Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Samo kakve veze ima grad od 2,5 miliona ljudi (uzgred ima 1,65 miliona) sa setanjem kroz ABA ligu ove godine?
    Lose veze sa predgradjem?
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Kada bih znao ime, ja bih ga i napisao.
      Treba da je platežno pristupačan, tolerantan na kašnjenje, da mu prva opcija bude razigravanje a druga poentiranje, da poseduje harizmu vođe na terenu...da poseduje BBIQ, da nije konfliktna ličnost...da se ne plaši preuzimanja odgovornosti.
      I sve to ne vredi ako ti imaš (citiraću A. Makedonskog: "ne plašim se vojske lavova koju predvodi ovca, plašim se vojske ovaca koju predvodi lav") ovcu na mestu trenera.
      P.S. Kari je to preveo i prilagodio trenutku (o magarcu i lavovima)...
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Guthrie View Post
        Munford.
        Kad bude katovan[emoji23][emoji23][emoji23]

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Dobro dosao.. Bas mi je drago kad vidim novog clana.

          Ja od kad sam ovde forum se ne osipa( ne zbog mene nego se trend osipanja zaustavio pre nego sto sam se registrovao). Napustili su nas samo Daba i Kankunen jer nisu mogli da podnesu pljuvanje Covica i nazivanje stvari pravim imenom, ali mislim da je sada i njima jasno o cemu smo pisali.. Rekao bih da se u zadnjih nekoliko meseci aktiviralo/registrovalo vise clanova, kao ti sada..
          Forum je odlican i ima zivinu, potpuna sloboda za razliku od B92, RsBa i ostalih foruma..
          Po meni fali jos 20ak Grobara i 10ak Cigana da forum bude idealan.. Moze se ocekivati da cemo i dobiti nove clanove za godinu, dve, ako se ovakav trend nastavi.. Ne znaju ljudi za ovaj forum inace bi pohrlili.. I ja sam slucajno saznao
          Pratim ja ovaj forum pre dolaska te ekipe sa B92 i njihov dolazak ovde je privukao mnoge ljude da se registruju.
          Pogotovo zbog Bogija i Dabe koji imaju dobre info.

          Comment


          • Originally posted by Guthrie View Post
            Pratim ja ovaj forum pre dolaska te ekipe sa B92 i njihov dolazak ovde je privukao mnoge ljude da se registruju.
            Pogotovo zbog Bogija i Dabe koji imaju dobre info.
            Sto se Dabe tice - verujem da je nakon ovakve sezone u filingu



            Last edited by kronostime; 29-04-18, 12:05.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by Guthrie View Post
              Pratim ja ovaj forum pre dolaska te ekipe sa B92 i njihov dolazak ovde je privukao mnoge ljude da se registruju.
              Pogotovo zbog Bogija i Dabe koji imaju dobre info.
              Obojica vise nisu ovde. Na zalost.

              Alimpije jos jeste, da ti odgovorim na prvi post.

              Comment


              • Originally posted by Guthrie View Post
                Munford.
                Deluje kao da je potpisao dobar ugovor sa Milvokijem.
                Pricalo se prosle godine sa EL pricom, a sada sa EK nisam siguran da smo mu interesantni.

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  Kad bude katovan[emoji23][emoji23][emoji23]
                  Hahahaha, da da.

                  Za njega se pricalo da je mogao doci za neke relativno manje novce, tipa 200-250k.
                  Mi sledece godine igramo EK, i posto smo ove kao EL imali za plate tima 2.8-3M, budite sigurni da necemo imati manje od 2 naredne sezone.
                  Za te pare, uz postojecu osnovu domacih igraca koje imamo(Dobric, Davidovac, Radanovc, Jankovic, Jovanovic, Lazic(??), Lazarevic, Simanic(??), Ristic i Ojo mozda), mi mozemo napraviti sasvim finu ekipu, iako mislim da ce sve to izgubiti smisao ako nas bude ovaj dunster bezobrazni vodio.
                  Zvezda se jednostavno mora okrenuti mladjim igracima i rizikovati.
                  Kada kazem mladjim igracima, ne mislim samo na domace, vec i na amere.
                  Evo recimo taj Munford(iako nije nesto mlad, ali je dobar je igrac), brat Djamil...
                  U G ligi je gomila igraca koja trazi sansu preko nje za NBA, iako to uopste nije realno, zato mislim da se tu mogu naci igraci koji bi mogli kidati u evropi i koji nisu skupi, mogu se pokupiti na visegodisnji ugovor.
                  Meni se recimo jako dopada Nigel Hayes, kombo krilo.
                  On nije za NBA jednostavno, moze da bude neki 11-12 igrac, ali ozbiljnu ulogu nece tamo imati.
                  Njega bih doveo na keca u zvezdu.
                  Dok recimo, vlazan san je neki Chris Wood.

                  Comment


                  • Cuj 1.65m a na izborima bilo prijavljeno glasaca 1.6m...onda ubacis tu maloletne i ove sto nemaju prava glasa, sto zive tu bez prebivalista..cuj 1.65m..Selektore opet si se zabrojao po dikrektivi
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Cuj 1.65m a na izborima bilo prijavljeno glasaca 1.6m...onda ubacis tu maloletne i ove sto nemaju prava glasa, sto zive tu bez prebivalista..cuj 1.65m..Selektore opet si se zabrojao po dikrektivi
                      Interesantno kako si ti posao od cinjenice da je broj glasackih listica tacan, a popis netacan.....umesto obrnuto, oduvek si mi bio sumnjiv

                      Comment


                      • Mi skauting nemamo. Ma sta pricao Covic kako se skautira 200 igraca. Isto je bilo i u vreme DR. Uvek su se dovodili poznati stranci. Izuzetak je donekle Cirbes. Nas skauting su Misko i Rasko.
                        U jednom interviju Blat je objasnio da je ove sezone dogovor bio da se dovedu manje poznati stranci, zeljni trofeja, uspeha, zeljni dokazivanja. To mora da radi i Zvezda.
                        Ja sam primera radi bio protiv Gossa jer je bilo ili Goss ili Rocesti.
                        Sada ne igramo EL bice drugacije.

                        Comment


                        • Selektore, ti meni nisi nikad...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Samo kakve veze ima grad od 2,5 miliona ljudi (uzgred ima 1,65 miliona) sa setanjem kroz ABA ligu ove godine?
                            Ima, i te kako. Zato što predstavlja ogroman source za ono što klubu kakav je naš treba. Dakle, postoji dobar, nepresušiv izvor, ogromna navijačka baza. Na tebi je, ukoliko si sposoban, da njome upravljaš. Da je animiraš, hraniš, upravljaš sa njome. Da organizuješ klub navijača, da sezonce držiš kao malo vode na dlanu, da organizuješ nagradne igre, okupljanja, druženja sa igračima...

                            To je jedan kompleksan posao za koji treba znanje i sposobnost. To nije nešto što će da obavljaju zetovi, jetrve, šogori i zaove.

                            Šta je od toga urađeno za sve ovo vreme igranja EL? Jedno veliko ništa. Zero. Krompir. Koliko puta su sezonci kontaktirani u vezi bilo čega? Svi su ostavili brojeve telefona i email prilikom kupovine sezonske. Koliko puta su organizovane akcije koje su mogle doneti veću zainteresovanost navijača za klub? Koliko puta je neko mrdnuo kurcem da uradi bilo šta po tom pitanju?

                            Šta je sa ostalim marketinšikim aktivnostim, od kalendara na dalje? Na koji način i kada se to odrađivalo? Sve što smo dobijali su prazne priče, jednu veliku kitu i to mlohavu.


                            Drugo, igramo godinam EL. Na koji način smo to eksploatisali? Zar nije bruka da uz pare koje dobijamo s te strane (pobede, TV prava, itd) nemamo bolju startnu poziciju u odnosu na konkurenciju?

                            Koliko novaca mimo države je predsednik dovukao u klub? Koga nedržavnih spominjanja vrednih sponzora je doveo sem Koreanaca? A i oni su se učipili sa cca 100K št je tragikomično.

                            Ja lično da sam bio precednik ne bih imao lošije rezultate.

                            Raspustio si sve što je vredelo od trofejnog tima.

                            Oterao si trofejnog trenera.

                            Sklopio si nakazu od tima - sve je bilo jasno u oktobru.

                            Doveo si jebača ćere na mesto trenera, uz to dunstera početnika.


                            Nakon što su ti se svi živi pokenjali na glavu zbog tvoje sopstvene nesposobnosti, ti si krenuo da štancuješ saopštenja na svaka dva dana.

                            Umesto da lupaš glavom u zid zbog gluposti i nesposobnosti.

                            Gde ti je u saopštenjima samokritika i odgovornost za (ne)učeinjeno? Gde je i jedna reč o kretenlucima koje si pravio? Neda sujeta da napišeš?

                            Terej se bre u kurac govedo.

                            I ti i prizetko.
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment




                            • Kad smo Lakija naterali da ovoliko pise....COVICU VIDIS LI TI OVO????
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Mi skauting nemamo. Ma sta pricao Covic kako se skautira 200 igraca. Isto je bilo i u vreme DR. Uvek su se dovodili poznati stranci. Izuzetak je donekle Cirbes. Nas skauting su Misko i Rasko.
                                U jednom interviju Blat je objasnio da je ove sezone dogovor bio da se dovedu manje poznati stranci, zeljni trofeja, uspeha, zeljni dokazivanja. To mora da radi i Zvezda.
                                Ja sam primera radi bio protiv Gossa jer je bilo ili Goss ili Rocesti.
                                Sada ne igramo EL bice drugacije.
                                Da da, istina je da sve ide preko ta 2 lika, a jos gore je sto tu i Covic umesa prste.
                                Znam za taj intervju Blata.
                                Oni su osvojili EK, a dovodili igrace iz Numbruka, Holona, osrednjih spanskih, italijanskih timova...
                                Treba slediti taj primer, pogotovo u nedostatku novca, a nece ga biti kao ove sezone.
                                Mene najvise brine pozicija 1.
                                Mi tu nemamo gotovo nikoga naredne sezone. Ako Cho junior ostane, necu vise da gledam zvezdu.
                                Zaboravio sam da dodam Nenadica u tu osnovu za sledecu sezonu.
                                Ako nista drugo, imacemo dosta igraca u timu koji su sekundarni plejevi(Nenadic, Davidovac, Radanov) i znaju sa loptom.
                                Nenadic mi se jako dopada kako igra ove sezone, pogotovo sada u KLS.
                                Protiv Partizana je igrao utakmicu zivota, sve je kretalo od njega, ponasao se kao pravi vodja na terenu.

                                Comment

                                Working...
                                X