Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cova je do jedne granice tata, ali da vodi klub sam..tu je slab..Dok je drzava ubacivala, sipali kako se kaze bilo je dobro...Nemojte se zajebavati..kad su ovi bili mi nismo igrali EL..ulagalo se, pralo se itd..ali doci do EL sa nesto manjim budzetom ..pa mozes ako EL tim vodi neznalica...

    Da se razumemo NC je do pre godinu dana bio dobar..odlican..ali od tada...uzasno los, da ne kazem tragican...

    Pisao sam vec imao je tri ere, dve sa FMP i jednu sa nama..i sve ti su povezane sa njegovim politickim uticajem, koji doduse nije dugo trajao...jasno se vidi po godinama i funkcijama..Ociglednom voli da se pita sve...ako vam odgovara NC, odgovara vam i AV....nema tu velike razlike...

    Ima tu novca i te kako, posebno kao reklama kroz nase ali i evropsko trziste...Bilo bi zanimljivo videti kakav je saldo Cedevite kao firme od kad je poceo da ulaze u KK...

    Sve je tu jasno...ako HR i CG imaju love da nabace, imamo i mi...sve ostalo je macenje prazne slame...

    Pisao sam da je NC limitiran i to je tako..to se vidi jasno..

    Ovo sto je uveo celu familiju u klub, govori dovoljno koliko zna..tu mislim pre svega na long term..maher je za short term i uzmi sve sto ti je na dohvat ruke..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Koliko platu ima Dobric?

      Comment


      • Nemate vi tih para da ga platite a u Zvezdi ima platu ne veću od 100k.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Da se mijenjamo. Mi vama Suada?

          Comment


          • Nema potrebe za provakcijama
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Nisu bez svakoga. Ok. Povlacim.

              Comment


              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                Da se mijenjamo. Mi vama Suada?
                Zna se cena igarača kkcz koji imaju ugovor . Milionče (eura) i oprostiće im Čović što ih je vređao
                Last edited by Samo Zvezda; 30-04-18, 16:18.

                Comment


                • Originally posted by canarian View Post
                  Mislim da je krajnje vreme da se prestane sa upiranjem prstom u Roca, kao on je mator pa nema motiva da igra, a neki drugi imaju.
                  Pogledajmo koliko godina imaju igraci jednog ucesnika ovogodisnjeg F4:

                  Davis Brandon, 26
                  Pangos, Kevin, 25
                  Toupane, Axel, 25
                  Udrih, Beno, 34
                  Jankunas, Paulius, 34
                  Milaknis, Arturas, 31
                  Micic, Vasilije, 24
                  White, Aaron, 25
                  Kavaliauskas, Antanas, 33
                  Ulanovas, Edgaras, 26

                  Znaci, kod njih 4/10 igraca imaju preko 32 godine (Milaknis skoro 32). Kod nas preko 30 imaju Roc, Antic i Bjelica. Znaci, nije problem u godinama igraca, problem je ili u samim igracima ili u treneru. Kako je moguce da Kavaliauskas i Jankunas budu isto godiste kao Milko Bjelica, a da na terenu izgleda kao da je razlika izmedju njih 5 godina i vise?

                  Zaboravlja se izgleda koliko je pobeda Rochestie doneo u evroligi (sto je 37 000 u kasu kluba po pobedi), zaboravlja se i da je uz Omica bio ubedljivo najbolji pojedinac kluba u finalu ABA lige. Mnogo za sta se krivi on, a nama da je Marcus Williams iz najboljih dana sada ovde, ne bi bilo mnogo bolje, jer trener ne zna da ga sakrije u odbrani, ali zato ne bi znao da ga iskoristi u napadu, osim za pripaljivanje kada god se stigne.

                  Da je dosao Goss umesto Rocha, Partizanu bi dosao neki Radicevic, osvojili bi kup i ligu i izgubili od Buducnosti uz manje pobeda u evroligi.



                  Sve je to tacno, ali onda dolazimo do toga ko prati to takmicenje u svetu:

                  1. Spanci
                  2. Turci
                  3. Litvanci
                  4. Srbi
                  5. Grci
                  6. Izraelci

                  nema nigde Francuza, Nemcima je to treci, cetvrti sport u zemlji, nigde nema UK, Svedske, Poljske, Italijani ne ulazi. Taj Giannakopoulos prica to za svoje mase koje ga podrzavaju i sam u to ne veruje. Dovoljno je reci da je u tom fudbalu, koji je profitabilan Panatianikos pred bankrotom, 10. u ligi i ne zna se ni da li ce igrati uopste u prvoj ili trecoj ligi, a u kosarci koja nije profitabilna je cetvrti na tabeli i sa velikim budzetom.

                  Nije UEFA velikodusni uspesni kapitalista koji deli svoju zaradu za radnicima, UEFA je velikodusna jer je svako zivi u Evropi zainteresovan za fudbal i zato se tu obrcu velike pare. Cak i tu ima itekako klubova koji nemaju dobro poslovanje i koji su bankrotirali.

                  Mi malo, malo pa spomenemo da Bartomeu jedva ceka da se resi siromasnih balkanaca i da da licencu nekom BC PSG i BC Chelsea, samo da se pojave, a u isto vreme kukamo da evroliga nije profitabilna. To je ono, to su velikani, napravimo takmicenje za njih da im omogucimo da se bogate, nema veze sto oni sami nisu trzisno profitabilni. Ono Danilovicevo komunisticko razmislanje: "Partizanu nije potreban marketing, zna se sta je Partizan, prvak Evrope, stvaralac igraca, sampion ABA lige toliko i toliko puta, bla bla". Tvrdis da si veliko ime, gigant i profitabilan i kao takav prosis za milostinju od drzave. Nece tako da ide.
                  па зашто онда европски клубови једноставно не престану са преплаћивањем играча ако је циљ пословање у плусу

                  Comment


                  • Ne gleda mi se kosarka kada cujem da onaj nadrkanko urla kraj klupe...
                    Retko odvratan lik.

                    Comment


                    • Opet sam pojeo govno i otisao da gledam ovu grupu manekena i debilcinu na klupi.
                      Tamis nam je ubacio 20 poena za7 minuta. Nakon toga su promasili bukvalno al bukvalno 4 ulaza, 3 bacanja. Lagano smomogli da primimo preko 30 poena za cetvrtinu.
                      Ponasanje igraca je sramotno. Nadrkanko na klupi besni jedino na Jankovica i Radanova.
                      Na sta smo spali gospode boze.
                      I da dobijemo 150 razlike ovo je sramota.

                      Comment


                      • Lesora bi i moja baba podigla na fintu.

                        Comment


                        • Jankelaaaaaaaaaa!!
                          Kakav ludak...

                          Comment


                          • Ova liga bi jedino imala smisla u pred sezoni da se ekipe malo uigraju. Amaterizam provejava ligom qq majko kakav ocaj na sta je Srbija spala.

                            Comment


                            • ma skroz nebtino...sezona je zavrsena sa ABA..sad je muka svima ..upravi,treneru, igracima i publici...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Znaci citam kuknjavu ovde kako bi trebalo da igraju radanov i kompanija...izadju oni na parket tamis nam ubaci 40p...ok razumem ja da je lepo forsirati mlade, ali ne 6 mladih vec 2 najvise...imas 2 klinca kao radonja sto je i to je to, a ne lesora, davidovca, dobrica, radanova, enisa, jankovica, jovanovica itd...

                                Comment

                                Working...
                                X