Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Saopštiću
    (čović family, 2. maj 2018 19:58)
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Igramo za dva i po sata a tema živa....nemož isčitati postove kako se brzo štancaju.
      Naravoučenije: Ako želiš nekome nešto ogaditi, samo pozovi Čovića i Alimpijevića...i problem rešen.
      Mozda te nisam dobro razumeo... Ali, kako vidim, dok ti pises o necemu sto nije usko povezano sa kosarkom, tj. utakmicama (ali se ne moze izdvojiti ni slucajno od kosarke kao sporta, ili drustvenog fenomena, osim u glavama onih koji nemaju pojma), to je OK, ali ako neko drugi odgovori na tvoj upis, ili obrazlozi to sto si ti komentarisao na njegov upis, onda to nije u redu.
      Vazi, moze i tako... i da... CRY, ali ja vise volim da se borim (msm, na to sta ce KKCZ da radi nemam nekog preteranog uticaja, ali ja licno volim da se borim dok ne izgubim...)

      Comment


      • Originally posted by Grof View Post
        Mozda te nisam dobro razumeo... Ali, kako vidim, dok ti pises o necemu sto nije usko povezano sa kosarkom, tj. utakmicama (ali se ne moze izdvojiti ni slucajno od kosarke kao sporta, ili drustvenog fenomena, osim u glavama onih koji nemaju pojma), to je OK, ali ako neko drugi odgovori na tvoj upis, ili obrazlozi to sto si ti komentarisao na njegov upis, onda to nije u redu.
        Vazi, moze i tako... i da... CRY, ali ja vise volim da se borim (msm, na to sta ce KKCZ da radi nemam nekog preteranog uticaja, ali ja licno volim da se borim dok ne izgubim...)
        Ako će te zadovoljiti, evo neću da pišem večeras od ponoći pa do ponedeljka do ponoći iako to neće da promeni istinu u mom upisu.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Veca glupost od intoniranja himne u domacoj ligi tesko da postoji.

          Comment


          • Jel nam Pero sad u stručnom stabu? [emoji3]

            Послато са 5044D уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Ako će te zadovoljiti, evo neću da pišem večeras od ponoći pa do ponedeljka do ponoći iako to neće da promeni istinu u mom upisu.
              Tvoj upis meni i nije problematican, vec sam naveo nesto sa cime se ne slazem. Ono sto mi se nije svidelo je da se pozivas na usko kosarkaske komentare nakon sto si ti komentarisao nesto sto jeste sastavni deo kosarke, ali ne i igre.
              Mene tvoje pisanje ne moze ni da odobrovolji ni da 'ozlovolji'.
              Za razliku od eksperata koji znaju kako bi trebalo da se igra, kako bi trebalo da se koriste odredjeni igraci (ne mislim bas na tebe, ali nisi ni skroz iskljucen) , a pri tome nemaju ni dana iole uspesnog sportskog staza (igraci; treneri), ja u menadzmentu mogu da stanem na crtu nekima / mnogima od onih koje komentarisemo ovde. Zato su mi i zabavni komentari o tome ko je bot, ko prima platu od nekoga da bi branio nekoga i tome sl.
              Pisao sam o tome (koliko se secam) davnih dana, ali da ponovim - to sto je neko nekada igrao kosarku, ili bio trener, ili sta god ga ne kvalifikuje automatski za funkciju direktora, predsednika i tome sl. Za tako nesto je potrebna neka druga skola, neka druga interesovanja i znanja, ali i sposobnosti.
              I da zavrsim. Niti branim NC, niti ga napadam. Nikada nije moguce ici samo napred. Mora se nekada desiti i poneki propust, pad... Ono sto je bitno u ovom trenutku je da shvatimo da bez obzira na NC i njegovu retoriku, Buducnost JESTE pokrala KKCZ. Da li se to desilo slucajno, ili namerno, kako to govori NC je manje bitno.
              Bitno je da ne sme da se dozvoli da postane normalno a moras biti bolji od protivnika za 15 poena da bi pobedio sa 3-4.
              Tacno je da smo imali prednost EL koju nismo iskoristili, ali je isto tako tacno da smo zavrsili kao prvi ABA ligu, iako smo izgubili od Buducnosti dva puta. Znaci, bili smo BOLJI u reglarnom delu.
              U finalu su nas pokrali u odlucujucoj utakmici i izgubili smo seriju. Ko to ne zeli da shvati, meni je zao, ali je debelo u krivu.
              Da ima gresaka od str. KKCZ, naravno da ima, ali BAS ME BRIGA. Hocu da budem bolji za jedan poen i da pobedim sa toliko razlike...
              Niko od vas, velikih poznavalaca igre pod kosevima me ne moze ubediti da nas je Buducnost nadigrala na sportski nacin i pobedila na taj isti nacin.

              Comment


              • Originally posted by Guthrie View Post
                Veca glupost od intoniranja himne u domacoj ligi tesko da postoji.
                Zasto?

                Comment


                • Originally posted by Grof View Post
                  Tvoj upis meni i nije problematican, vec sam naveo nesto sa cime se ne slazem. Ono sto mi se nije svidelo je da se pozivas na usko kosarkaske komentare nakon sto si ti komentarisao nesto sto jeste sastavni deo kosarke, ali ne i igre.
                  Mene tvoje pisanje ne moze ni da odobrovolji ni da 'ozlovolji'.
                  Za razliku od eksperata koji znaju kako bi trebalo da se igra, kako bi trebalo da se koriste odredjeni igraci (ne mislim bas na tebe, ali nisi ni skroz iskljucen) , a pri tome nemaju ni dana iole uspesnog sportskog staza (igraci; treneri), ja u menadzmentu mogu da stanem na crtu nekima / mnogima od onih koje komentarisemo ovde. Zato su mi i zabavni komentari o tome ko je bot, ko prima platu od nekoga da bi branio nekoga i tome sl.
                  Pisao sam o tome (koliko se secam) davnih dana, ali da ponovim - to sto je neko nekada igrao kosarku, ili bio trener, ili sta god ga ne kvalifikuje automatski za funkciju direktora, predsednika i tome sl. Za tako nesto je potrebna neka druga skola, neka druga interesovanja i znanja, ali i sposobnosti.
                  I da zavrsim. Niti branim NC, niti ga napadam. Nikada nije moguce ici samo napred. Mora se nekada desiti i poneki propust, pad... Ono sto je bitno u ovom trenutku je da shvatimo da bez obzira na NC i njegovu retoriku, Buducnost JESTE pokrala KKCZ. Da li se to desilo slucajno, ili namerno, kako to govori NC je manje bitno.
                  Bitno je da ne sme da se dozvoli da postane normalno a moras biti bolji od protivnika za 15 poena da bi pobedio sa 3-4.
                  Tacno je da smo imali prednost EL koju nismo iskoristili, ali je isto tako tacno da smo zavrsili kao prvi ABA ligu, iako smo izgubili od Buducnosti dva puta. Znaci, bili smo BOLJI u reglarnom delu.
                  U finalu su nas pokrali u odlucujucoj utakmici i izgubili smo seriju. Ko to ne zeli da shvati, meni je zao, ali je debelo u krivu.
                  Da ima gresaka od str. KKCZ, naravno da ima, ali BAS ME BRIGA. Hocu da budem bolji za jedan poen i da pobedim sa toliko razlike...
                  Niko od vas, velikih poznavalaca igre pod kosevima me ne moze ubediti da nas je Buducnost nadigrala na sportski nacin i pobedila na taj isti nacin.
                  Vama je presudila izgubljena utakmica u BG, a ne u PG.
                  Buducnost vas JESTE nadigrala i ne vredi vise traziti opravdanja, vec lepo cestitati protivniku i pozeleti mu srecu.
                  Ovakva Coviceva saopstenja samo srozavaju ugled kluba za koji navijate.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    Zasto?
                    Pa kazi mi u kojoj se drzavi jos to radi?
                    To je kod nas od nedavno postala praksa i totalno je bezveze, bar meni. Ne igra repka.
                    Zamisli sada da se u nemackoj ili spaniji intonira himna na svakom mecu

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Vama je presudila izgubljena utakmica u BG, a ne u PG.
                      Buducnost vas JESTE nadigrala i ne vredi vise traziti opravdanja, vec lepo cestitati protivniku i pozeleti mu srecu.
                      Ovakva Coviceva saopstenja samo srozavaju ugled kluba za koji navijate.
                      Da li je po tebi zvezda pokradena u trecem mecu?

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Vama je presudila izgubljena utakmica u BG, a ne u PG.
                        Buducnost vas JESTE nadigrala i ne vredi vise traziti opravdanja, vec lepo cestitati protivniku i pozeleti mu srecu.
                        Ovakva Coviceva saopstenja samo srozavaju ugled kluba za koji navijate.
                        Kronose, jesi ti u pravu. Moralo se dobiti u BG, ali je isto tako bila dobijena utakmica u PG (vracen brejk), ali nije dozvoljeno da se to realizuje.
                        Sa retorikom u saopstenjima se APSOLUTNO NE SLAZEM, nije je moj nacin komunikacije (cak ni sa totalno nebitnim likovima), ali poenta postoji, kao sto napisah - hocu da pobedim / izgubim zaista za onoliko koliko sam zasluzio

                        Comment


                        • Originally posted by Guthrie View Post
                          Da li je po tebi zvezda pokradena u trecem mecu?
                          Ne.
                          Kada ti se Gordic i Ivanovic setaju kroz odbranu kako hoce, tu sudijske greske ne presudjuju mec vec pogresna postavka igre Alimpijevica.
                          Ako si bolji (na papiru) tim i ako stvoris + poena razlike i igraci ti igraju ono sto se od njih ocekuje - onda ni sudije ne mogu tu nista da promene.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Ne.
                            Kada ti se Gordic i Ivanovic setaju kroz odbranu kako hoce, tu sudijske greske ne presudjuju mec vec pogresna postavka igre Alimpijevica.
                            Ako si bolji (na papiru) tim i ako stvoris + poena razlike i igraci ti igraju ono sto se od njih ocekuje - onda ni sudije ne mogu tu nista da promene.
                            HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.

                            Sta reci.

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Ne.
                              Kada ti se Gordic i Ivanovic setaju kroz odbranu kako hoce, tu sudijske greske ne presudjuju mec vec pogresna postavka igre Alimpijevica.
                              Ako si bolji (na papiru) tim i ako stvoris + poena razlike i igraci ti igraju ono sto se od njih ocekuje - onda ni sudije ne mogu tu nista da promene.
                              Zvezda je brutalno pokradena u trecem mecu.

                              Comment


                              • Bolja Buducnost, ako je ona namerna Sehovica odlucila i cepanje onda do moga...Niko ne spominje mec broj 2 npr...ili Tamis..to je sad nebitno...greske se desavaju, jak, mocan domaci teren je presudio,a pre svega trener...Ko to ne vidi...nema mu pomoci
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X