Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Komso, za ovo:

    ako nema dokaza - treba ga zestoko osuditi za klevetu i uzeti mu svaki cvonjak koji ima.
    Ne, nego izbaciti iz sporta a krivično goniti za klevetu.
    U suprotnom slučaju isto.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Mmajsto bi gledao pre Andoru u EL,a nije mu smetalo kad nismo bili prvi Igokea pa onda Cibona...hehe
      Ako gledamo iskljucivo kosarkaske zasluge i ako Andora odigra bolje od Barselone u Endesi, a sto i da ne gledamo Andoru u EL? Ovako kako je sve postavljeno, to je jedna velika gulanferska korupcionaska organizacija, gde jedan covek prodaje ulaznicu za najjacu ligu u Evropi, a ostali gledaju da mu se sto vise uvuku u onu stvar. Kad je vec tako postavljen sistem a sto pa da mi i smeta sto smo igrali EL umesto Igokee i Cibone?

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Je l ti uopste citas sta je sve ovde napisano ? Pistolji sudijama u usta , podvodjenje maloletnica ...ovo nije zajebavanje . Ili postoje dokazi ili je Covic u ozbiljnom problemu a i kkcz sa njim.
        Dobro znas da su se iste price provlacile i ranije, a vezane za Buducnost (konkretno za Sretena Radovica). Ako ne znas, sad si upoznat. Sta je Covic kao predsednik ABA lige i jednog od najjacih klubova u ligi radio po tom pitanju? Sto se tek sada oglasava, kao Ruznal sa naslovom "Zvezda vec u evroligi!" posle 1-1 u seriji?
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Originally posted by canarian View Post
          Dobro znas da su se iste price provlacile i ranije, a vezane za Buducnost (konkretno za Sretena Radovica). Ako ne znas, sad si upoznat. Sta je Covic kao predsednik ABA lige i jednog od najjacih klubova u ligi radio po tom pitanju? Sto se tek sada oglasava, kao Ruznal sa naslovom "Zvezda vec u evroligi!" posle 1-1 u seriji?
          Ma znam za Radovica , nije to nista novo .

          Znači, kod Evrolige vam neće proći prostitucija i seksualni delikti za namirenje sudija u noćnim klubovima poput “Afrodite” u Podgorici. Takođe vam neće proći ni “blagi” pritisci na sudije ispred i u svlačionici gde su neki od njih bili “ljubazno zamoljeni” da oralno konzumiraju cevi od pištolja vaših pojedinih “uglednih prijatelja” kluba. Možda su to takozvani “grandovci”, u Srbiji prepoznatljivi kao “bemaksovci”, pretežno visoki bivši funkcioneri ANB Crne Gore.

          Ovo se valjda odnosi na finalnu seriju , mislim na ovaj deo o pistoljima
          Last edited by Samo Zvezda; 29-04-18, 15:31.

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Ma znam za Radovica , nije to nista novo .

            Znači, kod Evrolige vam neće proći prostitucija i seksualni delikti za namirenje sudija u noćnim klubovima poput “Afrodite” u Podgorici. Takođe vam neće proći ni “blagi” pritisci na sudije ispred i u svlačionici gde su neki od njih bili “ljubazno zamoljeni” da oralno konzumiraju cevi od pištolja vaših pojedinih “uglednih prijatelja” kluba. Možda su to takozvani “grandovci”, u Srbiji prepoznatljivi kao “bemaksovci”, pretežno visoki bivši funkcioneri ANB Crne Gore.

            Ovo se valjda odnosi na finalnu seriju
            Optuzbe za podvodjenje se odnose na mnogo duzi vremenski rok, pa ako je vec u pitanju takvo krivicno delo, zasto je Covicu trebalo Bokanovo podbadanje da bi se oglasio po tom pitanju? Neprijavljivanje krivicnog dela je jednako saucesnistvu u istom (ako postoje dokazi).
            Last edited by blond; 29-04-18, 15:34.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Iskreno boli me patka... Zao mi nas kao naroda..slusas politicare kako spinuju, onda slusas ove ''sportske radnike'' fudbal,kosarka nebitno...Realno..i onda se neko pita zasto ljudi beze iz ove zemlje....jbte ne mozes odgledati sportski mec..ili se biju, drzavni udar, tuce...prozivke...jbte..koliko smo mi daleko od civilizacije i ako lazno mislimo da smo vec tamo....Fudbal zbog toga ne gledam 10g...pokusavaju i kosarku da mi zgade...stvarno je ovo sve bolesno..
              Tako je Losmi.
              Napisao sam i jq, ili sam mislio pa odustao.
              Pitanje zivota i smrti. Da li su toliko sujetni, ili je to postao nacin zivota, ili se neke pare peru. Svi pricaju da nema kinte u basketu, tako da je ovo ipak bolest

              Comment


              • Originally posted by canarian View Post
                Optuzbe za podvodjenje se odnose na mnogo duzi vremenski rok, pa ako je vec u pitanju takvo krivicno delo, zasto je Covicu trebalo Bokanovo podbadanje da bi se oglasio po tom pitanju? Neprijavljivanje krivicnog dela je jednako saucesnistvu u istom (ako postoje dokazi).
                Bilo je sudjenje

                http://www.vijesti.me/vijesti/sekret...ne-usluge-4699

                Comment


                • Originally posted by canarian View Post
                  Optuzbe za podvodjenje se odnose na mnogo duzi vremenski rok, pa ako je vec u pitanju takvo krivicno delo, zasto je Covicu trebalo Bokanovo podbadanje da bi se oglasio po tom pitanju? Neprijavljivanje krivicnog dela je jednako saucesnistvu u istom (ako postoje dokazi).
                  Ako se desilo nije bitno zasto se cutalo. Isto tako alo se nije deailo, po usima. Sada cekamo sta ce PG da kaze i tako u krug

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Pa bilo je i sudjenje Covicu za Andjusa pa nista. Samo cekam kako ce Bokan to da pomene u odgovoru. Ne moze neko da se optuzuje za krivicna dela samo zato sto nismo zadovoljni ishodom finalne serije.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Covic je postigao cilj. Od stotinu spinova koje odapeo normalno da ce se neko uhvatiti za makar jedan. Koristeci medijsku infrastrukturu Crvene Zvezde. Protivu ovoga se nemoguce boriti , ali kako iskulirati kada vas covjek najdirektnije vrijedja. Zamislite npr sledece naslove:

                      - Covic preko mts- a u Crnoj Gori prisluskuje celnike i strucni stab Buducnosti!
                      - Vodja Delija kojem se sudi za ubistvo vidjen u tunelu pionira u drugoj finalnoj utakmici?
                      - Dejan Radonjic dao savjet Buducnosti kako protiv Zvezde!
                      - Majke Srebrenice pisale Djordiju da iskljuci CZV iz evrolige?
                      - Otkriveni racuni Nebojse Covica na Kipru ,gdje je u poslednje dvije godine deponovao 3,45 miliona evra!
                      - Covic stavio Zvezdin tim kod menadzera kamatasa?
                      - Ekskluzivno, bivsa prostitutka: Na nagovor Nebojse Covica morala sam lizati supak Zarku Cabarkapi!


                      O cemu pricamo. Pustis u etar stotinu ovakvih spinova i lazi i miran si. Niko to vise ne moze demantovati i odgonetnuti.

                      Da editujem jos jedan:
                      - Bokan: Dejan Radonjic mi je rekao da su navijaci Zvezde najvece seljacine ali vam to sigurno nece priznati.
                      Last edited by Nemam_ti_kad; 29-04-18, 16:26.

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Je l ti uopste citas sta je sve ovde napisano ? Pistolji sudijama u usta , podvodjenje maloletnica ...ovo nije zajebavanje . Ili postoje dokazi ili je Covic u ozbiljnom problemu a i kkcz sa njim.
                        Čitam svaki dan nove bljuvotine kako bi se opravdala sopstvena nesposobnost. Je li dao posle kupa saopštenje u kome je osudio dunstera na klupi kojeg je Čanak rastavio na proste činioce, pičke i neradnike na terenu?

                        Je li se javio da objasni kako je moguće da jedan EL ligaš odigra onako jadnu utakmicu za trofej?

                        Ne, on se bavio pločicama na trofeju.

                        Nek se tera u tri kurca. I on i prizetko mu i pločice.


                        PS

                        Što govedo ne izađe sa dokazima?
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Ne znam oko cega se to toliko uzbudjavate. Covic na svaki nacin pokusava da opravda svoj neuspeh, Bokan osetio moc pa pokusao da glupim izjavama provocira, a ovaj mu naravno nije ostao duzan.....u sustini ne razlikuju se mnogo njih dvojica stim sto je ovaj prvi vestiji i iskusniji u tim marifetlucima. Ja na to gledam kao na neki realiti shou, i uopste me ne dotice.

                          Comment


                          • Ni mene se ne bi doticalo da je se dešava u tuđoj kući.

                            Nego, da apsolviramo taksativno dosadašnji čovićev učinak u ovoj sezoni;

                            1. Rasprodao trofejni tim
                            2. Oterao trofejnog trenera
                            3. Sklopito nakaradni tim
                            4. Doveo trenera dunstera sa glavnom referencom Novi Prizetko
                            5. Doveo 1 (jednog) nedržavnog sponzora sa 100k sponzorstva
                            6. Rekreativno igrao EL
                            7. Razjurio gledaoce (nekonkurentinim timom i sprdnjom u svemu što se tiče kluba)
                            8 .Izgubio kup
                            9. Izgubio ABA
                            10.Naštancao dvesta saopštenja

                            Precednik za poželeti!
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Covic na svaki nacin pokusava da opravda svoj neuspeh, .
                              Tacno tako. i uvek nadje nekog za prepucavanje po novinama , pre je bio Vujosevic.. Sada ovaj Bokan..Saopstenja...saopstenja..

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Ne znam oko cega se to toliko uzbudjavate. Covic na svaki nacin pokusava da opravda svoj neuspeh, Bokan osetio moc pa pokusao da glupim izjavama provocira, a ovaj mu naravno nije ostao duzan.....u sustini ne razlikuju se mnogo njih dvojica stim sto je ovaj prvi vestiji i iskusniji u tim marifetlucima. Ja na to gledam kao na neki realiti shou, i uopste me ne dotice.
                                Ja ne videh i ne cuh da se Bokan igde oglasio pre nego sto NdrC pre serije u Podgorici dobio verbalnu dijareju.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X