Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Ima li koliko raje na tribinama? Jesu li aplaudirali magu košarkaške igre, novom Gregu...
    Samo uza rodbina.

    Comment


    • Radonju cemo od blata praviti ...Djenku ,|Jovica ..KAlinu ...MAjka...e tugo ............

      Comment


      • Originally posted by Ica View Post
        Radonju cemo od blata praviti ...Djenku ,|Jovica ..KAlinu ...MAjka...e tugo ............
        Ja se nesto nadam ako najurimo Covica i Radonja ne uzme titulu ima sanse da ga vratimo

        Comment


        • Alimpijevic je ili lud ili bezobrazan. Treceg nema.
          Aj nek neko postavi ovu izjavu koja gura prst u oko svakom navijacu Zvezde a data je posle vecerasnje pobede.
          ,,do sada smo uvek imali problem motivacije obzirom na protivnika,,
          ,,Promene posle ABA lige, novi igraci sve to odlicno ide,,

          Comment


          • Ma lik je taraba...nesto veca od ovih sto veruju da u njima ima bilo kakvog talenta...bice taj evro kup..pa cemo ga videti
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Alimpijevic je jajara obična a na klupi ga ne drzi nista osim Ćokijeve sujete i tvrdoglavosti!

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Ja se nesto nadam ako najurimo Covica i Radonja ne uzme titulu ima sanse da ga vratimo
                Radonja je sa nama završio,nikad više! Na žalost

                Comment


                • Originally posted by Ica View Post
                  Radonja je sa nama završio,nikad više! Na žalost
                  Tu se u potpunosti slažem! Radonja u Zvezdu, dok je Čović tu, neće doći ni na kafu. Doneo mu 9 od 11 trofeja, a ovaj ga olajava na sva usta! Radonja je prošle godine ispao gospodin. Do kraja sezone primio samo par plata (neko reče dve čini mi se) i sve je istrpeo dok nije završio posao i uzeo sve titule. U međuvremenu, bar prema rečima zalizanog, imao je ponudu od Baskonije. Čovek ispoštovao klub, navijače i Čovića samog, i kada je na kraju rekao ono što su i vrapci na grani znali, onda je postao rušitelj kluba i sistema. Koliki gmaz treba da budeš pa da pričaš ono što je Čović pričao za njega. To više nije ni sujeta nego bolest. Nisam ni ja u vinklu ali se bar lečim, za razliku od njega. A ovaj mutant od trenera je samo pokazao da je gori i od podguzne muve! Čuj, ponudio ostavku ali na sreću, smilovao se na suze klubskog rukovodstva a čujem da je Čova pretio da će dići ruku na sebe ako genije ode! Pa brate gori su od Topalovića! Shodno tome i ime kluba može da se promeni u KK "Dugo konačište"
                  Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

                  Comment


                  • Ma nije problem DR, otisao je od Covica, ko god moze ode...problem jeste stoCovic nije nasao dobru zamenu...Ocigledno mu je trebao ovaj da sa Miskom valja kako hoce..Ne vidim nijedan drugi razlog...

                    E sad...Ne znam..ako budemo a igracemo EC...i ostane on...Mi narednih xxx godina necemo videti ABA titulu..Po meni treba bar 3.5m budzet sledece godine za plate, bar toliko..Inace smo cao...Cova je izgubio operativni deo, tu je Lisac..eto i Bokan nauci nesto...ova slihtata iz sns partizana...Skeptican sam...iskreno vam kazem..ovo ne mirise na dobro sem ako drzava ne upumpa lovu..preko nekog laznog sportiste ili pak nekog limara...Sa NC bi bilo dobro da on ima para, da oce da ulozi itd...ali ocigledno nema toliko i boli ga patka..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by olajo View Post
                      Tu se u potpunosti slažem! Radonja u Zvezdu, dok je Čović tu, neće doći ni na kafu. Doneo mu 9 od 11 trofeja, a ovaj ga olajava na sva usta! Radonja je prošle godine ispao gospodin.
                      Mi imamo pravo da kritikujemo Covica, a Radonjic prvi treba da mu ljubi noge. Od trenera lokalnog karaktera bez ikakvih medjunarodnjih uspeha, on mu je pruzio priliku da se procuje sirom Evrope. Otisao kad mu je porasla cena a u klubu nestalo para, skroz gospodski. Imamo mi mnogo vece legende od jednog trzisno orjentisanog trenera.

                      Comment


                      • Nemoj slucajno da ste mi Covica otjerali.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Mi imamo pravo da kritikujemo Covica, a Radonjic prvi treba da mu ljubi noge. Od trenera lokalnog karaktera bez ikakvih medjunarodnjih uspeha, on mu je pruzio priliku da se procuje sirom Evrope. Otisao kad mu je porasla cena a u klubu nestalo para, skroz gospodski. Imamo mi mnogo vece legende od jednog trzisno orjentisanog trenera.
                          Kakva glupost od posta.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Mi imamo pravo da kritikujemo Covica, a Radonjic prvi treba da mu ljubi noge. Od trenera lokalnog karaktera bez ikakvih medjunarodnjih uspeha, on mu je pruzio priliku da se procuje sirom Evrope. Otisao kad mu je porasla cena a u klubu nestalo para, skroz gospodski. Imamo mi mnogo vece legende od jednog trzisno orjentisanog trenera.
                            Voimja oca.

                            Comment


                            • I Sina.
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Auu nije njemu zbog Zvezde, vec zbog Bayerna..Izdrzi Sale..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X