
                              Ja bih molio za pojasnjenje. Koja raja, koja namena? Da li ti stvarno mislis da si ti neka avangarda, borac za KKCZ, a da oni koji pisu drugacije instrukcije i pare dobijaju od NC. Ako je to tako, onda imamo ozbiljan problem u komunikaciji i razumevanju.
                              Od kada sam se upisao na ovaj forum, citam tvoje necitljive postove. Tacke, zarezi, pocete, a nedovrsene recenice i misli...
                              Daj, sedi, odvoji vreme i napisi pismeni post gde ce se videti sta hoces da kazes i sta ti je poenta.
                              Kvalifikovanje svakoga ko ne misli slicno kao ti u grupu podrzavalaca NC je u najmanju ruku smesno.

                              Comment


                              • Ma nema sa vama price.Dosadni ste do zla Boga.....Sta sa Vama covek da prica..Pisao sam sve. Kosarkaski, normalno itd..ali ne vredi...Pa ima dve solucije za Vas...ili ne znate o kosarci puno ili ste dosli ovde sa razlogom da promenite i uticete na javno mnjenje..Mozda sma nekog preskocio, ali znate na koga se odnosi..

                                Necu Vam replicirati, vi kad god dodjete ovde se uvatite za moj post i replicirate...i ako vam niko nista nije rekao...Nti sta pisete o kosarci...o bilo cemu, samo branite i ubacujete neke spinove...

                                Nema sta vise da se pise o mecu broj 3..ljudi su nas sa knata timom, rastavili...imaju trenera...ljudi su broci..igrali povredjeni..bili ko jedno...ovde sta se desilo ove sezone..pricace se godinama...verujte mi na rec...ovo je bio skandal...

                                Kao nigde, naravno da nema odgovornih..nadju se par igraca...i to je to...Onda ovi isti traze odgovornost od nekog ministra itd...Ovo je zemlja ..ne znam sta bi rekao,...nerealno
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X